IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фонд за недвижими имоти България АДСИЦ (5BU / BREF)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
    При цялото ми уважение към опита който имаш, не мога да се съглася с теб!
    Ако говориш за дивидент от 2014 - да, аз дори го виждам 1,5стинки, но не и за после!
    Тони да спреш с писането тук и да изведеш дамите на една стабилна почерпка.Да си жив и здрав и всичко най,най-хубаво ти пожелавам http://www.novini.bg/news/260687-%D0...%B5%D0%BD.html

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
      Не ги виждам да датат повече от 2-3 ст дивидент.
      При цялото ми уважение към опита който имаш, не мога да се съглася с теб!
      Ако говориш за дивидент от 2014 - да, аз дори го виждам 1,5стинки, но не и за после!

      Коментар


      • Не ги виждам да датат повече от 2-3 ст дивидент.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
          каква доходност очаквате тук ? според мен ще е много малка.
          аргументирай се

          Коментар


          • каква доходност очаквате тук ? според мен ще е много малка.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
              Малко съм затруднен с прочита на поста ти. В тази връзка, би ли споделил примерно в кои новини на фонда пише, че "Дунав инвест" пада от 6,2 на 2,8%? Дали е възможно да приложиш скрийн-шоти или нещо подобно?
              6.2 = 6 февруари 2014 г.
              5.3 = 5 март и т.н.
              Vanitas vanitatum...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от 1984 Разгледай мнение
                Кои 6% чакате?Ако са на Дунав инвест,споменати от черно-бели кот.крачета,то вероятно са попривършили.На 6.2.пада до 2.8%(има го в новините на фонда),след това на5.3.на извънрегулиран минават над1.6%на 0.569лв.(може би са пак на дунав инвест),цената скача,а малкия фрий-флоут,този за късите,от 48.6%нараства до 51.99% на7.3.,след това пада до 50.35%на 18.3.Иначе над 5% имат само 3 :УПФ на ДСК Родина-6.75,УПФ нa ING-6.76% и Уникредит-Виена-8.7%.Последните 3 отчета няма промени в големия ф.ф.,този над 5%,все си е 77.79%-големите са пасувалиНа 2.12 има леко покачване до 78.01%-след 2 седмици ще видим кой е продавал.Цената може да се колебае около текущата до 5.2017г.,няма лошо,ако компанията се развива добре-лихвите ниски,размразяване на проектите,може и нови заеми на 5%и наеми на 10%
                Малко съм затруднен с прочита на поста ти. В тази връзка, би ли споделил примерно в кои новини на фонда пише, че "Дунав инвест" пада от 6,2 на 2,8%? Дали е възможно да приложиш скрийн-шоти или нещо подобно?
                Пътека се прави камък по камък!

                Коментар


                • Може и да съм сгрешил - не споря!
                  Но е факт че от доста време има голям продавач и явно срока му не бе края на 2014, защото не изсипа.
                  Няма лошо нека сипва - не виждам лошо ,
                  тук продължавам да мисля че който има търпението да изчака 2 години(след 2016) би трябвало да види по-добър дивидент и може би капиталов ръст!
                  Аз да съм жив и здрав - мисля да почакам!

                  Коментар


                  • Кои 6% чакате?Ако са на Дунав инвест,споменати от черно-бели кот.крачета,то вероятно са попривършили.На 6.2.пада до 2.8%(има го в новините на фонда),след това на5.3.на извънрегулиран минават над1.6%на 0.569лв.(може би са пак на дунав инвест),цената скача,а малкия фрий-флоут,този за късите,от 48.6%нараства до 51.99% на7.3.,след това пада до 50.35%на 18.3.Иначе над 5% имат само 3 :УПФ на ДСК Родина-6.75,УПФ нa ING-6.76% и Уникредит-Виена-8.7%.Последните 3 отчета няма промени в големия ф.ф.,този над 5%,все си е 77.79%-големите са пасувалиНа 2.12 има леко покачване до 78.01%-след 2 седмици ще видим кой е продавал.Цената може да се колебае около текущата до 5.2017г.,няма лошо,ако компанията се развива добре-лихвите ниски,размразяване на проектите,може и нови заеми на 5%и наеми на 10%

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Joz Разгледай мнение
                      Как пък го изчисли годинка?
                      Примерно го казах, разбира се.
                      Пътека се прави камък по камък!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
                        Тонка, как да изсипят 3 млн. акции? Или ще си намерят пакетен купувач, или ще се влачим още годинка на тези и малко по-ниски цени. Така като гледам обаче не могат да си намерят купувач, та втория вариант ми се вижда доста по-реалистичен.
                        Как пък го изчисли годинка?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                          айде бе що спряхте да сипвате?
                          6% от бреф са това имате още много
                          Тонка, как да изсипят 3 млн. акции? Или ще си намерят пакетен купувач, или ще се влачим още годинка на тези и малко по-ниски цени. Така като гледам обаче не могат да си намерят купувач, та втория вариант ми се вижда доста по-реалистичен.
                          Пътека се прави камък по камък!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от nacheff Разгледай мнение
                            Този айсбергов самосвал дали е леко или тежкотоварен. Вдига бавно легена и сипва, ама не се знае колко е заредил.
                            Отдавна натискат брефа, а аз си мислех че вече би трябвало да е към о.6

                            Коментар


                            • Този айсбергов самосвал дали е леко или тежкотоварен. Вдига бавно легена и сипва, ама не се знае колко е заредил.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                                айде бе що спряхте да сипвате?
                                6% от бреф са това имате още много
                                Спокойно бре вода има за всички.Утре пак със самосвала ще нахранят тълпата.

                                Коментар

                                Working...
                                X