IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фонд за недвижими имоти България АДСИЦ (5BU / BREF)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Истина е проста. Никой не му се дават пари за скъпи офиси, просто е неразумно пилеене на пари, за едино ревю със скъпи дрехи - никаква работа не се върши по-добре особено при работниците с умствен труд, къде е важно как си фокусиран и какво спокйстрие имаш, а не в каква сграда си. И ще стане тенденция, нещо което е било голямо перо и бизнес, изведнъж да се окаже предимство или голям недостатък.
    https://www.investor.bg/po-sveta/453...-grada-312894/ Офисите в Ню Йорк са почти празни и застрашават възстановяването на града

    Само една десета от служителите в града са се върнали на работното място и това затруднява местния бизнес

    Коментар


    • Какви са параметрите на кредита?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от LEOPARD Разгледай мнение
        Лихва по-новия кредит 2.4 % преди пълно усвояване, 2.1 % след, 18 месеца гратисен период за главница. Няма нови отстъпки от наемите. Преговори за 3 хил. кв. м. - потвърждение или отказ до седмица-две. Запитване за 11 хил. кв. м., като сме в топ 3 на потенциалния наемател.
        ​​​​
        Дивидент преди декември

        Коментар


        • Първоначално изпратено от LEOPARD Разгледай мнение
          Лихва по-новия кредит 2.4 % преди пълно усвояване, 2.1 % след, 18 месеца гратисен период за главница. Няма нови отстъпки от наемите. Преговори за 3 хил. кв. м. - потвърждение или отказ до седмица-две. Запитване за 11 хил. кв. м., като сме в топ 3 на потенциалния наемател.
          ​​​​


          1111+

          Коментар


          • Лихва по-новия кредит 2.4 % преди пълно усвояване, 2.1 % след, 18 месеца гратисен период за главница. Няма нови отстъпки от наемите. Преговори за 3 хил. кв. м. - потвърждение или отказ до седмица-две. Запитване за 11 хил. кв. м., като сме в топ 3 на потенциалния наемател.
            ​​​​

            Коментар


            • Някой с инфо от събранието, нещо интересно относно новата сграда, текущи наематели?
              Мнението ми не е препоръка за покупко - продажба на ценни книжа.

              Коментар


              • Не знам на кой свят живеят тези мениджери или собственици на бизнес, които ще искат служители им обратно в офис както преди?
                И да ще има и такива, но ще ги оправят не бойте се. Нали виждате как по тънката лайсна увеличеват пандемичната обстановка, маските и т.н. мерки, месец след месец, стана до края на годината, после ще продължи до края на пролетта, и не знам кой толкова дълго ще стои и ще се надява на връщане в офис.
                Навдякъде се говори за намаляване на въглеродните емисии и хоум офиса е една от политиките в тази насока. Вирусът се използва за димна завеса.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от спекуланта Разгледай мнение
                  Продават и каролци и еланци .....и други имаше,не мисля че се ръси от един посредник.Вероятно идеята за хоум офиса разколеба доста хора......аз доколкото ми позволяват средствата купувам по малко пък ще видим до къде ще я свалят.
                  Мерси, мътна е водата сега, всеки си преценява дали да бърка.

                  @Joz Такава е тенденцията, всеки се натиска да сваля, нормално. Не мисля обаче от наемателите на ФНИБ да има някой закъсал и с проблемен бизнес, че да му се правят остстъпки. Единствено разбирам наематели на различните ресторанти и места за хранене в сградите, на които бизнесът не върви на пълни обороти. Познавам съдържаели на подобни заведения в Бизнес парка и наемите им са 1/2, като едните са се разбрали докато трае извънредното положение, другите, докато капацитетът на сградата мине 75%.

                  Последните месеци не малко фирми продължиха да наемат персонал и мениджърите казват, че почват да се оглеждат за нови помещения, понеже като дойде момента всички да се върнат в офиса, няма да има място. Те хоум тенденцията не я приемат за дългосрочен начин на работа, но някои обмислят да въведат опцията за дистанционно, предимно за някои от летните месеци, което се е харесало доста на служителите.
                  Мнението ми не е препоръка за покупко - продажба на ценни книжа.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от спекуланта Разгледай мнение
                    Продават и каролци и еланци .....и други имаше,не мисля че се ръси от един посредник.Вероятно идеята за хоум офиса разколеба доста хора......аз доколкото ми позволяват средствата купувам по малко пък ще видим до къде ще я свалят.
                    Проблемът според мен е не хоум офиса, а намалянето повсеместно на наемите на жилищно и офис сградите. В понеделник ще стане ясно на събранието надявам се.

                    Коментар


                    • Продават и каролци и еланци .....и други имаше,не мисля че се ръси от един посредник.Вероятно идеята за хоум офиса разколеба доста хора......аз доколкото ми позволяват средствата купувам по малко пък ще видим до къде ще я свалят.

                      Коментар


                      • Който е правил някакви сделки последните 2-3 седмици, може ли да напише от кои посредници идват продажби и от кои покупки? Може и на лично.
                        Мнението ми не е препоръка за покупко - продажба на ценни книжа.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение
                          Ама какви данни? Борис Джонсон казва днес още 6 месеца мерки и работете от вкъщи. Гледайте какво е там защото идва и при нас.
                          За пандемията конкретно всяка държава си взима конкретните мерки отделно и си води политиката и протекциите в тази насока. България се справя доста адекватно и дисциплинирано към момента. Това че в Италия е бум не означава че в България или друга държава ще е така. Много поздрави на Борис Джонсън.

                          Коментар


                          • Ама какви данни? Борис Джонсон казва днес още 6 месеца мерки и работете от вкъщи. Гледайте какво е там защото идва и при нас.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение
                              Усещате ли защо без да има нужда ролват втора вълна на Пландемията? Ами заради всички вас, които все още милеете за офиса, имате очаквания, че пак ще се върнете да работите там. Не няма да стане, защото това е едно от местата, които искат да забравим. Затова е сега втората вълна и ще видите колко послания за хоум офис ще се наложат допълнително. Ще върнат и децата отново вкъщи.
                              От всичко прочетено нищо с факти, а само какво "ЩЕ" станело. Няма как да се работи без офиси, невъзможно е. То ако можеше нямаше да ги има. Не ми се навлиза във по обстойни обяснения защо, как и т.н. Всеки средно интелигентен човек разбира ситуацията, че е трудна, но хората започнаха да свикват и разбират, че манипулацията е много повече от реалността, в цифри 90 манипулация/10 реална картина, което се подава като информация. Убеден съм, а не само аз, без офис помещения е невъзможно да се работи и времето ще го покаже.

                              Коментар


                              • Усещате ли защо без да има нужда ролват втора вълна на Пландемията? Ами заради всички вас, които все още милеете за офиса, имате очаквания, че пак ще се върнете да работите там. Не няма да стане, защото това е едно от местата, които искат да забравим. Затова е сега втората вълна и ще видите колко послания за хоум офис ще се наложат допълнително. Ще върнат и децата отново вкъщи.

                                Коментар

                                Working...
                                X