IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Накъде ни водят съвременните световни лидери?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

    Каква е целта на занятието да обгазяват хората с пушек?
    Порция забава за реднеци.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение


      Щом и в Щатите почнаха вече да осъждат за "rolling coal", значи определено масите са повлияни от зеленото.

      https://www.youtube.com/watch?v=CaDqgtFAC40
      Каква е целта на занятието да обгазяват хората с пушек?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ceco666 Разгледай мнение

        Сценарият, по който се движеше, създаде отгомни масови вълнения на запад. Има хора, които инвестират в "зелени" акции и индекси, смениха си колата с електричка и т.н. Фактът, че това не ги прави зелени, не отменя влиянието, на което са били подложени.

        Щом и в Щатите почнаха вече да осъждат за "rolling coal", значи определено масите са повлияни от зеленото.

        https://www.youtube.com/watch?v=CaDqgtFAC40

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ceco666 Разгледай мнение

          Сценарият, по който се движеше, създаде отгомни масови вълнения на запад. Има хора, които инвестират в "зелени" акции и индекси, смениха си колата с електричка и т.н. Фактът, че това не ги прави зелени, не отменя влиянието, на което са били подложени.
          Овце колкото искаш.Доброволно се оставят да ги стрижат.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

            С какво е повлияла на света тая неграмотна пикла?След като си изпее репертоара и замлъква .На една пресконференция я питаха елементарен въпрос и оная запелтечи.
            Тя просто е една кукла на конци.
            Сценарият, по който се движеше, създаде отгомни масови вълнения на запад. Има хора, които инвестират в "зелени" акции и индекси, смениха си колата с електричка и т.н. Фактът, че това не ги прави зелени, не отменя влиянието, на което са били подложени.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ceco666 Разгледай мнение

              Грета повлия на света повече от много от политиците на големи държави. Те също са пионки на някой друг.
              Мъск открито подкрепя републиканците, с което си навлича гнева на демократите. Освен това от сега е обявил, че бъдещата колония на Марс, ще бъде негово еднолично управление, т.е. няма да има нито местна демокрация, нито дърпане на конци от тукашни политици.
              От тримата мисля, че Джо е най-дезориентиран.
              С какво е повлияла на света тая неграмотна пикла?След като си изпее репертоара и замлъква .На една пресконференция я питаха елементарен въпрос и оная запелтечи.
              Тя просто е една кукла на конци.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ceco666 Разгледай мнение

                Грета повлия на света повече от много от политиците на големи държави. Те също са пионки на някой друг.
                Мъск открито подкрепя републиканците, с което си навлича гнева на демократите. Освен това от сега е обявил, че бъдещата колония на Марс, ще бъде негово еднолично управление, т.е. няма да има нито местна демокрация, нито дърпане на конци от тукашни политици.
                От тримата мисля, че Джо е най-дезориентиран.
                Аз пък съм приятно изненадана именно от Джо. Мъск ми е фурнаджийска лопата и прогнозирам, че един ден ще си счупи врата.

                Грета не я вземам на сериозно.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                  Не става грета, защото е малетно дете и пионка, а мъск поне до сега не е обявил политически амбиции.
                  Грета повлия на света повече от много от политиците на големи държави. Те също са пионки на някой друг.
                  Мъск открито подкрепя републиканците, с което си навлича гнева на демократите. Освен това от сега е обявил, че бъдещата колония на Марс, ще бъде негово еднолично управление, т.е. няма да има нито местна демокрация, нито дърпане на конци от тукашни политици.
                  От тримата мисля, че Джо е най-дезориентиран.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                    Всички така казват.
                    Не искам отново да живея в диктатура. Предпочитам демокрацията, дори да е фасадна.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                      Моите не са ангели. Но изпадат в по-малко крайности. Избирам по-малкото зло. Аз съм прагматик.
                      Всички така казват.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                        Сигурна ли си, че не си жертва на дезинформация?
                        Моите не са ангели. Но изпадат в по-малко крайности. Избирам по-малкото зло. Аз съм прагматик.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                          Тоше, ти си добър човек с приятен характер. Не знам кога са ти промили толкова ума, но твоят “лидер с главна буква” се осра, и загуби ореола си, когато почна по най-мизерен начин да избива невинни мъже, жени и деца.

                          Събуди се вече. Време ти е.
                          Сигурна ли си, че не си жертва на дезинформация?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                            Точно те, си имат Лидер с главна буква. Офцете са в ЕС.
                            Тоше, ти си добър човек с приятен характер. Не знам кога са ти промили толкова ума, но твоят “лидер с главна буква” се осра, и загуби ореола си, когато почна по най-мизерен начин да избива невинни мъже, жени и деца.

                            Събуди се вече. Време ти е.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                              Точно те, си имат Лидер с главна буква. Офцете са в ЕС.
                              Имат.Затова над 70 хиляди граждани на Русия отидоха на концерт на Кобзон на оня свят. И им наложиха огромни санкции.
                              Наистина велик лидер.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                                Имаш предвид овцете в Русия ли?Напълно съм съгласен с теб.
                                Точно те, си имат Лидер с главна буква. Офцете са в ЕС.

                                Коментар

                                Working...
                                X