IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Накъде ни водят съвременните световни лидери?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

    Не искам отново да живея в диктатура. Предпочитам демокрацията, дори да е фасадна.
    Типично за жените, предпочиташ да вярваш в красива лъжа. Верно, истината е нелицеприятна, дори грозна. Окей, твой си избор.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от DS66 Разгледай мнение
      Няма да пиша повече в смотаната тема, само казвам че без пандемия и войната в Украйна нямаше да я има, да се случи.
      Къш бе, къш оттука. Аман от глупости.

      Коментар


      • Няма да пиша повече в смотаната тема, само казвам че без пандемия и войната в Украйна нямаше да я има, да се случи.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

          От цялата история мачо са само украинците засега.
          Точно де.Не клекнаха под натиска на Русия и си защитиха държавата. Малко преди това в Афганистан козари и овчари победиха модерно оборудваната афганистанска армия. Щото ония се предадоха без бой.И вместо да се бият бягат в Европа.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

            Е аз пък ще ти я обясня войната от мачовска гледна точка. Поради мекушавостта на западните лидери Путин си разиграваше коня 23 години. Първо започна войната в Чечня.Никой не му каза копче,отдадоха все едно е само вътрешна работа на Русия. След това нападна Грузия през 2008г. Отново никаква реакция. После 2014г прилапа Крим и създаде "независими"държави в Украйна -ЛНР и ДНР.Имаше само символични санкции. И накрая реши да окупира цяла Украйна. Без Западна Украйна, щото там антируските настроения са много силни. И ако беше превзел Украйна за седмица две,пак щеше да има символични санкции от западния свят към Русия. Да ама украинците решиха да се бият.И то не само се бият,ами дават и сериозен отпор.И вече западните държави нямаше как да си затворят очите и наложиха сериозни санкции плюс помощи за Украйна.
            Та виждаш колко е важен мачизма и как променя историята дори и в наши дни.
            От цялата история мачо са само украинците засега.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от DS66 Разгледай мнение
              Свършва едното и почва другото. Като свърши войната пък ще почне друго.
              То скоро почва и Световното първенство по футбол в Катар.То има толкова връзка с пандемията колкото и войната в Украйна.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от DS66 Разгледай мнение
                Привиждат ви се руски тролове, скелети от гардероба.
                Да, ти си един от най-допотопните. Аман от ботове. Бегай в руската тема и не ми се мотай тука с лакърдиите си. Досадник.
                Last edited by Arana; 25.10.2022, 21:50.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                  Според наложилата се постсъветска пропаганда злите западни сили дирижират всичко задкулисно в ужасен план да лишат световното население от ресурси и едновременно да намалят популацията до златния милиард. Оттам навързват ковид с войните и прочее дивотии.

                  Неспасяема история. Тези лакърдии ги има навсякъде в интернет, бре, Миро. Просто пореден руски трол ми е налазил новородената темичка
                  Е аз пък ще ти я обясня войната от мачовска гледна точка. Поради мекушавостта на западните лидери Путин си разиграваше коня 23 години. Първо започна войната в Чечня.Никой не му каза копче,отдадоха все едно е само вътрешна работа на Русия. След това нападна Грузия през 2008г. Отново никаква реакция. После 2014г прилапа Крим и създаде "независими"държави в Украйна -ЛНР и ДНР.Имаше само символични санкции. И накрая реши да окупира цяла Украйна. Без Западна Украйна, щото там антируските настроения са много силни. И ако беше превзел Украйна за седмица две,пак щеше да има символични санкции от западния свят към Русия. Да ама украинците решиха да се бият.И то не само се бият,ами дават и сериозен отпор.И вече западните държави нямаше как да си затворят очите и наложиха сериозни санкции плюс помощи за Украйна.
                  Та виждаш колко е важен мачизма и как променя историята дори и в наши дни.

                  Коментар


                  • Привиждат ви се руски тролове, скелети от гардероба.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                      Какво общо има войната в Украйна с пандемията?
                      Свършва едното и почва другото. Като свърши войната пък ще почне друго.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                        Какво общо има войната в Украйна с пандемията?
                        Според наложилата се постсъветска пропаганда злите западни сили дирижират всичко задкулисно в ужасен план да лишат световното население от ресурси и едновременно да намалят популацията до златния милиард. Оттам навързват ковид с войните и прочее дивотии.

                        Неспасяема история. Тези лакърдии ги има навсякъде в интернет, бре, Миро. Просто пореден руски трол ми е налазил новородената темичка

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от DS66 Разгледай мнение
                          Arana, фасадната демокрация е точно като онзи тоталитаризъм от който се измъкнахме преди 30 години, лъжата е нещо лошо, рано или късно цъфва. Може би на Запад са много по малко чувствителни от нас защото не са живяли в такова нещо, но мисля че и там има много хора които вече си дават сметка какво ще стане. Ще видите че войната ще свърши както свърши и пандемията, но няма да ни се пише после за нищо.
                          Какво общо има войната в Украйна с пандемията?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от DS66 Разгледай мнение
                            Arana, фасадната демокрация е точно като онзи тоталитаризъм от който се измъкнахме преди 30 години, лъжата е нещо лошо, рано или късно цъфва. Може би на Запад са много по малко чувствителни от нас защото не са живяли в такова нещо, но мисля че и там има много хора които вече си дават сметка какво ще стане. Ще видите че войната ще свърши както свърши и пандемията, но няма да ни се пише после за нищо.
                            Ще поживеем и ще видим. Засега аз виждам доста нормално съвременно общество с всичките му кусури.

                            И не, не е същият тоталитизъм, от който се измъкнахме преди 30 години.

                            Вие колко години сте живял навън и в кои държави?
                            Last edited by Arana; 26.10.2022, 00:18.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                              Да си чул китайци да се женят за индийки примерно?
                              Това е НАЙ-ЗАТВОРЕНОТО ОБЩЕСТВО. Има поне 100млн китайски мъже самотни. Никой не си е взел чужденка за жена. Самотните украинки за 2 месеца си взеха повече българи, камо ли европейци отколкото китайците за 100 години
                              Тук трябва да те разочаровам. Не само съм чул, но и познавам смесено семейство китаец и агличанка. Ходил съм им на гости и си бяха най обикновенно добро семейство. Проблемите които са ми разказвали са в Китай на нея гледат с лошо око, а в Англия на него. Затова бяха избрали нещо по средата. Може би затова няма видиш много смесени бракове в UK и Китай
                              Виж китайците не търпят японците. Един мой познат китаец ми заяви че никога не би си купил японска кола. Явно враждата от векове им е останала в кръвта.
                              Ако знаех какво да препоръчам щях да съм по-богат

                              Коментар


                              • Arana, фасадната демокрация е точно като онзи тоталитаризъм от който се измъкнахме преди 30 години, лъжата е нещо лошо, рано или късно цъфва. Може би на Запад са много по малко чувствителни от нас защото не са живяли в такова нещо, но мисля че и там има много хора които вече си дават сметка какво ще стане. Ще видите че войната ще свърши както свърши и пандемията, но няма да ни се пише после за нищо.

                                Коментар

                                Working...
                                X