IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Накъде ни водят съвременните световни лидери?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

    Съмнението -съмнение но, вече се наблюдават признаци от описаните та, и на съмнението мяра трябва. МЯРА СИ ТРЯБВА ВЪВ ВСИЧКО, ПО ПРИНЦИП.
    Този, отдавна пише своите лакърдии и обикаля света. Така си изкарва прехраната. Бивш разузнавач бил, това бил, онова бил.

    Не казвам, че в книгите му няма и някои рационални идеи, но повечето са си чисти лакърдии. Какво било станало през 2008 ма, ок бе брайно, ама като вещаеш нон стоп аполипсисъл пък той не иде, някой от часовниците не показва точното време…

    Купи си некоя негова книжка и тогава пак ще си говорим.

    Булевардна литература.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

      Този винаги го чети с доза съмнение. Просто си изкарва парите с писане.
      Съмнението -съмнение но, вече се наблюдават признаци от описаните та, и на съмнението мяра трябва. МЯРА СИ ТРЯБВА ВЪВ ВСИЧКО, ПО ПРИНЦИП.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение
        И тези не знаят на кой свет са.

        Германия е предупредила Сърбия да не задълбочава връзките си с Русия, като е посочила, че това може да попречи на стремежа й да се присъедини към Европейския съюз, съобщи източник от германското правителство, цитиран от АФП и БГНЕС.

        Два дни преди срещата на върха за Западните Балкани в германската столица, високопоставеният служител заяви, че Белград трябва да реши на чия страна е: на Москва или на ЕС.

        "Отношенията със Сърбия са сложни - има както светлина, така и сенки", каза източникът, който говори при условие за анонимност.
        Поредно доказателство че, ЕС не е бил, не е и не се и замисля да бъде реален съюз на суверенни субекти. Отсега, диктуват поведение и опитват да подчинят. Мен ме е гнус от подобни "съюзнически" отношения.

        Коментар


        • Знаят, знаят. Ама са по-големи мазохисти и от нас. Ядоха бой/бомбандировки заради рашаните през 99г. Вместо да им уври главата, че не ги защитиха, те пак при тях. Още тогава рухна митът за руската армия. Затова наблегнаха на петата колона.

          Коментар


          • И тези не знаят на кой свет са.

            Германия е предупредила Сърбия да не задълбочава връзките си с Русия, като е посочила, че това може да попречи на стремежа й да се присъедини към Европейския съюз, съобщи източник от германското правителство, цитиран от АФП и БГНЕС.

            Два дни преди срещата на върха за Западните Балкани в германската столица, високопоставеният служител заяви, че Белград трябва да реши на чия страна е: на Москва или на ЕС.

            "Отношенията със Сърбия са сложни - има както светлина, така и сенки", каза източникът, който говори при условие за анонимност.
            Германия е предупредила Сърбия да не задълбочава връзките си с Русия, като е посочила, че това може да попречи на стремежа й да се присъедини към Европейския съюз, съобщи източник от германското правителство, цитиран от АФП и БГНЕС. Два дни преди срещата на върха за Западните Балкани в германската столица, високопоставеният служител заяви, че Белград трябва да реши на чия

            Коментар


            • Абе много зачестиха “инцидентите” …

              Същевременно, на фона на потвърдения факт, че Карпов е в изключително тежко състояние в болницата, неговият асистент - Алберт Степанян, заяви пред РИА, че всичко със здравето на гросмайстора е наред.

              Противоречивите изказвания всъщност не успокоиха обстановката и догадките продължават. Бизнесменът Андрей Ковальов, който пръв съобщи, че над Карпов е извършено нападение, разказа, че е разбрал това именно от помощника му Степанян.

              "Позвъни ми най-близкият му асистент. Ако се беше обадил някой си там или да беше написано из интернет - това е друго. Всичко е станало точно до Държавната дума", каза Ковальов.

              Той категорично отказва да вярва на версията, че шахматистът е паднал на улицата в състояние на алкохолно опиянение.

              "Как така Анатолий Евгениевич бил пиян. Моля ви! Той е свят човек, просто трябва да го познаваш, за да разбереш, че няма такава причина. Или е някаква случайност, или някой грабител маниак. Не зная дали може да е поръчково нападение. Него го знаят всички", каза Ковальов.

              71-годишният Анатолий Карпов бе абсолютен световен шампион по шахмат в периода 1975-1985 г. През 1985-а той загуби мача за титлата от Гари Каспаров.
              Дванадесетият световен шампион по шахмат Анатолий Карпов е хоспитализиран в неврологичната реанимация на медицинския институт "Склифосовский" в изключително тежко състояние, съобщи РИА Новости. "Карпов е приет в болницата в събота - има счупена шийка на бедрената кост и черепно-мозъчна травма. По предварители данни, става въпрос за падане", съобщава още агенцията и добавя, че

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
                Така си и знаех:
                https://youtu.be/NniAtl4C-ws
                Този винаги го чети с доза съмнение. Просто си изкарва парите с писане.

                Коментар


                • Така си и знаех:
                  https://youtu.be/NniAtl4C-ws

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                    Затварянето на Кремиковци бе полезно за екологията. При борбата с"глобалното затопляне "искат да се ограничи СО2.Който НЕ Е замърсяващ газ.И който го отделя всяко живо същество. Даже измислиха глупост ,наречена "въглероден отпечатък ",който отделя всеки човек.
                    Иначе соларките няма лошо,ама проблема е,че не произвеждат ток през нощта. Което означава, че така или иначе ще има други източници на ток за през нощта. А нищо не пречи те да произвеждат так 24 часа.Което прави соларките напълно излишни .
                    И не бъркай екологията с борбата с"глобалното затопляне ".Първото е положително явление ,второто пагубно.
                    И благодарение на фосилните горива човечеството има тоя икономически растеж в световен мащаб. Защото те дават евтина и леснодостъпна енергия.
                    Между другото ,когато се прие забраната за продажба на автомобили с ДВГ от 2035г немските автопроизводители са предложили да се произвеждат синтетични горива. Но това не се е приело. Ще затварят тецовете, а пък всички автомобили ще са на ток. А ток откъде ще се вземе?
                    Та затова казвам ,че днешните млади са като телета. Изобщо не мислят за последствията, а лапат кукичката, която им подават.Между другото все повече се говори за споделени автомобили. Т.е искат да лишат хората и от личен автомобил.Има телета, които и на това се кефят.
                    ...отделно,дето екологията, не е нито лошо, нито добро явление, ами наука, дето изучава това, онова и там, третото. Пък телетата, са телета, що много им улесниха живота с това цък-брък и смартфоните та, не искат и не учат,ами хайлашката, чакат банан да падне.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ceco666 Разгледай мнение

                      Тук съм пристрастен. Затварянето на Кремиковци с помощта на онзи измамник Лупи, беше лошо за икономиката. Но аз го приветствах, защото снега в родния ми град беше черен два часа, след като е валял. Изчерпателни отговори на въпросите ти, вероятно ще имаме след 50 годишни проучвания. Но на мен не пречи да си помечтая, за разходка край булевард, който не смърди на сажди. Докато държавата ми е бедна на фосили, какво по-хубаво от това, да се ползват по-малко. Защо да няма всяка сграда соларни панели на покрива и батерии в мазето? Да го д**ат арабите и руснаците. А въздухът ни ще бъде много по-чист. То и сега е по-чист, отколкото е бил преди десетилетия. Баща ми като дете до НДК е качвал кюмюр от мазето до 4-тия етаж. По улиците се е носела нечовешка пушилка и сажди. Младите са с нагласата да закопаят фосилите. И ще го направят!
                      Затварянето на Кремиковци бе полезно за екологията. При борбата с"глобалното затопляне "искат да се ограничи СО2.Който НЕ Е замърсяващ газ.И който го отделя всяко живо същество. Даже измислиха глупост ,наречена "въглероден отпечатък ",който отделя всеки човек.
                      Иначе соларките няма лошо,ама проблема е,че не произвеждат ток през нощта. Което означава, че така или иначе ще има други източници на ток за през нощта. А нищо не пречи те да произвеждат так 24 часа.Което прави соларките напълно излишни .
                      И не бъркай екологията с борбата с"глобалното затопляне ".Първото е положително явление ,второто пагубно.
                      И благодарение на фосилните горива човечеството има тоя икономически растеж в световен мащаб. Защото те дават евтина и леснодостъпна енергия.
                      Между другото ,когато се прие забраната за продажба на автомобили с ДВГ от 2035г немските автопроизводители са предложили да се произвеждат синтетични горива. Но това не се е приело. Ще затварят тецовете, а пък всички автомобили ще са на ток. А ток откъде ще се вземе?
                      Та затова казвам ,че днешните млади са като телета. Изобщо не мислят за последствията, а лапат кукичката, която им подават.Между другото все повече се говори за споделени автомобили. Т.е искат да лишат хората и от личен автомобил.Има телета, които и на това се кефят.
                      Last edited by mirodes; 31.10.2022, 00:41.

                      Коментар


                      • Аз, скромно, имам само метод за сондиране за шистови нефт и газ, няколко пъти по-проуизводителен от фракинговите глупости иначе, нищо особено.
                        Last edited by Pyramid; 31.10.2022, 00:08.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ceco666 Разгледай мнение

                          Е хайде, запретвай ръкави. В теб ни е надеждата.
                          Ъф.
                          ...о, вий, кои прекрачвате тоз праг,
                          надежда всяка тука оставете.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                            За да го, обаче,все с нещо,трябва да ги замениш, поне във тази им функция, на енергоносители.
                            Е хайде, запретвай ръкави. В теб ни е надеждата.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ceco666 Разгледай мнение

                              Много хора на младини правят глупости. До 25 се оформя съзнанието. Това не е причина да генерализираме и да заклеймяваме цяло поколение. И нашето е било заклеймявано. И това на предците ни също. Нищо лошо обаче не се е случило. Всяко следващо поколение е по-добро във всичко. Пример: никой до сега не е мислил толкова много за природата, както го правят младите днес. Засрамват и нас и предците ни.
                              Дай да не преиграваме, а?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ceco666 Разгледай мнение

                                Тук съм пристрастен. Затварянето на Кремиковци с помощта на онзи измамник Лупи, беше лошо за икономиката. Но аз го приветствах, защото снега в родния ми град беше черен два часа, след като е валял. Изчерпателни отговори на въпросите ти, вероятно ще имаме след 50 годишни проучвания. Но на мен не пречи да си помечтая, за разходка край булевард, който не смърди на сажди. Докато държавата ми е бедна на фосили, какво по-хубаво от това, да се ползват по-малко. Защо да няма всяка сграда соларни панели на покрива и батерии в мазето? Да го д**ат арабите и руснаците. А въздухът ни ще бъде много по-чист. То и сега е по-чист, отколкото е бил преди десетилетия. Баща ми като дете до НДК е качвал кюмюр от мазето до 4-тия етаж. По улиците се е носела нечовешка пушилка и сажди. Младите са с нагласата да закопаят фосилите. И ще го направят!
                                За да го, обаче,все с нещо,трябва да ги замениш, поне във тази им функция, на енергоносители.

                                Коментар

                                Working...
                                X