IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от BONI Разгледай мнение

    Брутна, с включени ваучери за храна и работно облекло.
    Ей толкоз ли ви бръкнах навътре че вече втори ден спекулации колко пари имам. Почвайте да учите занаят вечерно че брокерлъка няма да изкара нищо тая година.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от 4i4o mitko Разгледай мнение

      Хахахахахахаха, като отворих офертата и щях да падна от стола. Мерси, разсмя ме.
      Обявата преди 1 седмица беше за 440к.
      За да не се отчете спад (намаление) на цената, брокерчето я сваля и качва нова обява с 25к свалена цена.
      Спад няма как да има, само ръстове. Нали се сещаш.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 4i4o mitko Разгледай мнение

        Хахахахахахаха, като отворих офертата и щях да падна от стола. Мерси, разсмя ме.
        не знам кой луд ще даде тия пари за този имот, но луди се намират явно
        това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

        Коментар


        • Първоначално изпратено от 4i4o mitko Разгледай мнение

          Хахахахахахаха, като отворих офертата и щях да падна от стола. Мерси, разсмя ме.
          Ти се смееш, ама брокерастите ся ще отчетат ръст на цените (на оферта)

          Коментар


          • Първоначално изпратено от BobyB Разгледай мнение

            Добре изглежда, ама става само за "разни работи". Примерно за ергени като тебе.
            И аз така мисля.

            Апартаментът е много малък и дори е тесен за двойка за постоянно живеене.

            Другата скъпа обява от квартал Изток не е за нашите заплати.

            За тези пари може да се купят 2 вили и 2 апарта, които да са прилични и да изглеждат добре.

            Отделно блокът е на АДИС и вътре вероятно е по мода от 80-те години, то личи от единствената снимка.


            Поздрави

            Коментар


            • Първоначално изпратено от megamind Разгледай мнение

              всички писания сочат годишна, няма нормален човек с такава месечна да реве като карпатска мечка от цените
              Брутна, с включени ваучери за храна и работно облекло.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение
                Опа, 25к надоле.
                Как не се намери пък някой ИТ да даде 440к за това?

                Продавачите са очевидно изцяло изперкали и изобщо нямат идея каква е реалната стойност на това, което предлагат.

                https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...61359079961923
                Хахахахахахаха, като отворих офертата и щях да падна от стола. Мерси, разсмя ме.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                  Ако е месечна може и да ще му стигне депозита, Шел. Но за годишна ще трябва да тегли кредит. или да продава имот.
                  всички писания сочат годишна, няма нормален човек с такава месечна да реве като карпатска мечка от цените

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                    Има асансьор, но по спомени беше доста занемарен входът. Стаите са едни мини-кутийки - не точно по твой вкус.
                    Мерси. Не ми трябва на мен, имам друго предвид.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от xshell Разгледай мнение

                      Шегаджия

                      Искаш ли да си сравним заплатите и по-малката да плати разликата до по-голямата Депозита ти може и да стигне, ако не ти е съвсем ниска.
                      Ако е месечна може и да ще му стигне депозита, Шел. Но за годишна ще трябва да тегли кредит. или да продава имот.
                      Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от BobyB Разгледай мнение

                        Щом така и така са remote, защо в Бояна? То къщи за 500К евро там май няма де, ама край Плевен примерно има и 10 пъти по-евтини.
                        Щото са тъпи и доят мама и тати, които чукат кинти.
                        Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

                          Джони ,това има ли асансьор ?
                          Има асансьор, но по спомени беше доста занемарен входът. Стаите са едни мини-кутийки - не точно по твой вкус.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение
                            Ето още една оферта подходяща за др.Левчо, при това лично предложена от дъщерята на Фатик.
                            Влизал съм, става .


                            https://www.luximmo.bg/bulgaria/obla...-v-sofiya.html
                            Джони ,това има ли асансьор ?
                            Last edited by X_Y; 18.02.2021, 21:30.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение
                              Ето още една оферта подходяща за др.Левчо, при това лично предложена от дъщерята на Фатик.
                              Влизал съм, става .


                              https://www.luximmo.bg/bulgaria/obla...-v-sofiya.html
                              Добре изглежда, ама става само за "разни работи". Примерно за ергени като тебе.
                              Last edited by X_Y; 18.02.2021, 21:30.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                                Това е на Поларис, на ул. Орфей. Собственикът е свестен, но сградата е пълен боклук. И се продава без комисионна директно от Цеков, тази мадама от Луксимо явно си мисли, че има балъци да и платят комисионна. Този апартамент се мъчи да го продаде от край време и никой не го иска, сега и цената решил да вдига.
                                Може. Имам нацъкани неща в имот.бг и ми праща известия и за ъп и за даун. Търся основно 4-5-6 етажна офис сграда. За парите, които продаваха 2018 в Лозенец сега може да се купи само в Студентски град. Въпреки ниска заетост на офисите и новините.

                                Коментар

                                Working...
                                X