IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

    Нали това пиша, цената в Гео Милев е такава. Така или иначе нищо не мога да направя до м. май ама ме притесняват парите в банките, а и никак не съм убедена, че ще има ефект от чакането.
    Сега моментът е такъв, че е един от редките времена на кеша. Два лева да имаш - купувай.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

      В Атина и Стамбул и сега са поне 3 пъти по достъпни. Естествено непрестижни нормални имоти, каквото са в Редута, ливади, поляни, долини, бучимиши из София
      За Атина от къде ти е информацията?
      По-голяма нелепост не бях чувал.

      За да не губим време в излишни разяснения, проверете каква е ситуацията в братски Белград.
      От там се движим на запад и проверяваме, не е толкова сложно, сравняват се няколко параметъра (колегата, който ме пита дали съм проверявал нотаралните такси, брокерските комисионни и билетчетата за градския до адреса на огледа, малко пресоли манджата).

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

        Дъри, мани ги малките двустайни, ето ти нещо за четвърт милион (Евра надявам се):

        https://www.simproperty.com/bg/proda...0%D0%BD%D0%B0/

        Забележи, че за втори път ти давам такъв добър жокер. От заяждащите се тук няколко умника да си видяла нещо конструктивно и полезно?
        Мерси. Интересно е да се види ама няма да ме чака за съжаление.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

          ЕПК-то си е било на цената за района .Изчакай малко ,новините от бизнеса и икономиката,пазара на труда са много лоши за момента ,тепърва ще се виждат негативи от цялата тази лудост .
          Нали това пиша, цената в Гео Милев е такава. Така или иначе нищо не мога да направя до м. май ама ме притесняват парите в банките, а и никак не съм убедена, че ще има ефект от чакането.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

            Асансьор има, пише го. За кухнятя пише, че е нова и подовете са дъбови.
            Със сигурност ще му трябва да се пипне малко, но фактически ти е готов за отдаване. Едни 1000 Евро минимум.
            На първо четене така изглежда. Ама изглежда прекалено добре за да е вярно. Особено на такова топ място.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

              ВСИЧКИ СА БЛОКИРАНИ ЗАРАДИ МАТЕЙКО
              Отблокирай ме, важно е и спешно !!!!!!!!!!!!
              Матейко само поразии може да извърши

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Асо Пика Разгледай мнение

                Здрасти, искам спешно да те питам нещо, но не мога да ти изпращам на лична поща съобщения. Блокиран ли съм ??
                ВСИЧКИ СА БЛОКИРАНИ ЗАРАДИ МАТЕЙКО
                Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                Коментар


                • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                  Ти ходила ли си да гледаш?
                  КОФТОРИТЕ СА В СОФИЯ. ВИЖ СИ В МАПС-А КАК ИЗГЛЕЖДАТ ОКОЛОБЛОКОВИТЕ ПРОСТРАНСТВА И КАКВА КАЛ Е В БГ
                  Здрасти, искам спешно да те питам нещо, но не мога да ти изпращам на лична поща съобщения. Блокиран ли съм ??

                  Коментар


                  • А дали изобщо е надеждна въпросната агенция? Аз лично нямам наблюдения.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от BobyB Разгледай мнение

                      Съгласен съм че заслужава да се види, със сигурност има доста кусури, от вътре има само една снимка на ъгъл в холче. Определено всички снимки наблягат на локацията, оттам нататъка се приготви за сериозни инвестиции. А най-вероятно няма и асаньор, което и с инвестиции не може да се оправи.
                      Асансьор има, пише го. За кухнятя пише, че е нова и подовете са дъбови.
                      Със сигурност ще му трябва да се пипне малко, но фактически ти е готов за отдаване. Едни 1000 Евро минимум.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                        Малко е неясно дали тези 80 квадрата са светли или със стени. Ако е светла площ и цената не е много висока - на подобна цена има абсолютни коптори в Докторската Градина, а тук мястото е по-добро. Заслужава си поне да си види, жалко че не съм в София. Такъв имот много рядко излиза на пазара.
                        Съгласен съм че заслужава да се види, със сигурност има доста кусури, от вътре има само една снимка на ъгъл в холче. Определено всички снимки наблягат на локацията, оттам нататъка се приготви за сериозни инвестиции. А най-вероятно няма и асаньор, което и с инвестиции не може да се оправи.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                          Малко е неясно дали тези 80 квадрата са светли или със стени. Ако е светла площ и цената не е много висока - на подобна цена има абсолютни коптори в Докторската Градина, а тук мястото е по-добро. Заслужава си поне да си види, жалко че не съм в София. Такъв имот много рядко излиза на пазара.
                          Никой никъде не дава "светла" площ в смисъла който го разбират на Запад - дори коридорите не се броят, само сумата от светла площ на стаите и толкоз. Чиста площ е целия апартамент с коридори и прочие плюс тераси, плюс външни стени и половината от вътрешните.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                            Ти ходила ли си да гледаш?
                            КОФТОРИТЕ СА В СОФИЯ. ВИЖ СИ В МАПС-А КАК ИЗГЛЕЖДАТ ОКОЛОБЛОКОВИТЕ ПРОСТРАНСТВА И КАКВА КАЛ Е В БГ
                            Не, не съм ходилА в Истанбул, ходил съм веднъж, но определено не съм обикалял безкрайните предградия с безброй еднотипни блокове с джамии на всяко кьоше. Инвестирай си там, кой ти пречи.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от BobyB Разгледай мнение

                              Това изглежда доста добро, надали можеш да ползваш кола, ама то в центъра за какво ти е, нали уж всичко е на пешеходно разстояние. Според мен не е за семейство, но ергенско жилище или airbnb ще е супер. А може и семейство, знам такива без кола си карат цял живот и не са бедни. Ама чак толкова заможни май не са.
                              Малко е неясно дали тези 80 квадрата са светли или със стени. Ако е светла площ и цената не е много висока - на подобна цена има абсолютни коптори в Докторската Градина, а тук мястото е по-добро. Заслужава си поне да си види, жалко че не съм в София. Такъв имот много рядко излиза на пазара.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от BobyB Разгледай мнение

                                В Истанбул средната заплата вече е 30% по ниска от средната в София. Колко точно да са достъпни?
                                По Босфора какви са цените дори няма да споменаваме, ти гледаш някакви коптори на 100 км от Босфора и правиш някакви изводи за "достъпност"?
                                Ти ходила ли си да гледаш?
                                КОФТОРИТЕ СА В СОФИЯ. ВИЖ СИ В МАПС-А КАК ИЗГЛЕЖДАТ ОКОЛОБЛОКОВИТЕ ПРОСТРАНСТВА И КАКВА КАЛ Е В БГ
                                Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                                Коментар

                                Working...
                                X