IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

    Джони леко преувеличава. В онзи момент когато оградиха терена исках да взема нещо- имат 2 други сгради завършени на метри от тази и са топ..... Откъм Пирински проход по спомен беше някаква дипломатическа сграда тогава , сега май не е не съм минавал скоро от там/ , а другите съседи не съм обърнал внимание какви са / няма цигани в Красно Село освен на пазара/ . Може да са някакви стари порутляци, но това е въпрос на няколко години докато ги застроят - поне за мен не е дийлбрейкър/
    Звъннах им, записаха ме под номер 100 и нещо не си спомням точно колко и казаха , че още не са решили на колко да продават. Така и не ми се обадиха после макар и да обещаха. После разбрах от брокери, че са продавали на 1200 като в района тогава цената на зелено беше на няколко места около 800-850 и само на едно друго 950.... Нямаше да взема от тях нищо дори да ми бяха звъннали да питат на тези пари.... Да повторя от Артекс готово на 1200 можех да взема, на Гагарин ми го оферираха от 1300 нагоре по етажите, а не Тинтява от около 1100.... Как да платя 1200 за Красно Село.... Това не им пречи да са продали всичко на секундата....
    Не можах да копна една оферта за квартал Сердика,от фейса ми излезна на предварителни продажби бяха писали 680-770 евра,на зелено.Щом могат на такива нива да продават сега,и то в Сердика,където е широк център,смятах за какво дране става въпрос.Доста големи разлики има вече с цените на зелено и готовите.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

      Джони,
      Така, както описва местоположение не е луд този който ги иска. Лудият е да вашия тези пари.
      Джони леко преувеличава. В онзи момент когато оградиха терена исках да взема нещо- имат 2 други сгради завършени на метри от тази и са топ..... Откъм Пирински проход по спомен беше някаква дипломатическа сграда тогава , сега май не е не съм минавал скоро от там/ , а другите съседи не съм обърнал внимание какви са / няма цигани в Красно Село освен на пазара/ . Може да са някакви стари порутляци, но това е въпрос на няколко години докато ги застроят - поне за мен не е дийлбрейкър/
      Звъннах им, записаха ме под номер 100 и нещо не си спомням точно колко и казаха , че още не са решили на колко да продават. Така и не ми се обадиха после макар и да обещаха. После разбрах от брокери, че са продавали на 1200 като в района тогава цената на зелено беше на няколко места около 800-850 и само на едно друго 950.... Нямаше да взема от тях нищо дори да ми бяха звъннали да питат на тези пари.... Да повторя от Артекс готово на 1200 можех да взема, на Гагарин ми го оферираха от 1300 нагоре по етажите, а не Тинтява от около 1100.... Как да платя 1200 за Красно Село.... Това не им пречи да са продали всичко на секундата....

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

        Метрото си е баш на 500 и кусур метра оттам - реално перонът се намира от другата страна на Борис, между булеварда и Билата.
        Картите не лъжат - откъдето и да минеш.



        Освен това, да минеш покрай пазара си е живо изпитание за нервите и сетивата заради адската мизерия там и тесните улици с автомобили качени един върхи друг. Самият апартамент пък е на първи етаж и терасата му е на 10 метра от кюнеца на циганската колиба, където се отопляват на гуми - директно срещу прозорците. от другата страна на сградата в друга колиба живеят някакви вехтошари и боклуците са буквално на планини. И аз както и ти съм я оглеждал тази сграда навремето - цената ми беше висока и се отказах да купувам - осново заради непоправимата мизерия наоколо.

        185.000 Евро означава цена от 3000 Евро на квадрат по немските стандарти. За такова гето и за такъв калпав апартамент да искаш такива пари е чиста лудост.
        Джони,
        Така, както описваш местоположението не е луд този който ги иска. Лудият е даващия тези пари.
        Last edited by polax; 31.01.2021, 18:09.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

          Да , харесвам я много. Бях и кандидат да купя / номер 100+ в списъка на чакащите/. Така и не ми се обадиха.....После разбрах , че са я продали на 1200 евро. Нямаше да купя на тази цена така или иначе към онзи момент. На толкова Артекс ми предлагаха на Латинка 1 останал апарт...., но пък той ми беше по-голям от нуждите / около 250 квадрата по спомен/....Както и да е стара история...
          Този апарт е завършен с мебели Виденов - макс 200 евро на квадрат. Тотални разходи около 115К за апарта. Разбира се има пропусната полза от закотвените пари и т.н. , но продавача пак има добра печалба....
          Щом сега на зелено продават на 1800 то това е добра цена.... Взимаш завършено веднага.... До входа на метрото са наистина около 300 метра...няма 500....Цепиш по диагонал и през пазара....
          И не не бих го купил на тази цена.... Предпочитам да взема на 1500 на зелено и 1 година да се занимавам с довършване , но да го направя както искам.... Този има дори плочки в дневната / за наем е идеално да не му съсипят пода/...
          Метрото си е баш на 500 и кусур метра оттам - реално перонът се намира от другата страна на Борис, между булеварда и Билата.
          Картите не лъжат - откъдето и да минеш.



          Освен това, да минеш покрай пазара си е живо изпитание за нервите и сетивата заради адската мизерия там и тесните улици с автомобили качени един върхи друг. Самият апартамент пък е на първи етаж и терасата му е на 10 метра от кюнеца на циганската колиба, където се отопляват на гуми - директно срещу прозорците. от другата страна на сградата в друга колиба живеят някакви вехтошари и боклуците са буквално на планини. И аз както и ти съм я оглеждал тази сграда навремето - цената ми беше висока и се отказах да купувам - осново заради непоправимата мизерия наоколо.

          185.000 Евро означава цена от 3000 Евро на квадрат по немските стандарти. За такова гето и за такъв калпав апартамент да искаш такива пари е чиста лудост.
          Last edited by ejonny2376; 31.01.2021, 16:46.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от распутин Разгледай мнение

            Да, кажи за фактите, да видим къде ще ходят имотите.
            Моите са - 30 год обилно крадене, тази и следващата година минус 5 млрд поне дефицит, никава програма за нищо, извън градовете окаяна инфраструктура, даже и тръбите от Напояване АД са окрадени, народа +40% функционално неграмотен, 30% от жилищата са със тъмни прозорци, супер некачествено ново строителство, пропаднала лустрация, тройкаджия охранител управлява 11 год, 30% от младите до 40 год навън.
            Да ти кажа ли фактите за Полша:
            Последните 30 год е със +4% БВП средно, спазен план "Маршал" на Балцерович, вкарани в икономиката стотици милиарди европейски пари, младите до 26 год не плащат данъци, средно 2.1 деца прираст.
            [ATTACH=CONFIG]n3709552[/ATTACH]Варшава
            Да повечето неща дето си написал са такива...., но има и други в обратната посока. Наистина не ми се преповтаря всичко от старата тема. Само ще ти напиша , че макар да е редно да има някои отклонения надолу посоката е нагоре в по-голяма степен от Полша дори / там са така или иначе поне двойни цените, дори тройни /
            За Полша има още бонуси - 2 милиона Украинци гастери например..., но да си гледаме нас, а не Полша те са друго ниво...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение
              На мен недей да вярваш относно прогнози...Не мога да уцеля от години - винаги съм много под това , което се получава накрая на годината.
              Виж за фактите можеш да ми вярваш,....Те не са мои или чужди, а са просто факти.......
              Да, кажи за фактите, да видим къде ще ходят имотите.
              Моите са - 30 год обилно крадене, тази и следващата година минус 5 млрд поне дефицит, никава програма за нищо, извън градовете окаяна инфраструктура, даже и тръбите от Напояване АД са окрадени, народа +40% функционално неграмотен, 30% от жилищата са със тъмни прозорци, супер некачествено ново строителство, пропаднала лустрация, тройкаджия охранител управлява 11 год, 30% от младите до 40 год навън.
              Да ти кажа ли фактите за Полша:
              Последните 30 год е със +4% БВП средно, спазен план "Маршал" на Балцерович, вкарани в икономиката стотици милиарди европейски пари, младите до 26 год не плащат данъци, средно 2.1 деца прираст.
              Click image for larger version

Name:	w.jpg
Views:	1
Size:	28.4 КБ
ID:	3709552
              Варшава

              Коментар


              • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                Селския град има точно двойно по-висок стандарт от градското село София И леко над 3 пъти над твоя, като сигански льобимец в българския прованс. Правилно си прочел - сиганчетата в Оснабрюк са с 3 пъти по-висок стандарт от бай Пешо портиера в АЕЦ-а
                Хи хи ги най накрая си призна...И родата завел тама с коня и каруцата.Погледни се бе и си тръгнал да се присмиваш,Хи хи хи заможния дето не плаща данъци върху социалните помощи....

                Коментар


                • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                  В Италия за 500 евро четири човека две седмици хи хи хи хи..Оснабрюк селски град в Германия мечтата на българските и румънски цигани измамници със социални помощи
                  Селския град има точно двойно по-висок стандарт от градското село София И леко над 3 пъти над твоя, като сигански льобимец в българския прованс. Правилно си прочел - сиганчетата в Оснабрюк са с 3 пъти по-висок стандарт от бай Пешо портиера в АЕЦ-а

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                    то понеже тия 'баш евровите' икономики не са оклепали повече от нас и като държавен и като корпоративен и като частен(на домакинствата) дълг
                    или викаш ние в България ще сме зле, а южна европа (и не само) ще цъфти с дългови коефициенти в пъти по-големи от нашите в РБ.

                    пукне ли се балонът (акции,имоти) - дървото ще е за всички в развития свят
                    Кое са оклепали евровите, от 2008 насам подминаха предкризисните нива с много - в БГ седи в криза всичко още. В БГ оня глупендер Дянков ви обясни че ще я карате на затегнат колан и малка постна пица - така и стана, като му се навихте на акъла. Еврото се бори за поевтиняване, обаче Б-стан тва не я лови щото е в борд - хайде напечатайте левчета че да помогнете в криза на бизнес и народ де? Таман ще вдигнете и износа. Ша напечатате ама не можете, а когато можехте - предпочетохте да го изпердашите и народа, и бизнеса през 1997а

                    Развития свят има реална развита икономика + работещи социални програми, ша почакаш за дърво - на Върба в петък. Аз писах тук за едни куриерчета към Хермес, уж да се връщат в БГ - ама им се услади 1 година от бюрото по 1400 евра чисти сега.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Orthodox Разгледай мнение
                      ни съ напиняй матросов
                      остана сам брокераст тук
                      ясно е накъде тръгват цените
                      дори /въпреки /и обратно
                      на изсмуканите ти лъжливи
                      постове
                      Надявам се да тръгнат натам за където мислиш че е ясно, ама нема нужда да пишеш такива откровени лъжи.... Това няма да помогне за тръгването...
                      Освен това писането съм го лимитирал до 1-2 дни в седмицата....Така че пиши ме бегал и мен.... И тва нема да помогне на тръгването....

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                        Такова ти е нивото.... Да пишеш щуротии и откровени лъжи, които е толкова лесно да се опровергаят точно от мястото за което пишеш....
                        Намалението сделките за София за 2020 спрямо 2019 е няколко процента поради никаквото второ тримесечие..., но и 2 пъти да падне броят на сделките това няма да помогне на цените...
                        ни съ напиняй матросов
                        остана сам брокераст тук
                        ясно е накъде тръгват цените
                        дори /въпреки /и обратно
                        на изсмуканите ти лъжливи
                        постове

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от распутин Разгледай мнение

                          Ами незнам, човека това работи от 20 год, на него ли да вярвам или на едно застаряващо сервитьорче от Радомир ?
                          Все пак той е и политкоректен към гилдията си, смятай какво е в действителност ...
                          На мен недей да вярваш относно прогнози...Не мога да уцеля от години - винаги съм много под това , което се получава накрая на годината.
                          Виж за фактите можеш да ми вярваш,....Те не са мои или чужди, а са просто факти....
                          Който и да е брокера поръчител на статията него го интересува само да генерира интерес към него самият, а какво е казал е подробност, а цените на пазара съвсем различно нещо.... И ще повторя - офертните САМО за Януари са почти 5% нагоре. Пак лесно проверим факт. Та ако искаш му вярвай или не като отидеш на оглед обаче ще има изненада...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                            Ходим си на почивки и си правим кефа с него Вие си седете в радомир на евтината мас-тика мас-тика
                            В Италия за 500 евро четири човека две седмици хи хи хи хи..Оснабрюк селски град в Германия мечтата на българските и румънски цигани измамници със социални помощи

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                              Кризата действа добре, почнал си да проглеждаш полеко леко...
                              Чакаме приемането на еврото и свирим края на мача.
                              то понеже тия 'баш евровите' икономики не са оклепали повече от нас и като държавен и като корпоративен и като частен(на домакинствата) дълг
                              или викаш ние в България ще сме зле, а южна европа (и не само) ще цъфти с дългови коефициенти в пъти по-големи от нашите в РБ.

                              пукне ли се балонът (акции,имоти) - дървото ще е за всички в развития свят
                              това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                                Само гледай каква опашка от обезсърчени купувачи има под статията :-)
                                Такова не е било никога....
                                Сети се сам.... :-)

                                ПП Чете ли статията ? Те очаквали едно за 2020 ама се случило друго / и аз така/ . Що си мислиш че очакванията му за 2021 ще са верни ?
                                Ами незнам, човека това работи от 20 год, на него ли да вярвам или на едно застаряващо сервитьорче от Радомир ?
                                Все пак той е и политкоректен към гилдията си, смятай какво е в действителност ...

                                Коментар

                                Working...
                                X