IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

    80 000 евра му е пазарната цена.
    Хи хи хи хи за тия пари може само да се снимаш пред входа

    Коментар


    • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

      От тия остава чиста 1200. Таман колкото социала по света Европейската столица хехе!
      Разбираш го ти социала особено немския.Дано ти го увеличат щото с тия 30 евро дет пълниш количката не се знае с какво.И дано ти дадат немско гражданство и да махнат двойното.Такива цигани като тебе никога не бива да идват повече в България

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Ivoo Разгледай мнение
        Здравейте,
        мисля да продавам наследствен апартамент-стара тухла 65кв. на бул.Ситняково до Арменското посолство.
        Каква цена да му търся
        80 000 евра му е пазарната цена.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

          Сал крепостните селяни останахте - без умения, без език, без досег с цивилизацията
          Да тук останаха българи дето говорят български.Признавам ти че знаеш още един език цигански ама той в Германия не ти върши никаква работа освен да си плямпаш с родата.Немски не знаеш английски също иначе нямаше да висиш тука постоянно

          Коментар


          • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

            Сал крепостните селяни останахте - без умения, без език, без досег с цивилизацията
            То' пък да сменяш чаршафи' страшни умения се изискват...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Ivoo Разгледай мнение
              Здравейте,
              мисля да продавам наследствен апартамент-стара тухла 65кв. на бул.Ситняково до Арменското посолство.
              Каква цена да му търся
              Ако е в тия блокове с колоните отдолу 165000€' за да го развържеш по-бързо

              Коментар


              • Здравейте,
                мисля да продавам наследствен апартамент-стара тухла 65кв. на бул.Ситняково до Арменското посолство.
                Каква цена да му търся

                Коментар


                • https://www.dnes.bg/sofia/2021/02/03...eniiata.478756

                  София отново е в червената зона, има риск да се върнат ограниченията
                  Има плавно увеличение на хоспитализациите в столицата


                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от BONI Разгледай мнение

                    Последните данни на официалната статистика са към 30 ноември. Средна заплата в София 1868 лева.
                    От тия остава чиста 1200. Таман колкото социала по света Европейската столица хехе!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                      Хи хи хи ние не сме коплексари.Ловеч е хубаво малко градче имам си приятели там и винаги ходя с кеф.Са стана още по добре след като Продимчец се изпразни в Оснабрюк.Да е жива и здрава Меркел всичките индоариици да ви направе и да махне двойното гражданство та да се отървем завинаги от вас..Само колко боклук се изнесе не е за вярване...Дано дано само си викам дано изметта никога не си дойде.
                      Сал крепостните селяни останахте - без умения, без език, без досег с цивилизацията

                      Коментар


                      • Някои тук се смееха на Слатина, но това е праисторическо селище, където преди 8000 години е бил първият човек в Европа, който е сеел жито и е зидал къщи - https://www.168chasa.bg/article/9453933. От това жито са поникнали днешните панелки и носят в себе си паметта за първия европеец. Между панелките все още има неизследвани шубраци, откъдето блика древна и забранена история. Крайно време е цените на имотите в Слатина да влезнат в аналите на световното историческо наследство, където срещу наем от 400 лева може да си напишете дисертацията само, като крачите покрай Слатинската река с противогаз. Тази река е по-свещена и от Ганг. И по-мръсна, но циганите от "Христо Ботев" по-надолу я ползват в ритуалите си и хвърлят в нея печки и хладилници за берекет.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                          В този район съм израстнал.Хисаря е бил Римски център докато Велинград даже и палатки не са си опъвали там.В Хисаря където бочнеш излиза история ,във Велинград най-много да намериш някои турски цървули
                          Пак се изцепваш без да мислиш.Аз искам да ползвам минералната вода няма да пиша трудове за Римската империя и няма да копая нищо.Велинград е в Родопите и лятото е хладно наблизо е Юндола Белмекен село Баня и Банско не са далеч дори Пазарджик и Пловдив са в границите на разумното София също.Хисаря също много ми харесва.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от national power

                            Това звездите ли ти го нашепнаха или ти се яви Ванга на сън
                            В този район съм израстнал.Хисаря е бил Римски център докато Велинград даже и палатки не са си опъвали там.В Хисаря където бочнеш излиза история ,във Велинград най-много да намериш някои турски цървули

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                              Аз отдавна съм разбрал че в една къща повече от едно семейство не може да живее.Къща макс три спални две бани едно голямо помещение 50 квадрата гараж работилничка барбекю котелно и тва е.Като пораснат децата и тръгнат по своя път стая с бяня макс две е предостатъчно....Няма смисъл да поддържаш палати.Отнема ти ценно време .Мисля си за две стаички в Хисаря или Велинград..
                              Взимай в Хисаря ,Велинград е опушен отвсякъде

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                                Друг я е построил - аз я купих за 7-8 заплати и налях още 30-40 . Имал пари дал. Като нямаш искаш, като имаш виждаш че повече от 100кв ЧИСТО не ти трябват. СЪЩО И МАКС 2 ЕТАЖА. Ама този акъл ми дойде като се разболях ... и си ползвам само 2 етажа. 3-тия стои направен и заключен, като гръчко. На тавана така си стои на купчина материали за 4к лева, в мазето още толкова - най-вече грес 80-90кв ...
                                Аз отдавна съм разбрал че в една къща повече от едно семейство не може да живее.Къща макс три спални две бани едно голямо помещение 50 квадрата гараж работилничка барбекю котелно и тва е.Като пораснат децата и тръгнат по своя път стая с бяня макс две е предостатъчно....Няма смисъл да поддържаш палати.Отнема ти ценно време .Мисля си за две стаички в Хисаря или Велинград..

                                Коментар

                                Working...
                                X