IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

    Я погледни по внимателно падали цените.Аз за това няма да дам дори 10 евро
    Преди на зелено искаха толкова за тоя район.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение
      нЕмало да падат ли...


      https://m.imot.bg/details/1b160138434757524

      Я вижте какви цени с акт 16 на 100м от Южен Парк...
      Я погледни по внимателно падали цените.Аз за това няма да дам дори 10 евро

      Коментар


      • нЕмало да падат ли...


        https://m.imot.bg/details/1b160138434757524

        Я вижте какви цени с акт 16 на 100м от Южен Парк...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от maverik
          Селски, нещо си се объркал, бре...
          Колко е всеизвестна автобиографията ти, та да се сравни...?!?
          Това, за соц. статуса, ма никак не ме впечатляваш...
          На всичко отгоре си и неграмотен...
          Пийни едно хапче и си лягай
          Първо, да ти еба майката и на останалите ти клакьори, а ти се хващаш за правописни грешки породени от бързане, лайнян брокерски гъз такъв, от коментарите ти лъха на липса на критично мислене, познания и умения за работа с данни. На оня боклук, лева също да му еба майката и на другия педал!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

            Те повечето млади са с кредитче в момента но за разлика от теб за по 30годинки и за разлика от онова време и онези цени У Плевен повечето млади У София и да искат не могат да ги съберат с 1к евра заплатка. Разликите ги виждаш нали или да помагам?
            Според статистиката работещи двама в Сф със сегашните заплати в сфери на образованието които се заплащат добре са по-достъпни от моето време. Е, нема да е център. Далеч не център. Но и аз купих първо панелна гарсониера с конденз по стените на гъза на географията в краен квартал. Там ни отгледа и бебето жена ми.
            Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

            Коментар


            • Та как са цените на тулите последно време?

              Last edited by X_Y; 04.02.2021, 09:05.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                Печен, моите уважения, на 30 си купих първия имот - гарсониера с леко кредитче. Имах половината кинти, ама ставаше дума за 5500$. После продадох и също с кредитче си купихме с жена ми (тя избаца кредитчето от 8К € по-голям - двустаен. Нямах тази визия за имоти, както и той няма, само се съблича по бански да поплува, ма му е студена водичката.
                Те повечето млади са с кредитче в момента но за разлика от теб за по 30годинки и за разлика от онова време и онези цени У Плевен повечето млади У София и да искат не могат да ги съберат с 1к евра заплатка. Разликите ги виждаш нали или да помагам?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

                  Ти като беше малък имаше ли визия за имоти бре Плевенски ?! Дълбоко е съмнително, нали се сещаш .
                  Печен, моите уважения, на 30 си купих първия имот - гарсониера с леко кредитче. Имах половината кинти, ама ставаше дума за 5500$. После продадох и също с кредитче си купихме с жена ми (тя избаца кредитчето от 8К € по-голям - двустаен. Нямах тази визия за имоти, както и той няма, само се съблича по бански да поплува, ма му е студена водичката.
                  Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                    Имотите са за хора с визия и поглед, с интелигентен подход ако ме разбираш.
                    Ти като беше малък имаше ли визия за имоти бре Плевенски ?! Дълбоко е съмнително, нали се сещаш .
                    Last edited by X_Y; 04.02.2021, 09:03.

                    Коментар


                    • Имотите са за хора с визия и поглед, с интелигентен подход ако ме разбираш.
                      Last edited by X_Y; 04.02.2021, 09:03.
                      Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от yalokin Разгледай мнение

                        Преките ми впечатления (от няколко покупки около мен) са че няма никакъв проблем с отпускането на кредити с 20% самоучастие (чух че още има и с 15%).
                        Масово се отпуска и за финансиране на довършителни работи.
                        До уточня, не съм брокер или инвеститор (имам имоти, които не продавам) и никога не съм ползвал ипотечен кредит, сигурно има и по-запознати от мен.
                        ​​​​​​
                        Като цяло, условията са по-затегнати от преди пандемията, твоите познати може би са с по-нисък рисков профил, едва ли са представителна извадка за ситуацията.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                          за банките казват, че затягат отпускането на кредити.
                          имаш ли пресни преки впечатления?
                          Преките ми впечатления (от няколко покупки около мен) са че няма никакъв проблем с отпускането на кредити с 20% самоучастие (чух че още има и с 15%).
                          Масово се отпуска и за финансиране на довършителни работи.
                          До уточня, не съм брокер или инвеститор (имам имоти, които не продавам) и никога не съм ползвал ипотечен кредит, сигурно има и по-запознати от мен.
                          ​​​​​​

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от yalokin Разгледай мнение
                            Бях зает и не ми се навлизаше в детайли.
                            Аз също очаквах спад миналата година (на базата на евентуално увеличение на лихвите, ограничено кредитиране, психологическия ефект от пандемията и тн.).Сгреших.​​​​
                            Не си само ти.
                            Март, прил, май, 2020 преобладаващо мнозинство бяха с такива нагласи, еле па тук у тоя форум. Единственият начин за срив бе при проблем с ипотеки. Да, ама тоя скуиз не стана, мача е игран вече. Имаше 2-3 седмици веселба и хвалебствия, страх, паника, затишие и..., кой разбрал - разбрал.

                            Първоначално изпратено от yalokin Разгледай мнение
                            Имам някакви наблюдения над пазара в момента и търсене има.
                            Хората се хвърлят в ипотеки, има и не малко такива със свободен кеш.​​​​
                            Има ежедневно и не е спирало.

                            Първоначално изпратено от yalokin Разгледай мнение
                            ​​​​Банките раздават смело защото не рискуват нищо и тн.​​​​
                            БаМките са тъпкани с хартия, която се обезценява постоянно. Та в случая не знам как да го нарека: обезценява се фиата или поскъпва коя и да е стока, в т.ч. тулите...

                            Първоначално изпратено от yalokin Разгледай мнение
                            Ако някой плаща наем и се надява, че ще го компенсира с евентуален срив, може да остане разочарован ​​​​
                            Земеделския бек няма да го компенсира, това е ясно.

                            Първоначално изпратено от yalokin Разгледай мнение
                            Купуването, "инвестиционно", с ипотека също не ми се струва много мъдро.
                            ​​​​
                            Ливъриджа винаги носи рискове, в зависимост от рамото и ликвидността.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                              Хи хи хи че кой си ти да ми пишеш оценки хи хи хи...Айде първо направете нещо в тоя живот сами а не да чакате на мама и тати.прос си на галош и неграмотен.
                              Наем не плащам, имам достатъчно количество имоти, само едно и също повтаряте!!!
                              Last edited by mibova; 04.02.2021, 09:34.

                              Коментар


                              • Хахаха... Тая вечер е голямо шоу в темата.

                                Коментар

                                Working...
                                X