IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

    Значи, имаме плато при цените и продажбите на НИ ,така ли ?
    https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...nk=6c13ot&f1=1

    Резултат от Вашето търсене на:
    Вид имот: 2-СТАЕН,
    Местоположение: град София

    Особености: Тухла
    Да не се показват обяви, докладвани за проблем,

    Средна цена на имотите в извадката: 88370 euro
    Средна цена на кв.м: 1279 euro.


    час по късно


    От началото на годината беше стигнала и до малко над 90 000 евра ,средната почти удари а 1300 евра ,но после спадна рязко

    Това което се наблюдава е малко на брой обявени продажби и завършени ,огромна ножица в цените на зелено и тези които имат акт 16,дори тези дето са пред акт 16 са с много по ниски цени или ги свалят .
    Цените на зелено прави впечатление че доста ги свалиха .

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

      Значи, имаме плато при цените и продажбите на НИ ,така ли ?
      Имаме инат и ослушване на 2-те страни
      Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

      Коментар


      • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

        Виси си на едно и също дередже от месец така ,броя на обявените продажби за София също,нито напред нито назад
        Значи, имаме плато при цените и продажбите на НИ ,така ли ?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение
          Хайде, да погледнем и днес Кавръковата справка :

          Резултат от Вашето търсене на:
          Вид имот: 2-СТАЕН,
          Местоположение: град София

          Особености: Тухла
          Да не се показват обяви, докладвани за проблем,

          Средна цена на имотите в извадката: 88433 euro
          Средна цена на кв.м: 1281 euro.

          Виси си на едно и също дередже от месец така ,броя на обявените продажби за София също,нито напред нито назад

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение
            Хайде, да погледнем и днес Кавръковата справка :

            Резултат от Вашето търсене на:
            Вид имот: 2-СТАЕН,
            Местоположение: град София

            Особености: Тухла
            Да не се показват обяви, докладвани за проблем,

            Средна цена на имотите в извадката: 88433 euro
            Средна цена на кв.м: 1281 euro.

            Колко е ръста сега?

            Коментар


            • Хайде, да погледнем и днес Кавръковата справка :

              Резултат от Вашето търсене на:
              Вид имот: 2-СТАЕН,
              Местоположение: град София

              Особености: Тухла
              Да не се показват обяви, докладвани за проблем,

              Средна цена на имотите в извадката: 88433 euro
              Средна цена на кв.м: 1281 euro.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от nomche Разгледай мнение

                От чертежите, макар и да не са с добро качество в обявата, останах с впечатлението, че спалните са с ширина до 3 метра, което за мен си е тясно. Една от причиените да се окажа от купения от мен апартамент в Лагера беше точно тази ширина, макар и самите стаи да бяха 15 м2. Като сложа едно легло 2 метра и после трябва да се спъвам в него, за да мина в другия край на стаята. Направо не ги разбирам тез проектанти как им ги раждат главите подобни разпределения. То да кажеш, че ги наблъскват така стаите, че да излязат повече апартаменти, ама нали плащаме по 20 % общи части. Ми направи един двустаен вместо един етристаен, но всичко друго да е просторно поне.
                Гледах един проект на Меркурий в Лагера, идеални разпределения, ама докато се наканя и свястното се изкупи, макар, че седяха доста време много свободни апарти.
                Това е положението. Колко ти е голямо леглото и каква точно е добрата ширина, така, че да минаваш свободно и да не се чувстваш дискомфортно?
                Преди време ходих по огледи и ми бяха предложили апартамент с малка спалня и почнах да се майтапя, мерих с рулетката и поисках да ми обяснят как ще си отворя балконската врата, при положение, че леглото ми е 2х2,30м. и затваря достъпа. Предложиха ми да си взема по-малко легло но аз отвърнах с контааргумента, че при матрак 1,90 ми висят краката и е неприемливо за мен. Отказаха да ми разширят спалята безплатно и не го купих. Тои нямашеда го купя, търсих тристаен, ама не та не, е видях и аз нещо такова.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

                  1900 лв някой друг път ! Дай офиц.статистика , а ако неможеш се посипи с пепел ,брокерИце ! Към днешна дата обаче !
                  Последните данни на официалната статистика са към 30 ноември. Средна заплата в София 1868 лева.
                  Last edited by RUBLA; 03.02.2021, 11:10. Причина: Спазвайте добрия тон!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                    Ми ако му ги земеш гастарските на Лефа, пак ша иде на 16% ГПР-то и на 500 лева заплатка, още пази спомена
                    Ми и на теб ако ти дадат още един кредит (за кво ли ще стигнат тоя път....) ще ти глътнат и тез 500€ нето дето ти остават. Верно че за прованс са пара донякъде ама на 0 може ли да останеш?
                    Last edited by bulgarian lev; 02.02.2021, 23:28.
                    Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                      Пуевен по соц-а беше васален град, Ловеч беше областния. Втора ръка си бяхте и тогава
                      Знам, знам...комунягите ви дадоха шанс. Требваше и столица да ви направят, Областен ви беше малко. И Разград беше същото пиле. Е, станахте критици в същите цървули останахте. Че и градове като Казанлък (Сандански също) винаги е бил 2 пъти повече по население и класи над вас. И преди, и сега.
                      Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

                        Сега я да попитам аз така наивно, ако вземеш парите на един уморен 50 годишен заплатаджия той ще може ли да ги възстанови ? Как мислиш Плевенски ?
                        Ми ако му ги земеш гастарските на Лефа, пак ша иде на 16% ГПР-то и на 500 лева заплатка, още пази спомена

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                          Това на Парижанина ли го казваш? ...с измекярски изказ. Не си ли забелезал злобните човечета са все от градове с традиции и люлка на провинциалната цивилизация - Лович и Ловишка градска агломерация включваща 12-ина села наоколо....та ча до Габрово.
                          Пуевен по соц-а беше васален град, Ловеч беше областния. Втора ръка си бяхте и тогава

                          Коментар


                          • Земеделецо смешен' ако приемеш' че съм голословен' какво ще кажеш да направя така' че твоя доход да спадне с 15%?
                            Ако го постигна' искам да се извиниш и дохода ще ти се вдигне с 20%

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Zemedelec Разгледай мнение

                              Първо, пет имота в софия не са нищо впечатляващо, освен ако не са цели сгради, а ти специално имаш чушки . а до другия простак, той да гледа да не седне на млад софийски ръжен!
                              Зрънце малко' пет имота в София може само да мечтае селската ти рода до пето поколение. Аз какво имам' ти си изключителна дребна мравка да предположиш.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                                Е, не могат да плуват, но 5 имота в Сф не са нищо особено за тех. Само дето и по един немат, а ако имат искат да струва макс 10 годишни заплати на стрелочник.
                                Бандата глупаци се активизира, време е пак да изтрият темата!

                                Коментар

                                Working...
                                X