IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от megamind Разгледай мнение
    https://m.imot.bg/results?rub=1&type...or_to=3&sort=1

    Дали Ортодоксчо и Земеделеца са склонни към самоубийство' ако прочетат тази обява?

    А това е точно моят!
    Абе те незнам ама Кавръка на тия преди 3г им се мръщеше на 60к евра и разправяше как ще станат по 40

    Сега последно беше предлагал 70 на едни дето продавали за 85 та за малко да го бият

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ledosvetlenie Разгледай мнение

      Дъри Кавръка си говои гупости какво чул какво не дочул но в случаят без да иска може и да е прав.

      На моя позната майка и почина след ваксиниране дали е случайност или не няма смисъл да го коментираме. Ваксината е възможно да има странични ефекти и аз лично не бих се ваксинирал макар и да не съм анти ваксър

      Но и при ваксините си е като при имотите всяка коза за свой крак виси решенията са си твои дано всичко да е наред
      Хич не са глупости.От ваксините се мре и то яко.Който не вярва,ок.Нека пробва.

      Коментар


      • https://m.imot.bg/results?rub=1&type...or_to=3&sort=1

        Дали Ортодоксчо и Земеделеца са склонни към самоубийство' ако прочетат тази обява?

        А това е точно моят!
        https://m.imot.bg/details/1b160801885034702
        Last edited by megamind; 07.02.2021, 00:56.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

          ОК. Ще оставя всичко ,но да знаеш ти не си в състояние да ми казваш каквото и да е защото не си се доказал досега за нищо
          Сега казвам лека нощ, че очаквам да се появят всякакви ортодоксални земеделци и подобни не изживели детството си индивиди
          Те са много фрустрирани' че имотите стават все по недостъпни за тях' а времемера е безпощаден' някои са на последно тридесет' някои на последно четиридесет' а още са в бащиното жилище' в детската стая' непоносима преебушка е' признавам' някои изградиха семейство- две' създадоха деца' социални връзки' кариерни победи....през това време' те осъзнават' че след тях ще остане само прах и пепел и за има-няма три години няма кой да си спомня за тях и да жалее' то няма и защо.....

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

            ОК. Ще оставя всичко ,но да знаеш ти не си в състояние да ми казваш каквото и да е защото не си се доказал досега за нищо
            Сега казвам лека нощ, че очаквам да се появят всякакви ортодоксални земеделци и подобни не изживели детството си индивиди
            Дъри Кавръка си говои гупости какво чул какво не дочул но в случаят без да иска може и да е прав.

            На моя позната майка и почина след ваксиниране дали е случайност или не няма смисъл да го коментираме. Ваксината е възможно да има странични ефекти и аз лично не бих се ваксинирал макар и да не съм анти ваксър

            Но и при ваксините си е като при имотите всяка коза за свой крак виси решенията са си твои дано всичко да е наред

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

              ОК. Ще оставя всичко ,но да знаеш ти не си в състояние да ми казваш каквото и да е защото не си се доказал досега за нищо
              Сега казвам лека нощ, че очаквам да се появят всякакви ортодоксални земеделци и подобни не изживели детството си индивиди
              Ха,ха нищо не казвам.Всичко е ок,все пак си на първата доза.....след втората ти желая крепко здраве...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                Остави ги НИ.С ваксината ще имаш здравословни проблеми Запомни добре това което ти казвам.Знам го от лекари.Избора си е твой.Особено с тези ваксини рисковете за здравето ти в близко бъдеще се увеличават.
                ОК. Ще оставя всичко ,но да знаеш ти не си в състояние да ми казваш каквото и да е защото не си се доказал досега за нищо
                Сега казвам лека нощ, че очаквам да се появят всякакви ортодоксални земеделци и подобни не изживели детството си индивиди

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

                  Щом това казваш ще съм спокойна, че нищо лошо не ме очаква
                  Ако те слушах за НИ ,досега да съм фалирала
                  Остави ги НИ.С ваксината ще имаш здравословни проблеми Запомни добре това което ти казвам.Знам го от лекари.Избора си е твой.Особено с тези ваксини рисковете за здравето ти в близко бъдеще се увеличават.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                    Ваксинирай си се на воля.Повечето проблеми идват след втората доза.
                    Абе Каврък все да те питам това на аватара ти ваксинирана кокошка ли е?

                    Ако беше черен лебед предполагам от висенето вече трябваше да са му избелели перата от слънцето

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                      Ваксинирай си се на воля.Повечето проблеми идват след втората доза.
                      Щом това казваш ще съм спокойна, че нищо лошо не ме очаква
                      Ако те слушах за НИ ,досега да съм фалирала

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

                        Кавръков, не знам от къде се информираш ,че някой е умрял от тази ваксина ? В Швейцария, никой още не се е споминал след подобна ваксинация !!!
                        За да не излезем от темата да те попитам ,ти след като толкова обикаляш по огледи ,че и беше брокер за известно време не си ли намери апартамент още ?
                        Ваксинирай си се на воля.Повечето проблеми идват след втората доза.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ledosvetlenie Разгледай мнение

                          Знам го но нарочно го промених та повече да му отива - Като консултант обикаляше по миналото лято сега обикаля само като наблюдател
                          + 1

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение


                            Не си разбрал ,котарака ,скитал като консултант хахаха
                            Знам го но нарочно го промених та повече да му отива - Като консултант обикаляше по миналото лято сега обикаля само като наблюдател

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ledosvetlenie Разгледай мнение

                              Говорят си два приятели и единият пита - Какво стана с твоя котарак след кастрацията още ли обикаля по цели нощи

                              - Да бе още обикаля ама вече само като наблюдател

                              Не си разбрал ,котарака ,скитал като консултант хахаха

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

                                Кавръков, не знам от къде се информираш ,че някой е умрял от тази ваксина ? В Швейцария, никой още не се е споминал след подобна ваксинация !!!
                                За да не излезем от темата да те попитам ,ти след като толкова обикаляш по огледи ,че и беше брокер за известно време не си ли намери апартамент още ?
                                Говорят си два приятели и единият пита - Какво стана с твоя котарак след кастрацията още ли обикаля по цели нощи

                                - Да бе още обикаля ама вече само като наблюдател

                                Коментар

                                Working...
                                X