IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ledosvetlenie Разгледай мнение

    Да Кибиков банките ще оцелеят и даже ще отчтат едни от най силните си финансови резултати в парично изражение

    Други тъпи въпроси да имаш???
    Така ако продаваш жилища си фалирал, то не е странно защо кесиш У форума де !

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ledosvetlenie Разгледай мнение

      Да Кибиков банките ще оцелеят и даже ще отчтат едни от най силните си финансови резултати в парично изражение

      Други тъпи въпроси да имаш???
      Този перонен кибик' сам си измисля въпроси и води полемика с въображаем брокер.....абе разболяхте го народа с тези високи цени' ей сега и олиото стана 3и пеесе покрай тия цени на имотите

      Коментар


      • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

        Ква е тарифата,кажи на ЛС ,че и мен ме вълнува .
        Няма тарифа,ваксините няма да са пречка,полека лека ще махнат всичко

        Коментар


        • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

          Главния въпрос "И как ще оцелее банка ако лихвите и изостават от инфлацията?" . Четене с разбиране да повторя на кибика брокер .
          Да Кибиков банките ще оцелеят и даже ще отчтат едни от най силните си финансови резултати в парично изражение

          Други тъпи въпроси да имаш???

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ledosvetlenie Разгледай мнение

            Айде първо прочети какво ме пита и после суфлирай

            Той ме пита аз дали бих дал на 3-4% лихва - Аз му отговорих че и на 5% не бих дал

            Той ме пита банките дали са ОК че от хиперинфлацията ще им изгоят парите - Аз му отговорих че не е наясно чии пари раздават банките

            И пак да ти припомня - Кибиците в ъгъла не се обаждайте че ставате смешни
            Главния въпрос "И как ще оцелее банка ако лихвите и изостават от инфлацията?" . Четене с разбиране да повторя на кибика брокер .

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ledosvetlenie Разгледай мнение

              Не си разбрал спада е очевиден - Спаднала им е покупателната способност

              Ето Кавръка иска книга да издаде "как за 3 години да купим гарсониера"

              Бота обаче го гони за авторски права щото бил написал "Как за 3 години да купим 3-стаен"
              Затъващия фериБота се е запътил към Босфора' а Накавръка еволюира от некупуване на тристайка ЕПК' през некупуване на двустайка тухла до некупуване на земеделска земя.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение
                За очила си и за учител по български,липсва ти чете с разбиране . Той говори за яка инфлация ти говориш ,че при яка инфлацията в банката пак ще е 3% и ще изгорят парите на вложителите . И ти си брокер ?! Зае.....и !
                Айде първо прочети какво ме пита и после суфлирай

                Той ме пита аз дали бих дал на 3-4% лихва - Аз му отговорих че и на 5% не бих дал

                Той ме пита банките дали са ОК че от хиперинфлацията ще им изгоят парите - Аз му отговорих че не е наясно чии пари раздават банките

                И пак да ти припомня - Кибиците в ъгъла не се обаждайте че ставате смешни

                Коментар


                • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                  Боцкай се намерил съм начин как да ходя без ваксина
                  Ква е тарифата,кажи на ЛС ,че и мен ме вълнува .

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                    ти как ще ходиш при детето - трябва да се боцнеш няма не искам.
                    аз съм принципно ок да се ваксинирам, а докато стигнат до мен (45г) сигурно ще минат поне няколко месеца
                    Боцкай се намерил съм начин как да ходя без ваксина

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение
                      https://money.bg/property/v-koi-stol...ez-2020-a.html

                      Докато бота156 и накаврака 4г. крякат' че имало спад' през това време се оказало' че имаме ръст.

                      Да ги обесим ли за назидание на рамката за тупане на килими в междублоковото пространство
                      Не си разбрал спада е очевиден - Спаднала им е покупателната способност

                      Ето Кавръка иска книга да издаде "как за 3 години да купим гарсониера"

                      Бота обаче го гони за авторски права щото бил написал "Как за 3 години да купим 3-стаен"

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ledosvetlenie Разгледай мнение

                        Каша ти е в главата - Доктор и хапчета е оправията

                        Чии пари раздават банките??? - Собствените си пари или парите на вложителите ???

                        Хиперинфлацията чии пари ще изгори - Парите на банката или Парите на вложителите???

                        Аз не бих дал и на 5% лихва това не пречи на банките у нас да дават на 3% а в ЕС около 1% - Като лихвите са плаващи ако централната се вдигне и лихвите по кридитите ще се вдигнат

                        Докато си задаваш грешните въпроси ще правиш грешни изводи
                        За очила си и за учител по български,липсва ти чете с разбиране . Той говори за яка инфлация ти говориш ,че при яка инфлацията в банката пак ще е 3% и ще изгорят парите на вложителите . И ти си брокер ?! Зае.....и !

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от 20000леваЗАПЛАТА Разгледай мнение

                          И как ще оцелее банка ако лихвите и изостават от инфлацията? Пак те питам, ти би ли дал в момента заем на някого с 3-4% лихва за 30 години? Какво да гледам? Ето ти съседна Турция - инфлация 17%, лихви по ипотеки 25%, в евро/долар лихви 5-6%. 50% намаляха сделките и чакат техния мораториум да ги съсипе. Това е. Но другия и по-вероятен сценарии е Япония или Сингапур, дефлация и национализация.

                          Отменянето на златния стандарт е било защото не са могли на дават толкова много заеми и да потъват в дълг. Няма такъв проблем в момента - потънали са всички вече в дълг, изтеглени са всички доходи и потребелние от бъдещето в настоящето за цял живот напред. Няма накъде повече, освен ако не почнат да крдат и от бъдещето на децата с 50-100 годиншни заеми, но то пък и деца няма вече. В капан са всички централни банки. Или масово опрощаване на дългове(комунизъм), или масови фалити или масов режим на ограничени разходи. Това са опциите.
                          Каша ти е в главата - Доктор и хапчета е оправията

                          Чии пари раздават банките??? - Собствените си пари или парите на вложителите ???

                          Хиперинфлацията чии пари ще изгори - Парите на банката или Парите на вложителите???

                          Аз не бих дал и на 5% лихва това не пречи на банките у нас да дават на 3% а в ЕС около 1% - Като лихвите са плаващи ако централната се вдигне и лихвите по кридитите ще се вдигнат

                          Докато си задаваш грешните въпроси ще правиш грешни изводи

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение
                            https://www.dnevnik.bg/evropa/2021/0...ef=home_layer2

                            Искате ръст ама без да Ви боцнат няма да стане ....

                            Ваксинирането в ЕС не върви както очаквахме, призна Фон дер Лайен
                            ти как ще ходиш при детето - трябва да се боцнеш няма не искам.
                            аз съм принципно ок да се ваксинирам, а докато стигнат до мен (45г) сигурно ще минат поне няколко месеца
                            това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                            Коментар


                            • https://www.dnevnik.bg/evropa/2021/0...ef=home_layer2

                              Искате ръст ама без да Ви боцнат няма да стане ....

                              Ваксинирането в ЕС не върви както очаквахме, призна Фон дер Лайен

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Tepxi Разгледай мнение

                                Всички виждаме, че се води война с частния малък и среден бизнес, но наистина не разбирам защо.
                                Както и не разбирам като частниците нямат приходи и не плащат данъци, откъде ще дойдат парите за заплати на чантаджиите-хрантутници, чиито хоум офис представлява логване, цял ден мусака и чистене и накрая на деня - разлогване?

                                Допреди само година беше непрестижно да си млад човек и да си държавен чиновник, сега всички са се юрнали натам ... страхотен икономически фундамент се поставя, няма що.
                                Въпроса е докъде ще я докарат, щото сме във борд и нещо не ми е ясно . Ако така върви държавата би следвало да влезе в серия сериозни дефицити и инфлация , е да де ама сме във борд ? Не съм икономист но тоя феномен да се буташ на държавно щото взимат повече и през комунизма не е съществувал !!!

                                Коментар

                                Working...
                                X