IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts


  • Колкото за имотите, да, не са паднали, акции, биткойни и имоти временно акумулират инфлацията при фиатните пари.
    Last edited by X_Y; 15.02.2021, 10:17.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

      Начи обеднева населението. Кво ще купува. Къщи в Алтимир?
      между 0,1 и 4,5 промила от данъчната оценка. Това ли имаш предвид?
      Тия програми,помощи...чакай тепърва ще си ги взимат,безплатен обяд няма...

      Коментар


      • Жалко, че не можах да прочета коментарите на Ортодокс- а- много са силни и са една от основните причини да влизам във форума

        Коментар


        • https://www.monitor.bg/bg/a/view/bum...krizata-249958

          Да сме живи и здрави да продължава строителството и живота

          Коментар


          • Закривайте темата!
            Sapienti sat - На разбиращия (и малко) му е достатъчно.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение
              След короната ще има яко вдигане на данъци,това е тенденцията от западните страни като нагласи и новини.
              Начи обеднева населението. Кво ще купува. Къщи в Алтимир?
              между 0,1 и 4,5 промила от данъчната оценка. Това ли имаш предвид?
              Last edited by bulgarian lev; 14.02.2021, 23:24.
              Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

              Коментар


              • Първоначално изпратено от hazard Разгледай мнение

                Оппа, стари записи от старата тема, такива ми ти работи, Лорде нещо да кажеш ?
                Ами Мариян да каже, защо аз, аз бях просто създател на темата, не нейн унищожител

                Коментар


                • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение
                  писа в тема | 19 май 2017, 11.03 ч.
                  Аааа забравих за върха - предрекох че ще е 2017 втората половина. Мога да твърдя че БЕШЕ 3-тото тримесечие. Сега разпиваме с двама младоци от ВТУто, нали е на няколко преки от вкъщи и им говоря лакърдии за имотите.
                  Оппа, стари записи от старата тема, такива ми ти работи, Лорде нещо да кажеш ?

                  Коментар


                  • След короната ще има яко вдигане на данъци,това е тенденцията от западните страни като нагласи и новини.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от [B
                      pesimist4o na kvadrat[/B];n3718327]
                      Сбъркал бил той цената на водата ... тя никол някоя си нещо била казала . За мен бъркаш тенденциозно и явно безкористно .

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                        Значи моите числа са преиначени, а твоите не са, така ли?
                        Намери ми една оферта в Люлин на цена 800 върху реалните квадрати! Със скица на стаите и площ на всяко помещение без стени и без да броиш терасите.
                        Например 70 квадрата светла площ в Люлин за 56.000 Евро. Хайде да видим.

                        Нещо от този сорт:
                        https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...nk=6dm8mt&f1=1

                        Тук например квадратите са 48,7, а цената е 1053 на квадрат. При това не забравяй, че говориш за средна цена 800, т.е. реално по-големите дупки трябва да са по 600 примерно.

                        В кварталите които ми харесват (и конкретно малката част от тях) повтарям са по 4000 и нагоре цените.
                        Голема сегментация, що така. Виж, наемите не важат вече, що не забиеш в Лулин за любовниците, ще си на кяр и за 20 годин напред и все с кола или такси да ходиш. Ти любовниците на жълтите ли искаш да ги хвърляш.
                        Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от hazard Разгледай мнение

                          Лев, ти очила ли носиш иначе ?
                          Има шест свободни, цените са към 960 евро, да не е някой стар необновяван сайт ??
                          Нося секви. И тъмни, и зелени, за близо да сложа други, ама не знам колко е стар сайта на Хоум то ю.
                          Изглежда актуален. Да звънна да попитам ако искаш. 960 щото цените са паднали, кво се чудиш.
                          Last edited by bulgarian lev; 14.02.2021, 22:16.
                          Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение
                            https://home2u.bg/project/%D1%81%D0%...Ow3wtkJbKD7zjo
                            Малииии, цени народни, всичко продадено почти.
                            Па вие си чекайте Малката Русалка.
                            Лев, ти очила ли носиш иначе ?
                            Има шест свободни, цените са към 960 евро, да не е някой стар необновяван сайт ??

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                              Лордиевич, ти да не си сейфнал темата преди да я бастисат.
                              Мненията на понижителите са ценни уроци.
                              Сейвнал съм много неща, мнението е 100 про на Бота156, доста показателно, какви са ти желанията и как се разминават с прогнозите.
                              Last edited by X_Y; 14.02.2021, 21:59.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение
                                писа в тема | 29 януари 2019, 21.53 ч.
                                Аааа забравих за върха - предрекох че ще е 2018 втората половина. Сега мога да твърдя че БЕШЕ 3-тото тримесечие. Продадох...
                                Ето, какво предрече великия оракул Бота156 на тази дата
                                Лордиевич, ти да не си сейфнал темата преди да я бастисат.
                                Мненията на понижителите са ценни уроци.
                                Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                                Коментар

                                Working...
                                X