IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от kot_dodi Разгледай мнение

    E, аз какво казвам? Тръгваш от нула, което е супер. Тръгни в USA с образование от 0 или Англия. Може би направих грешка, че си споделих годините. Явно някои хора по тези неща съдят . Опит и занаят се крадът. Който има малко по-страничен поглед ще ме разбере. Не е въпроса в това да защитаваш със зъби и нокти собствената си теза само, защото си се набутал, може би. Като им кажеш на някои хора, че ще падат имотите много лично го приемат . Казах, че не бих инвестирал, защото не виждам фундамент. Като не го виждам - дали ще инвестирам в акция без фундамент в стоковата борса или НИ е все тая. И на двеме места мога да бъда обран. .

    П.П Споделих си годините в друга връзка.
    И в Англия и в САЩ тръгваш от нулата.Говоря за след като завършиш средно.Това че тука родителите дондуркат студенти е друг въпрос.Не е грешка че си споделил годините си това впоследствие се разбира.Аз се радвам да видя млад бългаин чийто мозък не е назобан с евроатлантически ценности.Млад човек който е разбрал че с учене труд внимателно харчене и упоритост се успява.Да съгласен съм на 24 така изглежда света.Ако си упорит работиш здраво учиш и не харчиш за глупости няма никакъв проблем и жилище да си вземеш и по големи неща да постигнеш.Мани форумните разбирачи тука дека им требат 10000 заплата за да купят.Не може на 25-30 да имаш всичко.Аз на 33 се нанесох в апартамент построен от мен.Не бива да смяташ че хората купили имоти са се набутали...Вече толкова години се интересувам от цените и виждам че е много трудно обикновен човек да уцели дъното.Да цените имат движение и надолу но посоката във времето е нагоре.Такива простотии дето четеш тука че цените щели да се сгромолясат с 40% са мокри мечти на хора които нямат пари.Почне ли корекция на цени надолу хубавите имоти изчезват от пазара и остават само боклуци...То евтини имоти има ма не знам защо тукащните форумни идиоти рутвт цените в Центъра Иван Вазов Лозенец и Изток..Иначе тика е пълно с безимотни разбирачи.Чел си знаеш то не беше демография данъци земетресения ковид и какво ли не а цената не пада.Не си губи времето да спориш с такива...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

      1лв. ли, аз от кво живея според теб? От фотосинтеза? Айде всеки да съди по себе си от кво печели...
      Да, имам спомен преди за тебе - едни два бона и нещо на месец от наеми.
      АМА сега наемите паднаха, наемателите избягаха със 200, цената на папото се вдигна, къде е Киро на кирия ?
      Не те знам, но има много евтини начини за прехрана.
      Last edited by disкmanv; 07.02.2021, 22:14.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от BONI

        ...
        Откъде знаеш кой за колко панелки е събрал? Аз лично имам няколко
        Last edited by X_Y; 07.02.2021, 22:09.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

          Ами, що не го правиш, ами ни поучаваш тук? Поучавай тези в темите за индексите...ама лев не си вложил там нали..само мечтаеш да излезеш от квартирата на твоята цена
          Недей така с митенцето той е уникат това е единственият купил с кредит който иска да пада пазара та да може всеки следващ имот да го купува по евтино

          Ей магнит е тая тема магнит

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ledosvetlenie Разгледай мнение
            Цените ще се повишат тая година
            Пак дърво.
            Ще се повишат като първо върнат достатъчно назад.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от BONI

              S&P 500 ви е достъпен на всички миячи и берачи, и доходност страхотна, само че за 20 години за една панелка не можахте да съберете...
              Що се излагаш така ?!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ledosvetlenie Разгледай мнение
                Цените ще се повишат тая година
                Както всяка година до 2029-та. За съжаление и аз ще си отвися на перона
                Last edited by X_Y; 07.02.2021, 22:08.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от mitko2848 Разгледай мнение
                  Без да имаш опит на борсата, само от снп 500 да си купиш акции и да не ги пипаш биеш имотите в БГ по доходност в пъти.
                  Ами, що не го правиш, ами ни поучаваш тук? Поучавай тези в темите за индексите...ама лев не си вложил там нали..само мечтаеш да излезеш от квартирата на твоята цена

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                    И аз познавам милионери, че са ми и приятели и рода. Ама кво от това. Ти не си изкарал 1лв от имоти. Аз съм изкарал 100к€, с наем си плащаш ядовете и ремонтите
                    1лв. ли, аз от кво живея според теб? От фотосинтеза? Айде всеки да съди по себе си от кво печели...

                    Коментар


                    • Цените ще се повишат тая година

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение



                        Бонка е радетел за благото на простолюдието. Твърди, че с 1900 лева заплата (и то брутна) можело да се изплати апартамент. Без да отчита как 1900 лева не стигат за най-елементарни човешки нужди, камо ли да изплащаш кредит, при това за абсурдните 30 години и то в абсолютни гета като Надежда, Толстой и Люлин примерно.
                        брокерите ги интересува единствено комисионната, затова са приказките за вечния ъп на имотите. Затова и сравняват само инвестицията в имот с депозит в банката, като доходност и ако някой се обади че има доста по- доходни и достъпни( с много по- малка вложена сума) инвестиции го пращат да пише в другите теми. Без да имаш опит на борсата, само от снп 500 да си купиш акции и да не ги пипаш биеш имотите в БГ по доходност в пъти.
                        Last edited by X_Y; 07.02.2021, 22:08.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ledosvetlenie Разгледай мнение

                          Ти нали продаде 2017-та на върха и си доволен остави ни нас да ни изгорят инвестициите а ако пък ти е чак толкова мъчно нали знаеш

                          всеки петък на римската стена от 10ч
                          Чудно ама и родата милионери и те продадоха ... Единия и тук съм го пускал.
                          Приятел от студентството си продаде апарта като изгони шафрантията и заживя в къща на траката под наем 1000+€ с градинар и прислужница.
                          Last edited by bota156; 07.02.2021, 21:25.
                          Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                            ТИ КУПИ ЛИ СИ 2015 И ПРОДАДЕ ЛИ 2020 ДА КАПИТАЛИЗИРАШ 40% ПОСКЪПВАНЕ
                            Ти нали продаде 2017-та на върха и си доволен остави ни нас да ни изгорят инвестициите а ако пък ти е чак толкова мъчно нали знаеш

                            Last edited by X_Y; 07.02.2021, 21:24.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

                              Познавам куп хора, които го направиха
                              И аз познавам милионери, че са ми и приятели и рода. Ама кво от това. Ти не си изкарал 1лв от имоти. Аз съм изкарал 100к€, с наем си плащаш ядовете и ремонтите
                              Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                                Навсякъде по света тръгваш от нулата.Не всичко което пише в учебниците расте по нивите.Знам много добре какво ти е в главата да не мислиш че аз не съм бил на 24г..Нямаш житейския опит за нищо.Едно е да си чел друго е Гугъл а трето да си го преживял....Едно е да искаш да си самостоятелен друго е да можеш да си го позволиш.Разбира се че никой не ти е длъжен и че тук е по добре.
                                E, аз какво казвам? Тръгваш от нула, което е супер. Тръгни в USA с образование от 0 или Англия. Може би направих грешка, че си споделих годините. Явно някои хора по тези неща съдят . Опит и занаят се крадът. Който има малко по-страничен поглед ще ме разбере. Не е въпроса в това да защитаваш със зъби и нокти собствената си теза само, защото си се набутал, може би. Като им кажеш на някои хора, че ще падат имотите много лично го приемат . Казах, че не бих инвестирал, защото не виждам фундамент. Като не го виждам - дали ще инвестирам в акция без фундамент в стоковата борса или НИ е все тая. И на двеме места мога да бъда обран. .

                                П.П Споделих си годините в друга връзка.

                                Коментар

                                Working...
                                X