IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Аз съм от понижителите - тоест вярвам, че цените е логично да паднат тази година в големите градове, но просто не го виждам още това падане.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Арменския пoп Разгледай мнение

      Лошото е, че и чужденците още стискат и не продават. Ей ги на доста от тях пък се заселиха и за постоянно. Има предлагане - плява. Ацените на сносните достигнаха цените в София. Ето:

      София https://m.imot.bg/details/1i161202202093005

      и Катарино https://m.imot.bg/details/1j154876452037924
      Тва катарино е такъв голям кор, не разбирам защо някой би си купил имот там. За почивка е идеално, за живеене и инвестиция - безумие. Както и отстаналите коптори около голфа.
      Иначе в Банско малко са се вдигнали цените, но пак има ставащи неща за по 400-450-500(повече от това за Банско е безумие), естествено има някакви които са си повярвали и ще продават с години на 700+
      Проблема е че няма читави предложения.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от pwise Разгледай мнение

        И аз ли станах брокер?
        Щом подрепяш високите цени -ДА.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от 20000леваЗАПЛАТА Разгледай мнение

          А като каза 30% за миналата година помниш ли?
          За миналата какво съм писал нека кажат другите. Песимиста знае най-добре, нека той каже. Факт: Ти и Доматаран сте аут без шанс за недвижима собственост. Ти все още си квартирант, а той в деЦката.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от 20000леваЗАПЛАТА Разгледай мнение
            Бря бря, за 1 час всички брокита се изредиха като по команда пуснаха живописни творби за познати дето хем са купили, хем пак ще купуват, растящи наеми, капарирани имоти на свършване и как ЧСИ-тата вдигали цените. Все най-клишираните брокерски опорки. Даже по 5 минути не се изчакаха поне малко правдоподобно да изглежда. Няма срам в тая професия...
            И аз ли станах брокер?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Арменския пoп Разгледай мнение

              Не съм брокер чадо. Наричайки ме броки, едва ли ще ти помогне да се сдобиеш с имот или да свалиш цените. Както казах +30% за тази година и при наемите. (бъди добър наемател!)
              А като каза 30% за миналата година помниш ли?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от 20000леваЗАПЛАТА Разгледай мнение
                Бря бря, за 1 час всички брокита се изредиха като по команда пуснаха живописни творби за познати дето хем са купили, хем пак ще купуват, растящи наеми, капарирани имоти на свършване и как ЧСИ-тата вдигали цените. Все най-клишираните брокерски опорки. Даже по 5 минути не се изчакаха поне малко правдоподобно да изглежда. Няма срам в тая професия...
                Не съм брокер чадо. Наричайки ме броки, едва ли ще ти помогне да се сдобиеш с имот или да свалиш цените. Както казах +30% за тази година и при наемите. (бъди добър наемател!)

                Коментар


                • Първоначално изпратено от pwise Разгледай мнение
                  Тука е прав банскалията - българи купуват каквото има. Сносните имоти изчезват бързо и ги няма, иначе плява има колкото ти душа иска ако искаш да си хвърлиш парите на вятъра. Имаше 1-2 хубави южни предложения и заминаха за 1-2 седмици. На 1-ви февруари ми пратиха оферта от една банка, харесахме си 7-8 за огледи, на 12-ти докато се наканим вече бяха останали само 3-4 и даже не ги гледах. Поне банката каза, че са капарирани - колко е истина не мога да кажа.
                  Лошото е, че и чужденците още стискат и не продават. Ей ги на доста от тях пък се заселиха и за постоянно. Има предлагане - плява. Ацените на сносните достигнаха цените в София. Ето:

                  София https://m.imot.bg/details/1i161202202093005

                  и Катарино https://m.imot.bg/details/1j154876452037924

                  Коментар


                  • Бря бря, за 1 час всички брокита се изредиха като по команда пуснаха живописни творби за познати дето хем са купили, хем пак ще купуват, растящи наеми, капарирани имоти на свършване и как ЧСИ-тата вдигали цените. Все най-клишираните брокерски опорки. Даже по 5 минути не се изчакаха поне малко правдоподобно да изглежда. Няма срам в тая професия...

                    Коментар


                    • [QUOTE=megamind;n3726538]
                      Първоначално изпратено от 20000леваЗАПЛАТА Разгледай мнение



                      Изгладнели върли ЧСИ-та точат ножове и потриват ръчички. Открива се ловния сезон за хазяи, брокита

                      Хахаха' къде пък и хазяите ги прати на ЧСИ?. Впрочем ' през миналата криза никой нулевак не купи от ЧСИ. Само ухапания 4i4o гледаше един гараж на 10км. от дома му' ама и той не купи
                      Читави имоти през ЧСИ не стигат въобще до търг, а ако случайно излезе имот към който има интерес, то на търг цената му си отива дори над пазарната. Писано е стотици пъти по темата ЧСИ. Който иска да се впусне в приключения да ходи на търг.

                      Коментар


                      • Тука е прав банскалията - българи купуват каквото има. Сносните имоти изчезват бързо и ги няма, иначе плява има колкото ти душа иска ако искаш да си хвърлиш парите на вятъра. Имаше 1-2 хубави южни предложения и заминаха за 1-2 седмици. На 1-ви февруари ми пратиха оферта от една банка, харесахме си 7-8 за огледи, на 12-ти докато се наканим вече бяха останали само 3-4 и даже не ги гледах. Поне банката каза, че са капарирани - колко е истина не мога да кажа.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Orthodox Разгледай мнение

                          точно така е
                          тези глупости може да ги шепнеш на ушенце
                          на лъжедофтурчето като си лягате
                          в караванката
                          да го зарибяваш с инфо
                          наемите също тръгнаха нагоре, стягай се за предизвестие от хазяина.

                          Коментар


                          • [QUOTE=20000леваЗАПЛАТА;n3726490]



                            Изгладнели върли ЧСИ-та точат ножове и потриват ръчички. Открива се ловния сезон за хазяи, брокита

                            Хахаха' къде пък и хазяите ги прати на ЧСИ?. Впрочем ' през миналата криза никой нулевак не купи от ЧСИ. Само ухапания 4i4o гледаше един гараж на 10км. от дома му' ама и той не купи

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Арменския пoп Разгледай мнение

                              Сега съм в Банско, мои приятели купиха лятото и в момента търсят да купят още един 1бр, те зарибиха един приятел доктор, и той купи и сега и той търси още 1бр. и така пред очите ми от лятото до сега заминаха около 10бр и още се търсят.
                              Положението дори в Банско хич не е розово откъм предлагане. И този влак замина. Скедващата спирка е 2029-та година. Добре дошли дядовци перононаематели!
                              точно така е
                              тези глупости може да ги шепнеш на ушенце
                              на лъжедофтурчето като си лягате
                              в караванката
                              да го зарибяваш с инфо

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Orthodox Разгледай мнение

                                а кофторите у банско
                                арменския поп ги ръси
                                Сега съм в Банско, мои приятели купиха лятото и в момента търсят да купят още един 1бр, те зарибиха един приятел доктор, и той купи и сега и той търси още 1бр. и така пред очите ми от лятото до сега заминаха около 10бр и още се търсят.
                                Положението дори в Банско хич не е розово откъм предлагане. И този влак замина. Скедващата спирка е 2029-та година. Добре дошли дядовци перононаематели!

                                Коментар

                                Working...
                                X