IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

    Това е на Поларис, на ул. Орфей. Собственикът е свестен, но сградата е пълен боклук. И се продава без комисионна директно от Цеков, тази мадама от Луксимо явно си мисли, че има балъци да и платят комисионна. Този апартамент се мъчи да го продаде от край време и никой не го иска, сега и цената решил да вдига.
    Този го гледах на обява преди години и ми беше в листа / за собствено ползване/ ,, нито съм се обаждал, нито съм го гледал на живо как е, но мястото ми харесва на картата....
    Странно, че не се продаде толкова време / поне 3 години/... нещо трябва да не му е наред..... и след това хоп и цената нагоре.... лоша работа и показател за пазарЯ - мое да не мое да се продаде, ама като му вдигна цената ще се продаде :-)

    Коментар


    • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение

      Toва не е ли сградата, в която ндсв раздаваха апартаменти?
      Не знам за НДСВ. В тези 3 ЕПК-та живеят най-различни търтеи на държавна хранилка. За една съдийка от ВСС писаха, че плащала наем там по цени от 80-те. Някакво двуцифрено число в лева беше месечният наем за 170 квадрата.
      Цецка Цачева и тя живееше там за без пари, докато не "видя случайно изкопа" на Артекс на новата сграда на Гагарин и не и продадоха по 800 квадрата "на зелено". В тезо блокове живеят (или са живяли) и повечето от кръга Монтерей - ген. Гоцев, Виктор Вълков и други подобни.

      Няма такава държава, няма!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение
        Ето вече нещо наистина добро на пазара. Рядко излиза нещо точно тук, дори цената му е почти ОК, имайки предвид състоянието.

        Само не е ясно квадратите 96 ли са, 114 ли са, колко ли? Песимисте?

        https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...61364923137499
        Жони, мястото го харесвам много...., но на такъв етаж / в тази сграда трябва да е поне 4-ти, че е нискозапочваща/ и че е на 50 години сградата не ми харесва.... Да наясно съм че ново май няма на тази линия , но тва е....
        За собствено ползване не търся вече така или иначе , но за теб и ако случайно се сетиш, че има по-важни неща /семейство/ от 50 или 100К ойро повече или по-малко / тва като ги имаш/ може и да пасне.... Старото не те бърка, едва ли ще се избият заради много ниският етаж = яка отстъпка, ремонтиран/ майстори йок/ и отново идеално място за семейство/деца....

        Коментар


        • Първоначално изпратено от 4i4o mitko Разгледай мнение

          Хахахахахахаха, като отворих офертата и щях да падна от стола. Мерси, разсмя ме.
          Toва не е ли сградата, в която ндсв раздаваха апартаменти?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от 20000леваЗАПЛАТА Разгледай мнение

            На мене любимото ми попадение за днес е това https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...61349698585573
            Дори снимката на брокерката изглежда сякаш едва успява да не избухне в смях докато го продава това нещо.
            22% общи части. Тераса и криви стени. Това има ли и 20 квадрата използваема площ?

            Вратите му са криви. Как са редили тухлите само....Отгоре са 5 санта поне по-широки. На това врата може ли да му се закачи изобщо?
            Гледай му и плочата - с цепнатини на мястото на снаждане.
            Терасата с обратен наклон и задържа вода.
            А прозорците няма и да ги коментирам - уникат. Стават само да пикаеш през тях директно навън.
            Това става само за концлагер - стаи за мъчения. 200к - тези са на някакви много силни наркотици.

            Абе важното е, че сградата е бутикова.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение
              Най-новият хит на пазара:

              https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...61374992896354

              Забележете - реална оферта пишат. Уникална кухня, радиатор, телевизор, столове... За 1800 Евро на квадрат направо ще има ръчкане с лакти.
              На мене любимото ми попадение за днес е това https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...61349698585573
              Дори снимката на брокерката изглежда сякаш едва успява да не избухне в смях докато го продава това нещо.

              Коментар


              • Най-новият хит на пазара:

                https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...61374992896354

                Забележете - реална оферта пишат. Уникална кухня, радиатор, телевизор, столове... За 1800 Евро на квадрат направо ще има ръчкане с лакти.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                  Обявата преди 1 седмица беше за 440к.
                  За да не се отчете спад (намаление) на цената, брокерчето я сваля и качва нова обява с 25к свалена цена.
                  Спад няма как да има, само ръстове. Нали се сещаш.
                  + 1 За наемите е същата работа- убеждават те че без проблем можеш да вземеш наем с 20 -30% над пазарния за съответния имот. И чак като им кажеш че се занимаваш с такава дейност и знаеш колко е потенциалният реален наем в съответния район спират

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ddb Разгледай мнение

                    специално за теб сигурно ще оставят и лопатата.
                    ще ти остави дръжката на лопата да си я ползваш по предназначение

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                      Това е на ъгъла на Латинка и Чарлз Дарвин , не е никак, ама никак зле мястото.
                      Самата сграда е най-вероятно с течащ покрив и още куп проблеми. Има известен потенциал, но ще трябват още куп пари, за да се стегне докрай.
                      Важно е каква е идеалната част от парцела ( и има ли такава).

                      Цената подвежда и е по-солена, отколкото изглежда на пръв поглед. Но е и малко по-разумна от масата.
                      Един здрав найлон на покрива и готово. Най-лошото е някой луд да ти е съсед. Тъй че трябва огледа да е по пълнолуние.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ddb Разгледай мнение

                        специално за теб сигурно ще оставят и лопатата.
                        Добре бе, дбб! Без стълбата как ще ползваш втория етаж?

                        Затова и цената скача двойно.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от mitaka7 Разгледай мнение

                          За тия пари, задължително трябва да оставят и стълбата, че без нея цената става двойна.
                          Това е на ъгъла на Латинка и Чарлз Дарвин , не е никак, ама никак зле мястото.
                          Самата сграда е най-вероятно с течащ покрив и още куп проблеми. Има известен потенциал, но ще трябват още куп пари, за да се стегне докрай.
                          Важно е каква е идеалната част от парцела ( и има ли такава).

                          Цената подвежда и е по-солена, отколкото изглежда на пръв поглед. Но е и малко по-разумна от масата.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                            И аз така мисля.

                            Апартаментът е много малък и дори е тесен за двойка за постоянно живеене.

                            Другата скъпа обява от квартал Изток не е за нашите заплати.

                            За тези пари може да се купят 2 вили и 2 апарта, които да са прилични и да изглеждат добре.

                            Отделно блокът е на АДИС и вътре вероятно е по мода от 80-те години, то личи от единствената снимка.


                            Поздрави
                            е, за сървърно става.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от mitaka7 Разгледай мнение

                              За тия пари, задължително трябва да оставят и стълбата, че без нея цената става двойна.
                              специално за теб сигурно ще оставят и лопатата.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение
                                Айде налазвайте ... 1000€ в изток - светая светих
                                https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...nk=6e9q2j&f1=1
                                За тия пари, задължително трябва да оставят и стълбата, че без нея цената става двойна.

                                Коментар

                                Working...
                                X