IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

    Няма такова нещо .В темата никога не съм правил такива изказвания.Уточних че ако вируса е смъртоносен толкова много ще има недостиг на гробни места.То и сега има де.И ще се освободят апартаменти.Виж много приказки бяха колко бил опасен,навън като излезнеш и по улиците даже имам усещането че хоратасасе умножили вместо да намалеят.Вируса си беше чиста измама
    Освен крадене започна и да лъжеш

    Коментар


    • Първоначално изпратено от yalokin Разгледай мнение

      Е аз от кога ти предлагам да грабнеш нещо в Ботунец за 450 евро (на чист квадрат), ти се дърпаш
      Ботунец ще е новия Лозенец,но след 50 години.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

        Не знам какви ги мислиш ама на мен, ми парят едни 250000 евра и не ги пазя за никакво опустошение. Много неща помня и да ти кажа не ти прави чест да ме караш да си ги припомням
        При тази криза ще страдаме всички.Добре ще са само корпорациите,и богатите няколкостотин фамилии.Ето Безос даже се оттегли да си харчи парите,след гранде рестарта.При миналата криза имахме спад на икономиката с дефлация.Сега ще имаме по много от първото плюс и от второто но с обратен знак.Наскоро си говорих с една бизнесменка ,търговка,жалваше ми се как и паднал стандарта,имала пари,но се налагало да харчи от тях,а приходи нямало.Внасяше някакви шоколади,или ме знам какво беше.Казах и при тази криза трябва да се наведеш,да се снишиш,докато отмине бурята.Кеша дето си събрала,ок разбирам искаш да го инвестираш,но не забравяй,че не знаем какво ще е след като мине всичко.В момента дори се чудят как ще преминем от махане на стимули и помощи.Тогава ще е голямата веселба.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение
          https://www.monitor.bg/bg/a/view/dva...ilishte-248748

          Поствам го за да прочетете мнението на Бочев,който познавам лично.Писах и за това че вече в крайните зони има цени под 700 евро на квадрат.И в статията го пише.Човека казва ,че вече се забелязва и трудни продажби на зелено при някои инвеститори.Преди две години съм имал разговори с него,и тогава ми каза същите неща за пазара,като прогноза за миналата и тази година.Основател е на RealNet,той и жена му.
          Е аз от кога ти предлагам да грабнеш нещо в Ботунец за 450 евро (на чист квадрат), ти се дърпаш

          Коментар


          • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

            Тия пари свободните са предвидени за опустошението след кризата.Нали един банкер го изръси,от една американска банка.Чакаме да изхарчим това дето сме натрупали преди кризата.По твойта теза,като мине всичко и хоп копчето се натиска,и мигновенно се връщаме назад със всичко което имахме преди година,с парички,със същата икономика,същите работни места,същото доверие на потребителите,гореща икономика и много спестени пари.Лесно се блокира целия свят,но скоро ще мине цяла година,а пускането не е като спирането.Ако си спомняш още като дойде локдауна,първия писах че ако е само той ,ок,но продължи ли още напред цирка във времето ще счупят производства,доставки,така и стана както виждаш,а това вече трудно се случва и бавно,ще отнеме още поне две години.
            Не знам какви ги мислиш ама на мен, ми парят едни 250000 евра и не ги пазя за никакво опустошение. Много неща помня и да ти кажа не ти прави чест да ме караш да си ги припомням

            Коментар


            • https://www.monitor.bg/bg/a/view/dva...ilishte-248748

              Поствам го за да прочетете мнението на Бочев,който познавам лично.Писах и за това че вече в крайните зони има цени под 700 евро на квадрат.И в статията го пише.Човека казва ,че вече се забелязва и трудни продажби на зелено при някои инвеститори.Преди две години съм имал разговори с него,и тогава ми каза същите неща за пазара,като прогноза за миналата и тази година.Основател е на RealNet,той и жена му.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

                Няма лошо да паднат ама за сега не ми се вярва. Прекалено много свободни пари има, а се очертават и още повече, точно заради пандемията.
                Тия пари свободните са предвидени за опустошението след кризата.Нали един банкер го изръси,от една американска банка.Чакаме да изхарчим това дето сме натрупали преди кризата.По твойта теза,като мине всичко и хоп копчето се натиска,и мигновенно се връщаме назад със всичко което имахме преди година,с парички,със същата икономика,същите работни места,същото доверие на потребителите,гореща икономика и много спестени пари.Лесно се блокира целия свят,но скоро ще мине цяла година,а пускането не е като спирането.Ако си спомняш още като дойде локдауна,първия писах че ако е само той ,ок,но продължи ли още напред цирка във времето ще счупят производства,доставки,така и стана както виждаш,а това вече трудно се случва и бавно,ще отнеме още поне две години.

                Коментар


                • Евала правя и на телевизиите.Облъчват нон стоп.Вчера на доста места видях и млади хора нахлузили маските навън.Телевизиите добра услуга вършат,и без локдауни плашат народа като за световно.Е не всички ,но нови щамове,последствия,увреждания,все в същия дух да продължават.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                    Така или иначе ще паднат.Пандемията не е фактор,а кризата и това което ще причини като поотмине.
                    Няма лошо да паднат ама за сега не ми се вярва. Прекалено много свободни пари има, а се очертават и още повече, точно заради пандемията.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

                      Аааа, не така ! Разбирам ,че заради многото ти изписани глупости се радваш ,че изтриха предишната тема ама това как копаше умрелите от Ковид зад блоковете и аз съм го чела !!!
                      Днес, може да не ти харесва какво си писал ,но хората помним !!!
                      Помня и радостта ти от самата пандемия защото се надяваше да паднат цените, а те взеха ,че се вдигнаха
                      Така или иначе ще паднат.Пандемията не е фактор,а кризата и това което ще причини като поотмине.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение
                        Хайде, минахме 90 000 евро за двустайни ,тухлени в София, по Кавръковата справка

                        Резултат от Вашето търсене на:
                        Вид имот: 2-СТАЕН,
                        Местоположение: град София

                        Особености: Тухла
                        Да не се показват обяви, докладвани за проблем,

                        Средна цена на имотите в извадката: 90158 euro
                        Писах,че още началото на Януари имаше такива нива.Цената на квадрат обаче се задържа,спрямо покачването на цената.Има обяви за по големи жилища.При двустайните прави впечатление.

                        Коментар


                        • Хайде, минахме 90 000 евро за двустайни ,тухлени в София, по Кавръковата справка

                          Резултат от Вашето търсене на:
                          Вид имот: 2-СТАЕН,
                          Местоположение: град София

                          Особености: Тухла
                          Да не се показват обяви, докладвани за проблем,

                          Средна цена на имотите в извадката: 90158 euro

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                            Няма такова нещо .В темата никога не съм правил такива изказвания.Уточних че ако вируса е смъртоносен толкова много ще има недостиг на гробни места.То и сега има де.И ще се освободят апартаменти.Виж много приказки бяха колко бил опасен,навън като излезнеш и по улиците даже имам усещането че хоратасасе умножили вместо да намалеят.Вируса си беше чиста измама
                            Аааа, не така ! Разбирам ,че заради многото ти изписани глупости се радваш ,че изтриха предишната тема ама това как копаше умрелите от Ковид зад блоковете и аз съм го чела !!!
                            Днес, може да не ти харесва какво си писал ,но хората помним !!!
                            Помня и радостта ти от самата пандемия защото се надяваше да паднат цените, а те взеха ,че се вдигнаха

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ledosvetlenie Разгледай мнение

                              Абе недей да издребняваш той даже сега е милостив преди направо ги копаше зад блоковете
                              Няма такова нещо .В темата никога не съм правил такива изказвания.Уточних че ако вируса е смъртоносен толкова много ще има недостиг на гробни места.То и сега има де.И ще се освободят апартаменти.Виж много приказки бяха колко бил опасен,навън като излезнеш и по улиците даже имам усещането че хоратасасе умножили вместо да намалеят.Вируса си беше чиста измама

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                                Ти не си човек
                                Ами да са мислили като са теглили тия кредити.Вина аз нямам.Заради такива се вдигат цените и много млади семейства живеят в лишения защото плащат скъпи вноски.Да не купуват една година,да видиш как и цените ще си дойдат на нормални нива
                                Last edited by mibova; 09.02.2021, 08:58.

                                Коментар

                                Working...
                                X