IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

    според тях и продавачите
    аа това вече е друго.
    препоръка е

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

      е, чак па с готини оферти
      според тях и продавачите
      това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

      Коментар


      • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

        те са като хиените надушват. усещат кой ще се пазари и усещат кой вади и плаща.
        Аз не се пазаря, щото мисля, че съм европеец, но параметрите , които представят са твърде лъжовни! При положение, че не съм нулевак, просто отказвам каквото са ме излъгали, че ми трябва. Нищо не може да ме накара да купя това, което не ме устройва....не съм в положението на електронния жон , нито на кавръка, просто се забавлявам докато не ми изпадне нещо наистина заслужаващо си, наскоро такаав кола ми попадна.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от megamind Разгледай мнение

          Тихо ли е в брокерските кантори? Не съм усетил, обадих се на поне 4 брокера, от които трима с подвеждаща инфо, последния ми предложи да гледам поне още 10 освен набелязания от мен имот. Нито един от четиримата не ми се помоли за нещо, просто ми съобщиха сухо, че нещо аз не съм разбрал, че снимките били илюстративни и тем подобни бълвочи, НИТО ЕДИН брокер не изглеждаше, че си търси клиент на всяка цена, всички бяха супер тежки! Явно ти никога не си търсил имот на желано място , за да правиш подобно заключение.....или просто си мечтател като Заплатката и други герои тука...
          верно е, нямам толкова нерви и имам повече акъл да не гоня Михаля, контактувайки със случайни тарикати, понеже само тяхната кантора видиш ли, предлагала на определено място.
          Да те открехна, че най-малко една трета от обявите не се побликуват, понеже има заявки за определени локации или за определени цени/м2, та те си знаят работата.
          Имам двама-трима брокера от различни агенции, познаваме се от години, те си заработват оправдано комисионната, не се правя на сиганин и си пестя време и нерви, просто и ясно както футболната игра.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

            без да се засягаш, но брокерите като надушат платежоспособен и надежден пациент не спират да му досаждат по телефона с разни готини оферти.
            е, чак па с готини оферти
            препоръка е

            Коментар


            • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

              те са като хиените надушват. усещат кой ще се пазари и усещат кой вади и плаща.
              Малко надценяваш съсловието, повечето не знаят ден ли е, нощ ли е

              Коментар


              • Първоначално изпратено от megamind Разгледай мнение

                Няма как да се засегна, след като на никой от посочените не съм обявявал финансовите ми възможности, просто те си поставят някакви цени, които после коригират, даже за имоти, които се оказват в начален етап, тоест няма първа копка още. Теб като те надушиха много брокери , че си платежоспособен, какво точно ти предложиха, сподели
                те са като хиените надушват. усещат кой ще се пазари и усещат кой вади и плаща.
                това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                Коментар


                • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                  без да се засягаш, но брокерите като надушат платежоспособен и надежден пациент не спират да му досаждат по телефона с разни готини оферти.
                  Няма как да се засегна, след като на никой от посочените не съм обявявал финансовите ми възможности, просто те си поставят някакви цени, които после коригират, даже за имоти, които се оказват в начален етап, тоест няма първа копка още. Теб като те надушиха много брокери , че си платежоспособен, какво точно ти предложиха, сподели

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от megamind Разгледай мнение

                    Тихо ли е в брокерските кантори? Не съм усетил, обадих се на поне 4 брокера, от които трима с подвеждаща инфо, последния ми предложи да гледам поне още 10 освен набелязания от мен имот. Нито един от четиримата не ми се помоли за нещо, просто ми съобщиха сухо, че нещо аз не съм разбрал, че снимките били илюстративни и тем подобни бълвочи, НИТО ЕДИН брокер не изглеждаше, че си търси клиент на всяка цена, всички бяха супер тежки! Явно ти никога не си търсил имот на желано място , за да правиш подобно заключение.....или просто си мечтател като Заплатката и други герои тука...
                    без да се засягаш, но брокерите като надушат платежоспособен и надежден пациент не спират да му досаждат по телефона с разни готини оферти.
                    това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                    Коментар


                    • В момента има прекалено много капитал, а банките давайки 0% лихви в БГ и отрицателни на други места в Европа, всеки който си няма добра представа от инвестиционни инструменти вкарва парите в имоти.

                      Тази тенденция вероятно ше продължи през следващите няколко месеца.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от распутин Разгледай мнение
                        баси, в тая тема стана тихо и скучно, като във брокерска кантора.
                        Арменски, поне знаеш ли защо не трябва да се купува имот над гаражи ?
                        Тихо ли е в брокерските кантори? Не съм усетил, обадих се на поне 4 брокера, от които трима с подвеждаща инфо, последния ми предложи да гледам поне още 10 освен набелязания от мен имот. Нито един от четиримата не ми се помоли за нещо, просто ми съобщиха сухо, че нещо аз не съм разбрал, че снимките били илюстративни и тем подобни бълвочи, НИТО ЕДИН брокер не изглеждаше, че си търси клиент на всяка цена, всички бяха супер тежки! Явно ти никога не си търсил имот на желано място , за да правиш подобно заключение.....или просто си мечтател като Заплатката и други герои тука...

                        Коментар


                        • баси, в тая тема стана тихо и скучно, като във брокерска кантора.
                          Арменски, поне знаеш ли защо не трябва да се купува имот над гаражи ?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Арменския пoп Разгледай мнение

                            Не забравяй крилатата фраза на песимиста, че: ЗА ВСЯКА ЦЕНА СИ ИМА ПРИЧИНА! Давам ти жокер: Защо няма външна снимка на сградата или стълбището??? жокер ном.2 - погледни сградата на Гугъл (аз предпочитам санирана и хубава сграда с хубави общи части но за ремонт вътре, отколкото напудрен апарт като за ербнб, но за тотално саниране и ремонт на покрив, смяна на щрангове и тн.

                            Наскоро мои приятели ремонтираха покрива на кооперация само за своя сметка, при положение, че кооперацията е цялата населена, но квартиранти пари за ремонт не дават, някои собственици са далеч от БГ, 1-2 карат само на едната пенсия, и 2-3ма се скатават защото теча не е стигнал до тях.
                            Съгласен съм и въпреки това имотът си струва да се провери (и не е натоварен с комисионни). Ако Варна ме интересуваше, вече да съм досадил на продавача

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от yalokin Разгледай мнение
                              Кой търсеше във Варна?

                              https://sobstvenik.bg/imot/dvustaen-...-varna-centar/

                              Веднага може да се пусне под наем
                              Не забравяй крилатата фраза на песимиста, че: ЗА ВСЯКА ЦЕНА СИ ИМА ПРИЧИНА! Давам ти жокер: Защо няма външна снимка на сградата или стълбището??? жокер ном.2 - погледни сградата на Гугъл (аз предпочитам санирана и хубава сграда с хубави общи части но за ремонт вътре, отколкото напудрен апарт като за ербнб, но за тотално саниране и ремонт на покрив, смяна на щрангове и тн.

                              Наскоро мои приятели ремонтираха покрива на кооперация само за своя сметка, при положение, че кооперацията е цялата населена, но квартиранти пари за ремонт не дават, някои собственици са далеч от БГ, 1-2 карат само на едната пенсия, и 2-3ма се скатават защото теча не е стигнал до тях.

                              Коментар


                              • Кой търсеше във Варна?

                                https://sobstvenik.bg/imot/dvustaen-...-varna-centar/

                                Веднага може да се пусне под наем

                                Коментар

                                Working...
                                X