IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение
    Ето нещо тънко-тънко в Гоце Делчев. Без Акт 16 от 99 година, но май си живуркат вътре и не им пука.

    @Лев: Купувай и не се чуди. 2 апартамента са, даваш ги под наем и не мислиш за акт 16. Ако пък вземе че излезе и той, направо им скача двойно цената.
    https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...61513187710316
    това е за дедо поп.. той има слабост към имоти без акт16 .... ако намери кой да му заеме още малко сухо (30-40К ойро) и става софийски рентиер и ще жули наематели
    Last edited by X_Y; 07.03.2021, 20:22.
    това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

    Коментар


    • Ето нещо тънко-тънко в Гоце Делчев. Без Акт 16 от 99 година, но май си живуркат вътре и не им пука.

      @Лев: Купувай и не се чуди. 2 апартамента са, даваш ги под наем и не мислиш за акт 16. Ако пък вземе че излезе и той, направо им скача двойно цената.
      https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...61513187710316

      Коментар


      • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

        Тва са цени от 2014 за Вазов.
        Я се замисли пък дали тази не е по-умна от тези, дето са готови да дадат 2000 и нагоре...
        Жената си предлага толкова, колкото реално струва един апартамент, без да смята набалончването от последните 5-6 години. 700 в Люлин, 1400 във Вазов. Напълно резонно. Ако се появят още като нея (което е твърде вероятно да стане) в един момент профилът на търсенето ще се промени изцяло. Никой няма да е луд да плаща 50% отгоре. То и сега лудите са малко, просто брокерите изкуствено завишават цените в офертите, а хубавите такива са изтеглени.
        Last edited by X_Y; 07.03.2021, 20:06.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Арменския пoп Разгледай мнение
          [ATTACH=CONFIG]n3728185[/ATTACH]




          хахахахаха . А чека (забележете) €850/m2.
          Тва са цени от 2014 за Вазов.
          Last edited by X_Y; 07.03.2021, 19:47.
          Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

          Коментар


          • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение
            Има корелация между вируса и цените на имотите така излиза :-)
            Видя се, че ни липсва жилищна площ и е налице покупателна сила, с която да се покрие. Още една спалня, кабинетче, ваканционно имотче. Като се замислиш, преди прекарвахме 50-60% от времето във външна за домакинството "наета" площ - офис, кафе, ресторант, фитнес. В един момент имаш само дома, колата, улиците и парка и се чудиш как да разшириш жизненото си пространство. Кой както може. Малък към голям апартамент. Апартамент към къща. Тия с къщите пък добавят джакузитата и сауни. Ваканционните са хит заради възможноста за отдалечена работа и тежкия достъп до Гърция. И т.н.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

              Аз се чудя понижителитв къде и кво гледат та потриват ръчички. Дали не гледат Бусманци и Своге и правят средно аритметично...па не излиза.
              Сметката им вече дори за Бутонец, Босманци и Филиповци не излиза. Ама като им хортувахме навремето да купуват, те ни замерваха с камъни и сега наместо да ни се извинят и благодарят за добрите съвети, те пак ни нападат, като че все едно ние сме виновни за покачването на цените. Олимпийска им работа... А трябваше да замерят с камъни измислителя на гоУемото МЯУ, че той е този дето ги лъже да чакат, докато цените на имотите почти се удвоиха от 2017-та откак той ги лъготи.
              Last edited by Арменския пoп; 07.03.2021, 17:04.

              Коментар


              • Click image for larger version

Name:	Screenshot 2021-03-07 161825.jpg
Views:	1
Size:	32.6 КБ
ID:	3728185






                хахахахаха . А чека (забележете) €850/m2.
                Last edited by X_Y; 07.03.2021, 19:48.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

                  Прати му го на евго това да почерпи опит с момите . Браво !
                  Това е fake text message в случай, че си се хванал

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 20000леваЗАПЛАТА Разгледай мнение

                    Кво да съм се объркал. Пред мене стои текста.

                    Прати му го на евго това да почерпи опит с момите . Браво !

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                      20k нящо си са обАркал. Питай кака Дури, хубавите имоти изчезват, нищо не знаеш ти
                      Кво да съм се объркал. Пред мене стои текста.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от 20000леваЗАПЛАТА Разгледай мнение
                        Почивка няма а. Фентъзи жанра на броерксите мечти процъвтява. Да се включа и аз със моя опит. Днеска едно броки ми пише на един апарт дето го гледах преди повече от година пак са му свалили едно ДДС, ако се интересувам да мина. Аз викам не ме интересува и тя отговаря че никой не го ще ако искам да предложа цена.

                        Луксозния сегмент е в свободно падане. Отидах да видя обявите сега и още на първата страница два нови имота над 300К. Сещай се како защо богаташите искат да се отърват от имотите.
                        20k нящо си са обАркал. Питай кака Дури, хубавите имоти изчезват, нищо не знаеш ти
                        Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                        Коментар


                        • Почивка няма а. Фентъзи жанра на броерксите мечти процъвтява. Да се включа и аз със моя опит. Днеска едно броки ми пише на един апарт дето го гледах преди повече от година пак са му свалили едно ДДС, ако се интересувам да мина. Аз викам не ме интересува и тя отговаря че никой не го ще ако искам да предложа цена.

                          Луксозния сегмент е в свободно падане. Отидах да видя обявите сега и още на първата страница два нови имота над 300К. Сещай се како защо богаташите искат да се отърват от имотите.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                            Средна цена на имотите в извадката: 145307 euro
                            Средна цена на кв.м: 1398 euro.

                            Пореден рекорд при това в празнична седмица когато липсват обяви... Другата ще мине без проблем 1400.... Дори на 4-ти км ще е повече :-)
                            Аз се чудя понижителитв къде и кво гледат та потриват ръчички. Дали не гледат Бусманци и Своге и правят средно аритметично...па не излиза.
                            Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
                              момци,

                              вместо да пишете и да се надъхвате грабвайте портмонетата и харчете кой за каквото го влече..

                              А иначе в предният пост написах - първо няма какво да купя /продължението на разгъвката за квартала който имах предвид е че има само 3 обяви които в минимална степен пасват на търсенето ми и то с ОГРОМНИ компромиси , 2 са в строеж с 20%+ общи частри, третата е вероятно набирателна - общо в 5 съседни квартала заслужаващите внимание обяви са под 10....нищо няма за купуване./, а и не мога да свикна с ценовите нива за боклука който се предлага.....

                              ПП Наемният пазар също е нагорЕ поне като търсене в момента. Цените засега са слаби , но при тва търсене и ЛИПСА на свестни имоти на тези наемни нива ще бъде интересно....
                              Last edited by X_Y; 07.03.2021, 11:39.

                              Коментар


                              • момци,

                                вместо да пишете и да се надъхвате грабвайте портмонетата и харчете кой за каквото го влече..
                                това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                                Коментар

                                Working...
                                X