IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

    Прати му го на евго това да почерпи опит с момите . Браво !
    Това е fake text message в случай, че си се хванал

    Коментар


    • Първоначално изпратено от 20000леваЗАПЛАТА Разгледай мнение

      Кво да съм се объркал. Пред мене стои текста.

      Прати му го на евго това да почерпи опит с момите . Браво !

      Коментар


      • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

        20k нящо си са обАркал. Питай кака Дури, хубавите имоти изчезват, нищо не знаеш ти
        Кво да съм се объркал. Пред мене стои текста.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от 20000леваЗАПЛАТА Разгледай мнение
          Почивка няма а. Фентъзи жанра на броерксите мечти процъвтява. Да се включа и аз със моя опит. Днеска едно броки ми пише на един апарт дето го гледах преди повече от година пак са му свалили едно ДДС, ако се интересувам да мина. Аз викам не ме интересува и тя отговаря че никой не го ще ако искам да предложа цена.

          Луксозния сегмент е в свободно падане. Отидах да видя обявите сега и още на първата страница два нови имота над 300К. Сещай се како защо богаташите искат да се отърват от имотите.
          20k нящо си са обАркал. Питай кака Дури, хубавите имоти изчезват, нищо не знаеш ти
          Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

          Коментар


          • Почивка няма а. Фентъзи жанра на броерксите мечти процъвтява. Да се включа и аз със моя опит. Днеска едно броки ми пише на един апарт дето го гледах преди повече от година пак са му свалили едно ДДС, ако се интересувам да мина. Аз викам не ме интересува и тя отговаря че никой не го ще ако искам да предложа цена.

            Луксозния сегмент е в свободно падане. Отидах да видя обявите сега и още на първата страница два нови имота над 300К. Сещай се како защо богаташите искат да се отърват от имотите.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

              Средна цена на имотите в извадката: 145307 euro
              Средна цена на кв.м: 1398 euro.

              Пореден рекорд при това в празнична седмица когато липсват обяви... Другата ще мине без проблем 1400.... Дори на 4-ти км ще е повече :-)
              Аз се чудя понижителитв къде и кво гледат та потриват ръчички. Дали не гледат Бусманци и Своге и правят средно аритметично...па не излиза.
              Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

              Коментар


              • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
                момци,

                вместо да пишете и да се надъхвате грабвайте портмонетата и харчете кой за каквото го влече..

                А иначе в предният пост написах - първо няма какво да купя /продължението на разгъвката за квартала който имах предвид е че има само 3 обяви които в минимална степен пасват на търсенето ми и то с ОГРОМНИ компромиси , 2 са в строеж с 20%+ общи частри, третата е вероятно набирателна - общо в 5 съседни квартала заслужаващите внимание обяви са под 10....нищо няма за купуване./, а и не мога да свикна с ценовите нива за боклука който се предлага.....

                ПП Наемният пазар също е нагорЕ поне като търсене в момента. Цените засега са слаби , но при тва търсене и ЛИПСА на свестни имоти на тези наемни нива ще бъде интересно....
                Last edited by X_Y; 07.03.2021, 11:39.

                Коментар


                • момци,

                  вместо да пишете и да се надъхвате грабвайте портмонетата и харчете кой за каквото го влече..
                  това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                  Коментар


                  • Странно, но изглежда факт.... Има корелация между вируса и цените на имотите така излиза :-)
                    Без него цените бяха започнали да се успокояват / не да спадат/ . Обаче дойде вируса и някои неща покрай него и цените нямат спирка.... А това хич не ме радва защото трябва/ше/ да купя още едно нещо , а сега не мога да свикна с новата ценова реалност.... А предлагането поне на желаните места е около 30% по-малко сравнено с преди една година. В един от кварталите който следя по-изкъсо например от 350 обяви сега гравитират около 200....
                    Кво ми дреме че ще има НЯКОГА 10 000 апарта в някаква вада или ливада.....
                    Работата си е направо за поп, психиатъра нема шанс да помогне :-)
                    Last edited by X_Y; 07.03.2021, 11:01.

                    Коментар




                    • Средна цена на имотите в извадката: 145307 euro
                      Средна цена на кв.м: 1398 euro.

                      Пореден рекорд при това в празнична седмица когато липсват обяви... Другата ще мине без проблем 1400.... Дори на 4-ти км ще е повече :-)
                      Last edited by X_Y; 07.03.2021, 10:45.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от megamind Разгледай мнение

                        Да ме открехнеш ТИ, МЕН
                        Лорде, ти да не ги клонираш тези имоти? Преди месец бяха 5 сега вече седем.... Нещо ти куца математиката, като моята география
                        Last edited by X_Y; 07.03.2021, 10:37.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от megamind Разгледай мнение

                          Тихо ли е в брокерските кантори? Не съм усетил, обадих се на поне 4 брокера, от които трима с подвеждаща инфо, последния ми предложи да гледам поне още 10 освен набелязания от мен имот. Нито един от четиримата не ми се помоли за нещо, просто ми съобщиха сухо, че нещо аз не съм разбрал, че снимките били илюстративни и тем подобни бълвочи, НИТО ЕДИН брокер не изглеждаше, че си търси клиент на всяка цена, всички бяха супер тежки! Явно ти никога не си търсил имот на желано място , за да правиш подобно заключение.....или просто си мечтател като Заплатката и други герои тука...
                          Мани ги бре, той си мисли че всеки с треперещ гласец ще го подгонят да му подарявят имот на желано място. Те и за Обеля няма да му обърнат внимание, ако го усетят че нема кинти може да му проберат някой кофтор с 10% надолу той ще се препарира като го види и айде наново. Чакаме подаръци. То и за Коледа сам си ги купуваш, дядо Коледа чака пред банката....с празен чувал.
                          Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от распутин Разгледай мнение

                            Колега, след половин година, пазара ще е потънал надолу и ще реват и хич няма да ги има тъдява.
                            А ***ще трябва да се потрудят да получат имот. То не е като да ти купи тати.
                            Last edited by X_Y; 07.03.2021, 10:36.
                            Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от распутин Разгледай мнение


                              споменавал съм, че живея близо над северната дъга в къща, отделно скромна вила близко до Учиндолския и давам апарт във София под наем.
                              Къде отдаваш, ако не е тайна. Или даваш ама го не щат...не разбрах.
                              Last edited by X_Y; 07.03.2021, 10:35.
                              Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от распутин Разгледай мнение
                                баси, в тая тема стана тихо и скучно, като във брокерска кантора.
                                Арменски, поне знаеш ли защо не трябва да се купува имот над гаражи ?
                                Не, защо. и под покрив не трябва...и останалите скъпи да му е...ш майката, а?
                                Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                                Коментар

                                Working...
                                X