IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Какво стана растат ли цените

    Коментар


    • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

      лаф да става и не се засягам, но не виждам смисъл някой хем да върти в кръг тука хем да вика, че е кочина, хем да търси (мисля до скоро търсеше)... просто за мен това е биполярно разстройство някакво.

      истината е, че падне ли си човек на мястото и намери ли си центъра и едно обикновено селце може да му хареса повече от големия град - всичко е въпрос на вътрешно усещане, а не кой как ще заклейми едно или друго населено място.

      лично за мен не е важно къде живееш, а как живееш
      много хора допускат съществената грешка да се концетрират на 'къде', но да забравят 'как'
      Има хора които разграничават нещата други карат в стил мойто е най хубаво и нищо лошо за него.Аз много искм да видя София като град на интелигентни хора град който поне една тикет система да може да направи.Искам да виждам кметове които са безкомпромистни срещу колите които паркират по разни калища между блоковете.Изобщо не искам да виждам калища.Не отричам и че се понаправиха някои неща но трябват крути мерки срещу колите и каруците.София трябва да излъчва класа елегантност а не да лъха на евтино вино и пикня.Трябва да се инвестира и в другите градове да се отворят работни места за да спре това варварско нашествие към града.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

        малоумна работа беше да ги отварят при ясни статистически данни, че вируса 'дръпна' след като пуснаха фитнеси и върнаха ученици присъствено...

        просто герб управляват кризата като пиян ром каруца, че и по-зле... или ще излезе вярно , че са искали лок даун по изборите, за да може само коравия електорат да гласува...

        при всички положения, това иди ми дойди ми е много вредно за икономиката и ще се усети идните месеци.
        Сега е момента президента да ги събере всички хубавци и да отложи изборите. Поне 100к карантинирани/болни няма да могат да гласуват
        Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
          нещо много намаляха обявите на чст-тата.
          защо не се качват нови?
          и аз това гледах сутринта
          покрай този мораториум тотално им спряха делата явно...поне за продани.

          към края на годината ще се види какво и как ще излезе, защото за мораториума има значение, кога си подал искане и са го одобрили съответно.
          не изтичат всички наведнъж.
          ще има и техническо време...но при всички положения ще се усети доста тежко кризата, когато паднат мораториумите.
          това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

          Коментар


          • нещо много намаляха обявите на чст-тата.
            защо не се качват нови?
            препоръка е

            Коментар


            • Първоначално изпратено от BONI Разгледай мнение

              Най-сетне, сума народ измря заради пияници и чалгари!
              Според Доматокрад Доматарян, това ще доведе до доста наследствени свободни апартаменти. :-))

              Коментар


              • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                Болниците са пълни до козирката ,наистина малоумна работа

                я пак се изкряскай: “Welcome COVID-19”

                Коментар


                • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                  малоумна работа беше да ги отварят при ясни статистически данни, че вируса 'дръпна' след като пуснаха фитнеси и върнаха ученици присъствено...

                  просто герб управляват кризата като пиян циганин каруца, че и по-зле... или ще излезе вярно , че са искали лок даун по изборите, за да може само коравия електорат да гласува...

                  при всички положения, това иди ми дойди ми е много вредно за икономиката и ще се усети идните месеци.
                  Болниците са пълни до козирката ,наистина малоумна работа

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение
                    https://www.dnes.bg/obshtestvo/2021/...-sofiia.483435

                    Затварят ресторанти, молове, училища, детски градини, фитнеси в София
                    Ще се даде един светъл период, но най-вероятно от петък

                    Прочети още на: https://www.dnes.bg/obshtestvo/2021/...-sofiia.483435


                    3 локдаун
                    малоумна работа беше да ги отварят при ясни статистически данни, че вируса 'дръпна' след като пуснаха фитнеси и върнаха ученици присъствено...

                    просто герб управляват кризата като пиян ром каруца, че и по-зле... или ще излезе вярно , че са искали лок даун по изборите, за да може само коравия електорат да гласува...

                    при всички положения, това иди ми дойди ми е много вредно за икономиката и ще се усети идните месеци.
                    Last edited by aleks262; 16.03.2021, 12:31.
                    това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение
                      https://www.dnes.bg/obshtestvo/2021/...-sofiia.483435

                      Затварят ресторанти, молове, училища, детски градини, фитнеси в София
                      Ще се даде един светъл период, но най-вероятно от петък

                      Прочети още на: https://www.dnes.bg/obshtestvo/2021/...-sofiia.483435


                      3 локдаун
                      Най-сетне, сума народ измря заради пияници и чалгари!

                      Коментар


                      • 2,5 % РЪСССТ 'насред пандемията!

                        https://trud.bg/%D0%BA%D1%83%D0%BF%D...5%D0%BC%D0%B8/

                        И ДВА пъти по-достъпни!

                        Коментар


                        • https://www.dnes.bg/obshtestvo/2021/...-sofiia.483435

                          Затварят ресторанти, молове, училища, детски градини, фитнеси в София
                          Ще се даде един светъл период, но най-вероятно от петък

                          Прочети още на: https://www.dnes.bg/obshtestvo/2021/...-sofiia.483435


                          3 локдаун

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от BONI Разгледай мнение

                            София е по-добро място за инвестиция от Варна. Иначе сега е по-неизгодно да се инвестира в апартамент в София спрямо миналата година. Догодина ще е още по-неизгодно от тази.
                            Така де - когато и да купиш все си НАБУТАН, все ти е вътрешно. И пак търчи раята ....
                            Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                              За инвестиция в София трябваше да мислиш, когато дразнеше лорда по модела жените на другите сега не е сделка да се инвестира в 'кочината' и ще си издухаш еврата - по-добре си купи във Варна и прибери там 'каката'. Иначе си мисля, че кавръчето ще купи преди тебе, защото и ти се оформяш обикаляч по огледи корав. Е ако купиш преди него в София ще те черпя една бутилка 4 рози ако имаш куража да се явиш лично да си я приемеш. От по-хубавото 4 рози ще те черпя - смалл батч.
                              София е по-добро място за инвестиция от Варна. Иначе сега е по-неизгодно да се инвестира в апартамент в София спрямо миналата година. Догодина ще е още по-неизгодно от тази.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Арменския пoп
                                биполярно разстройство има св. равноапостолна Нина (мисля, че арменска беше или грузинска), че се раздвоява между апостолите. Това, че търсех за инвестиция не означава, че София не е кочина. Аз ако инвестирам там, няма да ползвам лично, а ще настаня индивиди желаещи да обитават кочината. Капиш енориаше мой?
                                За инвестиция в София трябваше да мислиш, когато дразнеше лорда по модела жените на другите сега не е сделка да се инвестира в 'кочината' и ще си издухаш еврата - по-добре си купи във Варна и прибери там 'каката'. Иначе си мисля, че кавръчето ще купи преди тебе, защото и ти се оформяш обикаляч по огледи корав. Е ако купиш преди него в София ще те черпя една бутилка 4 рози ако имаш куража да се явиш лично да си я приемеш. От по-хубавото 4 рози ще те черпя - смалл батч.

                                това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                                Коментар

                                Working...
                                X