IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение
    Почват да се появяват и явни ценови извращения.

    https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...61548474053087
    Това не е извращение. Просто човека е купил за около 800К и сега се пробва да припечели от такъв баламурник като него. След време ще го шитне за 100К и ще пие най-сладката си студена вода. Забележи - не пиша "горчива".

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Tepxi Разгледай мнение

      Наследствените имоти са причината за самочувствие у много хора.

      Ако бъдат оставени без парите от нивите на баба си и без апартамента от татко, който ще продадат, за да финансират свой, в един момент цените им стават много нереалистични и надути.

      Но това е живота - за родените със златна лъжица в устата, на които цялата рода участва в покупките имотите са евтини и достъпни, за тези, които сами трябва да си ги купуват - не са.

      Както често казвам: По тези географски ширини фразата "Сине, от мен колата и апартамента, нататък се оправяш сам!" се употребява твърде често.
      Третата категория са най-опасни. При тях нито родата има нещо спестено, нито те. Банката обаче им дава на тепсия една огромна сума и доскорошният сополанко с мижавата заплата изведнъж има "собствено жилище". Точно такива напълниха квартали като Вадите и Манастирски. И те бяха причина за имотния балон. Очаквам точно там същият този балон да се спука.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

        Аз имам гаражи от баща ми в района на Оборище и са отдадени под наем в момента, но никога не съм ги и споменавал даже.
        Наследствените имоти са причината за самочувствие у много хора.

        Ако бъдат оставени без парите от нивите на баба си и без апартамента от татко, който ще продадат, за да финансират свой, в един момент цените им стават много нереалистични и надути.

        Но това е живота - за родените със златна лъжица в устата, на които цялата рода участва в покупките имотите са евтини и достъпни, за тези, които сами трябва да си ги купуват - не са.

        Както често казвам: По тези географски ширини фразата "Сине, от мен колата и апартамента, нататък се оправяш сам!" се употребява твърде често.

        Коментар


        • Почват да се появяват и явни ценови извращения.

          https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...61548474053087

          Коментар


          • Първоначално изпратено от bota156

            Кой ебал ебал Атина се ожени . Мога ти продам за 1300€ - направен, обзаведен с най-необходимото
            Е това е сделка - купуваш на 300 и успееш да продадеш да кажем на 1300, за 4 години. Боте, къде ще новото място за спекула според теб? Турция, шопско, къде? И не съм брокер, стига с тези ментални фиксации към тях, само те са им на някои хора в главата.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

              ти ли ще ми кажеш брокерче като аз си купих 2 за 300€ преди 3-4 години вече
              Аз съм най-далечното от брокер, което можеш да си представиш
              Дай да видим какво си купил за 300.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                ти ли ще ми кажеш брокерче като аз си купих 2 за 300€ преди 3-4 години вече
                Я сподели какво си купи на 300евро и в кой район на Гърция, че нещо явно не съм наясно с цените!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от yalokin Разгледай мнение

                  В Атина няма такива цени (за нормални жилища).
                  Турският пазар не ми е познат, но не ме и интерсува.
                  ти ли ще ми кажеш брокерче като аз си купих 2 за 300€ преди 3-4 години вече
                  Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                    В Гръчко как ги дочаках?
                    Сега ще е турчко сал ердоган да махнат - войната се пече, до края на годината ще е в разгара си, после ще е шопско
                    В Атина няма такива цени (за нормални жилища).
                    Турският пазар не ми е познат, но не ме и интерсува.

                    Коментар


                    • 13.03.2020 дойде , другиден обаче идва пак ! кой разбрал разбрал. Новия световен ред. Никой не може да натрупа каквото и да е бло освен знания и умения в собствената си глава. Безполезните не могат да се спасят нито с пари нито имоти или каквото и да е.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                        поне единя няма ли да спасяваш
                        Хахаха' най-големия мечтател

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Арменския пoп Разгледай мнение

                          Левчо бе, синко,

                          За чий уй ти е Бургас? Ела у Варна, тамън, че се изповедваш сека седмица и след това ще дегустираме манастирско вино.
                          Само за наем евентуално. Но не държа, а и Варна ще ми е за 2 часа когато магистралата стане факт. Прав си. Но много е дебело гледам, ще трябва да се набия у Владиславово.
                          Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от yalokin Разгледай мнение

                            Не искам да те обезкуражавам, но такива цени няма да дочакаш за сграда с разрешение за ползване. Поне докато касиерка в Лидъл изкарва 1300 лв, телефинист с един чужд език - 2000 и тираджия - 3000.
                            Нищо де, мечтите са безплатни, а и ти имаше къде да живееш
                            В Гръчко как ги дочаках?
                            Сега ще е турчко сал ердоган да махнат - войната се пече, до края на годината ще е в разгара си, после ще е шопско
                            Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                              1000€ ми е таргета за хубав район. За център непрестижен 800€, за хубав квартал (гоце, дианабад примерно) 700, за кофти и за 500 не вземам (ливади, поляни, долини са тука)
                              Не искам да те обезкуражавам, но такива цени няма да дочакаш за сграда с разрешение за ползване. Поне докато касиерка в Лидъл изкарва 1300 лв, телефинист с един чужд език - 2000 и тираджия - 3000.
                              Нищо де, мечтите са безплатни, а и ти имаше къде да живееш

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                                1000€ ми е таргета за хубав район. За център непрестижен 800€, за хубав квартал (гоце, дианабад примерно) 700, за кофти и за 500 не вземам (ливади, поляни, долини са тука)
                                добър таргет.
                                ще трябва да почакаме.
                                препоръка е

                                Коментар

                                Working...
                                X