IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

    я дай да ги видя тия цени.
    да не се окаже, че са за долен дъбник.
    Studio flat of 59 m², Studio flat for auction in via Prati, Porlezza, Porlezza

    Коментар


    • Първоначално изпратено от seeker33 Разгледай мнение
      Ще взема да инвестирам на Лаго ди Лугано. Студия 60м2 за 20к. За 100к може да си вземеш 3стаен с гледка към езерото.
      я дай да ги видя тия цени.
      да не се окаже, че са за долен дъбник.
      препоръка е

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Don 0815 Разгледай мнение

        Сигурно много от тях с радост биха се отървали и на -40%, но няма търсене на проблемни имоти.
        Как да продадат предварителен договор? То тва още не са имоти. Няма акт 14.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

          Питай Венко той е специалиста.Я у Папурково не стъпям.За мен тва е панелно телефонджийско гето.Един краен квартал осран до краен предел
          Ще взема да инвестирам на Лаго ди Лугано. Студия 60м2 за 20к. За 100к може да си вземеш 3стаен с гледка към езерото.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от xshell Разгледай мнение

            Края на 2019 имах оферта с 0.30 евро без ДДС. Ето за сверка и цената.
            Благодаря за отговора!

            Поддръжка 0,30 евро без ДДС изглежда ОК.

            Това, което ми предлагат също изглежда добре сравнене с цената по твоята оферта. Да видим колко бързо ще успея да го развържа.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от nomche Разгледай мнение
              Някой има ли мнение за комплекс Аркадия? Предлагат ми един тристаен не последен и не първи етаж на малко под 700 евра/м2. Не съм фен на ливадите, но за инвестиция мисля, че е добра оферта. Само засега не знам каква е таксата обслужване, ако вземе че остане по-дълго мой.
              Края на 2019 имах оферта с 0.30 евро без ДДС. Ето за сверка и цената.

              Двустаен апартамент №117, находящ се във вход «Д» на 4-ти етаж, кота +8,55м., със застроена площ от 69,40 кв.м., а с прилежащите общи части на площ от 82,50 кв.м. , състоящ се от: коридор, дневна, спалня, баня с тоалетна и балкон с изложение изцяло юг

              Цена на имота: 78 375 €
              Last edited by xshell; 14.03.2021, 15:37.

              Коментар


              • Някой има ли мнение за комплекс Аркадия? Предлагат ми един тристаен не последен и не първи етаж на малко под 700 евра/м2. Не съм фен на ливадите, но за инвестиция мисля, че е добра оферта. Само засега не знам каква е таксата обслужване, ако вземе че остане по-дълго мой.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                  Питай Венко той е специалиста.Я у Папурково не стъпям.За мен тва е панелно телефонджийско гето.Един краен квартал осран до краен предел
                  ах това кисело, много кисело грозденце.
                  препоръка е

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от seeker33 Разгледай мнение
                    Кажете как се отдава в Младост 4 при положение, че има в момента 100 бр двустайни за отдаване под наем.
                    Какъв е смисъла да се инвестира?
                    То тепърва и новите блокчета срещу Бизнес парка ще се включат.
                    Питай Венко той е специалиста.Я у Папурково не стъпям.За мен тва е панелно телефонджийско гето.Един краен квартал осран до краен предел

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Zalmoxis Разгледай мнение

                      От друга страна кеша трябва да намери пристан някъде, и имотите са един от основните кейове.
                      Да съгласен съм, но и тайминга е важен. Един познат взе двустаен ново строителство в Младост 3 преди 12 години и чак сега цената на апартамента се възстанови на нивата от преди 12 години.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от seeker33 Разгледай мнение
                        Кажете как се отдава в Младост 4 при положение, че има в момента 100 бр двустайни за отдаване под наем.
                        Какъв е смисъла да се инвестира?
                        То тепърва и новите блокчета срещу Бизнес парка ще се включат.
                        При положение, че 90% от служителите в БП са си вкъщи ( София + страната), и при положение, че много от фирмите вече са решили, че няма да ги връщат в офисите, няма много смисъл тепърва да се купува с цел наем. От друга страна кеша трябва да намери пристан някъде, и имотите са един от основните кейове.

                        Коментар


                        • Кажете как се отдава в Младост 4 при положение, че има в момента 100 бр двустайни за отдаване под наем.
                          Какъв е смисъла да се инвестира?
                          То тепърва и новите блокчета срещу Бизнес парка ще се включат.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

                            Аз съм понижител, но не съм в обувките на купувачите от Нове Хоумс.
                            Ти си повишител, оферирай някой собственик и след две години ще продадеш на +80%.
                            Е що ги цитира тогава, какво искаше да кажеш с този случай? Не ми трябва нищо в него район, че да ги оферирам.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от troika Разгледай мнение

                              За дреболиии се заяждаш. Аз само чакам да махнат пералнята от кухнята и да ми направят отделно перално/сушилно и една стаичка - гардероб и директно капарирам! Другите проблеми ще ги преглътна.
                              Бе и аз да ти кажа. Чудя се какъв кусур да намеря.
                              Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Асо Пика Разгледай мнение

                                Лев, да ти кажа че правилно се изписва това - братя Прошекови. Така се пише. Те са били царски доставчици за двореца по време Царство България. Можеш да видиш или да ти изпратя снимки на техни бирени бутилки и така пише на тях - братя Прошекови.
                                Е, добре. Щом казваш. Но името им е чешко - Прошек. Карай, шегувам се, в случая не, но сме виждали примери за ,,грамотността" на много посреднически агенции за имоти.
                                Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                                Коментар

                                Working...
                                X