IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от simbad Разгледай мнение

    повечето избягахме , останаха утайката и сега работят на мутрите за по 20ст. на пост като тролове. Не са виновни те де, но вместо да скочат рещу статуквото живеят в съборетини на сточна гара и са си изградили друг , паралелн свят със имоти, наеми, дипломати...
    Избягали сте, ама нещо не сте много успешно избягали, щом висите в тая тема и роните крокодилски сълзи за имоти.....тебе те гледам, ти си все в теми за имотите....кого заблуждаваш....себе си., мошеника електроджон също
    Last edited by 13ADROL; 25.03.2021, 14:48.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

      Теслата (както и Биткойна) е чиста спекула. Купуваш и почваш да палиш свещи при Арменския Поп, надявайки се да не се срине всичко.
      В случая дивидентът зависи до голяма степен от личния ми принос за компанията. Заплата 0, цялата печалба се разпределя накрая. Колкото си изкараш - толкова. Зависи изцяло от теб и от уменията ти. Хем парите работят за теб, хем и резултатът зависи пак от теб и не ги поверяваш на някой друг да ти ги управлява. Това е разликата.

      Имотите пък не са и спекула, а са чиста малоумщина. Да знаеш как нещо е надценено двойно и въпреки всико да тръгнеш да купуваш с идеята за 2-3% от наеми. Пълна лудост.
      Имотите не са никаква спекула, не вярвам някой да очаква сериозно да скочат имотите следващите години. Хората просто си паркират парите в тях, както в злато примерно. Явно и в биткойни, много хора ги смятат вече за "сигурен" актив. Според мен не са, но кой съм аз.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

        Ти не осъзнаваш ли как в момента сме едни 10 години назад спрямо началото на 2020? Чисто икономически говоря. Демографски е още по-зле.
        Живея в свят, в който държавата България загива пред очите ми. И не виждам кое оправдава цени, равни на тези в развитите държави, които скоро ще се справят с вируса, а ние се влошаваме с всеки изминат ден?
        Не осъзнаваш ли, че малкото хора с пари бягат към Занзибар и към Синапур, далеч от тази кочина?
        100-150 души умират дневно. Останалитя бягат и ще бягат. Край, свърши се.
        повечето избягахме , останаха утайката и сега работят на мутрите за по 20ст. на пост като тролове. Не са виновни те де, но вместо да скочат рещу статуквото живеят в съборетини на сточна гара и са си изградили друг , паралелн свят със имоти, наеми, дипломати...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

          Това ако го бях слушала трябваше да продавам на 110000 евро ,а не както мога да продам днес на близо 300000 ! Радвам се ,че такива мнения не ми влияят и продължавам да печеля добре от имотите си !!! Спечелила съм поне тройно вече и продължавам да го правя при това преди да съм продала !!!
          О да , веднъж като ми дойде американския посланник на оглед му казах , че с тебе с в един форум, и той като чу вече нямаше съмнение в неговите очи дали ще пръскам редовно за хлебарки в кухнята и направо го взе апартамента. Друго си е със познати ВИП инвеститори.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от BobyB Разгледай мнение

            Е то така с примери от миналото и баба знае. А ако беше взел акции на Тесла вместо това вложение преди година, сега щеше да имаш над 3 милиона.
            Теслата (както и Биткойна) е чиста спекула. Купуваш и почваш да палиш свещи при Арменския Поп, надявайки се да не се срине всичко.
            В случая дивидентът зависи до голяма степен от личния ми принос за компанията. Заплата 0, цялата печалба се разпределя накрая. Колкото си изкараш - толкова. Зависи изцяло от теб и от уменията ти. Хем парите работят за теб, хем и резултатът зависи пак от теб и не ги поверяваш на някой друг да ти ги управлява. Това е разликата.

            Имотите пък не са и спекула, а са чиста малоумщина. Да знаеш как нещо е надценено двойно и въпреки всико да тръгнеш да купуваш с идеята за 2-3% от наеми. Пълна лудост.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

              За 350k купени дялове края на Юни 2020, 90к разпределена печалба. Това колко процента са според теб на годишна база?

              Ако бях взел 2-3 двустайки, сигурно още щях да се занимавам с ремонти и да гоня касиерките от Лидъл и да им се моля да ми станат наематели за по 400 лева.
              Е то така с примери от миналото и баба знае. А ако беше взел акции на Тесла вместо това вложение преди година, сега щеше да имаш над 3 милиона.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от yalokin Разгледай мнение

                От това мнениe разбрахме следното:

                - Който има възможност, най-добре да проституира.
                - Самият Илон Мъск пише в темата (с Google translate).
                За 350k купени дялове края на Юни 2020, 90к разпределена печалба. Това колко процента са според теб на годишна база?

                Ако бях взел 2-3 двустайки, сигурно още щях да се занимавам с ремонти и да гоня касиерките от Лидъл и да им се моля да ми станат наематели за по 400 лева.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от yalokin Разгледай мнение

                  От това мнениe разбрахме следното:

                  - Който има възможност, най-добре да проституира.
                  - Самият Илон Мъск пише в темата (с Google translate).
                  Електроджон може и да надмине по богатство Илон Мъск.....както се е "засилил".....

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

                    Такива мантри, като продай сега, отървавай се на мига, ги слушам от 2008-ма от разни чергари, емигранти и бездетни нулеваци. Радвам се, че и аз не съм послушал подобни семпли хора
                    не пиши глупости дори и да ти плащат
                    минимално на пост
                    никой не е имал и няма да има желание
                    да те кара да продаваш 1/2 панеляка защото
                    дори със усвоеното балконче всеки знае че
                    това е непродаваемо и е вечно твое

                    от друга страна на всички е ясно
                    че ако продадеш 1/2 панеляка си
                    то тутакси ставаш
                    Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение
                    чергар, емигрант и нулевак.
                    има защо да се радваш

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                      И колко наем получаваш срещу 300к? 1000 Евро макс. Това колко процента са? Толкова получава една елитна кака за 1 нощ.

                      С 300к можеш да влезеш на дебело в някоя малка компания във високотехнологичния сектор. Аз за 2020 реализирах 60% доходност и съм реинвестирал всичко до стотинка. Офиси в Южна Африка и Сингапур, откриваме работни места и произвеждаме софтуера на бъдещето. Дронове, автономно шофиране, роботи.... Това е бъдещето.
                      Да забиеш такива суми в тухли, дето не произвеждат нищичко, и да чакаш някой глупак да се навие да живее в тая кочина София и да ти плаща...Сега може и да върви, но докога?
                      От това мнениe разбрахме следното:

                      - Който има възможност, най-добре да проституира.
                      - Самият Илон Мъск пише в темата (с Google translate).

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                        И колко наем получаваш срещу 300к? 1000 Евро макс. Това колко процента са? Толкова получава една елитна кака за 1 нощ.

                        С 300к можеш да влезеш на дебело в някоя малка компания във високотехнологичния сектор. Аз за 2020 реализирах 60% доходност и съм реинвестирал всичко до стотинка. Офиси в Южна Африка и Сингапур, откриваме работни места и произвеждаме софтуера на бъдещето. Дронове, автономно шофиране, роботи.... Това е бъдещето.
                        Да забиеш такива суми в тухли, дето не произвеждат нищичко, и да чакаш някой глупак да се навие да живее в тая кочина София и да ти плаща...Сега може и да върви, но докога?
                        Благодаря за загрижеността ти към мен ,но не се вълнувай ,аз мога прекрасно да се грижа за себе си и собствеността която притежавам

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                          не ги гледай имотите сега и няма да се ядосваш
                          като имаш пари в излишък ги вложи в някакъв бизнес.
                          Берти, какъв бизнес бро, в тая несигурност. Освен лепенки със светена вода против корона в olx.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

                            Това ако го бях слушала трябваше да продавам на 110000 евро ,а не както мога да продам днес на близо 300000 ! Радвам се ,че такива мнения не ми влияят и продължавам да печеля добре от имотите си !!! Спечелила съм поне тройно вече и продължавам да го правя при това преди да съм продала !!!
                            Такива мантри, като продай сега, отървавай се на мига, ги слушам от 2008-ма от разни чергари, емигранти и бездетни нулеваци. Радвам се, че и аз не съм послушал подобни семпли хора

                            Коментар


                            • 3,59 Евро наем на квадрат, и то на Латинка. Смях. На това чудо сигурно ще му искат едни 500к ако тръгнат да го продават. Кой луд ще налее подобна сума в такъв имот?

                              Колко ли дипломати и шефове на фирми са се наредили на опашка да го наемат? Този наем спокойно могат да си го позволят и семейство касиерини в Лидъл - Изток.

                              https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...vz4&f1=1&fe7=1

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

                                Това ако го бях слушала трябваше да продавам на 110000 евро ,а не както мога да продам днес на близо 300000 ! Радвам се ,че такива мнения не ми влияят и продължавам да печеля добре от имотите си !!! Спечелила съм поне тройно вече и продължавам да го правя при това преди да съм продала !!!
                                И колко наем получаваш срещу 300к? 1000 Евро макс. Това колко процента са? Толкова получава една елитна кака за 1 нощ.

                                С 300к можеш да влезеш на дебело в някоя малка компания във високотехнологичния сектор. Аз за 2020 реализирах 60% доходност и съм реинвестирал всичко до стотинка. Офиси в Южна Африка и Сингапур, откриваме работни места и произвеждаме софтуера на бъдещето. Дронове, автономно шофиране, роботи.... Това е бъдещето.
                                Да забиеш такива суми в тухли, дето не произвеждат нищичко, и да чакаш някой глупак да се навие да живее в тая кочина София и да ти плаща...Сега може и да върви, но докога?
                                Last edited by ejonny2376; 25.03.2021, 12:39.

                                Коментар

                                Working...
                                X