IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

    митак,
    бъркаш тайм-фрейма
    за златото ви акцентирах на нинва 1200$-1300$ (2018-та)
    на 3500-3700лв не съм гъквал да се купува - там беше изтървано магаре.

    иначе по повод измама и мошеничество ти и лорда е добре да проверите тълковния речник.
    аз користни цели и материална изгода нямам като споделям лични разсъждения + че не съм страна нито пък имам интерес в желаните от вас сегменти на пазара.

    успех

    ПП в момента цените от около 1700$ не са върха, но въпреки всичко са нива на които ако някой желае да акумулира може да си копва по малко с идеята, че може да качи, но може и да падне много. точно защото няма как да уцелим дъно или връх всеки изказва хипотези.... а заключения на финала.
    Какъв митак ве пак мамиш .
    Покажи един пост от времето на 1200 - 1300 в който си ,,акцентирал,, за купуване . Пак мамиш . Примоли се да изтрият още 2,3 теми за да си океу с акцентите си
    Пишеше за покупки и лобираше за златари след 1700 . Абсолютно си с цел тук .
    Дори и отговорниците за постове те защитават .
    На колегата Piramid се накъсаха да му викат ,измамник, никой не трие и не взима отношение , на теб веднъж ти го казаха право куме в очи - дежурния веднага се активира и трие
    Ти беше и инициатора за изтриване на архива на тази тема за да не се вижда дейноста ти и да не личи от кога пишеш за спад и срив в цените на имотите .
    А до ден днешен такъв няма и не се е състоял . Имотите не са паднали дори и 5 процента .
    Замиташ си следите явно но има хора да помнят .
    И материална изгода имаш и користни цели , но няма да ги обявиш и напишеш естествено .
    Голям хитрец си ве ей .

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

      Има един хубав стар филм "Хитър Петър".

      Сравнението не е удачно, обаче там има една сцена.


      "Хубава стока вземаш, Хаджи Костаки, пари при пари отиват." Вероятно чичото мисли по този начин.


      Може пък и на мен да ми излезе късмета най-накрая.

      Както се пише в приказките, "In the end, he felt glad for all the misery he had been through."
      Стига си се мъчил, Евгени.

      Напиши в гугъла Filipino mail bride и действай

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение




        Може пък и на мен да ми излезе късмета най-накрая.

        Както се пише в приказките, "In the end, he felt glad for all the misery he had been through."
        А, дано ! Стискам палци и да знаеш имаш един подарък от мен когато се случи събитието

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

          Берти, въпроса ми е за вилите там, не пиша за апартаментите. Руснаците са главно на юг ,че и не бягат по мой наблюдения, нали и аз залагах ,че ще продават масово и евтино ама за сега удрям на камък.
          Вилите ,там където пише Евго, в голямата си част са собственост на българи ,поне по мой наблюдения, а и сам той е писал за съседа с не омъжената девойка
          аз за сградите визирах.
          иначе за вилите (новите) предполагам има клиентела българи, както на север така и на юг, но са доста малко като % партиди в сравнеие със сградите.
          за старите е ясно.

          това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

            Берти, въпроса ми е за вилите там, не пиша за апартаментите. Руснаците са главно на юг ,че и не бягат по мой наблюдения, нали и аз залагах ,че ще продават масово и евтино ама за сега удрям на камък.
            Вилите ,там където пише Евго, в голямата си част са собственост на българи ,поне по мой наблюдения, а и сам той е писал за съседа с не омъжената девойка
            Така е права си , арменчето отново пише лъжи и манипулира . Нито има ,,едни познати ,, нито е вярно че цените на морските имоти падат .
            Гони някакви лични изгоди този тип .

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

              Берти, въпроса ми е за вилите там, не пиша за апартаментите. Руснаците са главно на юг ,че и не бягат по мой наблюдения, нали и аз залагах ,че ще продават масово и евтино ама за сега удрям на камък.
              Вилите ,там където пише Евго, в голямата си част са собственост на българи ,поне по мой наблюдения, а и сам той е писал за съседа с не омъжената девойка
              Има един хубав стар филм "Хитър Петър".

              Сравнението не е удачно, обаче там има една сцена.


              "Хубава стока вземаш, Хаджи Костаки, пари при пари отиват." Вероятно чичото мисли по този начин.


              Може пък и на мен да ми излезе късмета най-накрая.

              Както се пише в приказките, "In the end, he felt glad for all the misery he had been through."

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                Те са собственост на местни хора, или наследствени.
                Затова се развеселих

                Коментар


                • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                  на север голям % от новото го купиха руснаците в добрите времена. сега и тях ги е настъпила и кризата и Путин та не им е много за покупки, а напротив ако могат да вземат и 60% от платеното бягат.

                  познати строиха на север и продаваха на луди цени апарти с изглед море - това, когато се строеше масово. 90% от купувчите им бяха руснаци и плащаха по 1500Е без да им трепне окото... сега такива цени няма и да има обявите се отвисяват.

                  поздрави
                  Берти, въпроса ми е за вилите там, не пиша за апартаментите. Руснаците са главно на юг ,че и не бягат по мой наблюдения, нали и аз залагах ,че ще продават масово и евтино ама за сега удрям на камък.
                  Вилите ,там където пише Евго, в голямата си част са собственост на българи ,поне по мой наблюдения, а и сам той е писал за съседа с не омъжената девойка

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

                    Развесели ме Я, сподели ако обичаш на кого са всички тези нови и стари вили край Албена и Балчик ? Помисли дали случайно не са собственост на същите тези български семейства с "ограничените" финансови възможности
                    Те са собственост на местни хора, или наследствени.

                    Наистина имаше силен бум 2004-2008 г. и 2016-2019 г., щом аз успях да продам 3 труднопродаваеми провинциални имота при последняи бук, в град, където няма търсене и обявите стоят с години.

                    Просто с упоритост, добър маркетинг и хубава комуникация с клиента,

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

                      Развесели ме Я, сподели ако обичаш на кого са всички тези нови и стари вили край Албена и Балчик ? Помисли дали случайно не са собственост на същите тези български семейства с "ограничените" финансови възможности
                      на север голям % от новото го купиха руснаците в добрите времена. сега и тях ги е настъпила и кризата и Путин та не им е много за покупки, а напротив ако могат да вземат и 60% от платеното бягат.

                      познати строиха на север и продаваха на луди цени апарти с изглед море - това, когато се строеше масово. 90% от купувчите им бяха руснаци и плащаха по 1500Е без да им трепне окото... сега такива цени няма и да има обявите се отвисяват.

                      поздрави
                      това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение
                        Добро утро,

                        вчера стана дума, че се очакват много сделки с НИ на морето, от чужденци и българи. Аз също имам поглед на пазара край Албена и Балчик.

                        Българските семейства (30-50 г.) са с ограничени финанси и имат пари за апартамент и кола, но не са много склонни да купуват вили на морето или в планината.


                        Поздрави



                        Развесели ме Я, сподели ако обичаш на кого са всички тези нови и стари вили край Албена и Балчик ? Помисли дали случайно не са собственост на същите тези български семейства с "ограничените" финансови възможности

                        Коментар


                        • Добро утро,

                          вчера стана дума, че се очакват много сделки с НИ на морето, от чужденци и българи. Аз също имам поглед на пазара край Албена и Балчик.

                          Българските семейства (30-50 г.) са с ограничени финанси и имат пари за апартамент и кола, но не са много склонни да купуват вили на морето или в планината.

                          Поради тази причина направени вили за по 90-100 000 евро (стабилни, с много стаи, макар и малко по стара мода от преди 20-25 г., но могат да се ползват и така, поддържани, в които са наливани пари) си стоят с години и не се купуват. Купуват се евтините оферти. Това важи и за провинциалните имоти.

                          От друга страна, има двойки на 65 г, който скоро са се пенсионирали и са взели 10 заплати (ако са били на една и съща работа последните 10 г). Те са по-платежоспособни, особено ако са били на стабилна работа 20-30 г. Точно тази група може да купува морски имоти или къща със запазена природа.

                          Поздрави




                          Коментар


                          • https://www.investor.bg/bylgariia/45...2020-g-324857/

                            Очевидно 20-те млади хора, останали в Монтана си препродават постоянно апартаментите един на друг, ей така - от скука, и без това в града няма какво да се прави друго.

                            Сливен също логично е първенец по поскъпване на цените - крадеш десет катализатора и вече можеш да замениш картонената колиба за панелка с гледка към Сините камъни.

                            Шокиран съм от липсата на Кюстендил и Силистра сред първенците - в Кюстендил заради огромния брой активно население имаше доскоро маски на открито, а Силистра е притегателен център за бизнес, високи доходи и богаташи открай време.

                            ​​​​​

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от macedonian Разгледай мнение

                              Голям хитрец си ти .
                              Чудя се на колко ли балами са въздейства ли постовете ти и са се отказали хората от покупка на имот когато трябваше .
                              И обратно - колко ли балами си набутал в злато на 3500 - 3700 лева април - септември миналата година пак с постовете си за уж огромен ръст и обезценяване на имотите спрямо златото .
                              Хайде смятай сега да видим .
                              митак,
                              бъркаш тайм-фрейма
                              за златото ви акцентирах на нинва 1200$-1300$ (2018-та)
                              на 3500-3700лв не съм гъквал да се купува - там беше изтървано магаре.

                              иначе по повод измама и мошеничество ти и лорда е добре да проверите тълковния речник.
                              аз користни цели и материална изгода нямам като споделям лични разсъждения + че не съм страна нито пък имам интерес в желаните от вас сегменти на пазара.

                              успех

                              ПП в момента цените от около 1700$ не са върха, но въпреки всичко са нива на които ако някой желае да акумулира може да си копва по малко с идеята, че може да качи, но може и да падне много. точно защото няма как да уцелим дъно или връх всеки изказва хипотези.... а заключения на финала.
                              Last edited by X_Y; 31.03.2021, 08:59.
                              това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Арменския пoп Разгледай мнение
                                братя и сестри,

                                днес докато дедо поп си хортуваше с нотариуската, я чу на няколко пъти да приказва на руски и да иска преводач на румънски. После тя каза, че основните сделки са за израелци и румънци. Сърбите също стават все повече, както и рускоговорящите се завръщат. Не са мои измислици, предавам думи на нотариуската. Само за протокола: румънците тепърва започват да се виждат в пари, а са 20млн, спомнете си как българите изкупиха северна Гърция при положение, че сме има-нема 7млн и се досещайте какво цунами се задава. Докато дедо по се разхожда из махалата, вижда все повече автомобили с румънска регистрация спрели пред вили които не са за под наем (явно са купени). Абеее чеканье му е майката, ей я 2029-та наближава. Оня ден, гледам има хора в съседската вила на един англичанин обявена за 200К евро, познайте кой оглеждаше вилата?? Питаха дали и другата ми съседска вила не се продава... таквиз ми ви работи...
                                https://bntnews.bg/news/vitrinite-na...02243news.html

                                ​​​​​​В Русе има фалирали магазини заради ограниченията на границата и спирането на румънските пътувания. Та не знам тоя наплив от румънци в София насред локдаун как да си го обясня...

                                Коментар

                                Working...
                                X