IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Поздрави за понижителите -завистчии на собственици

    https://www.investor.bg/po-sveta/453...-lihvi-324664/

    Коментар


    • Първоначално изпратено от 20000леваЗАПЛАТА Разгледай мнение

      Ти си тоя който иска България да се провали. Ти си тоя който руши структурно. Не може да купуш имот и да чакаш да му се вдигне цената без да работиш. Като замръзне после пазара и няма на кой да продаваш ревеш държавата да те спасява. Напълни се с такива тарикати а с тарикати икономика не се гради.
      Аз ъм купил имот за да живеят децата ми в него бе сладур.И още живеят въпреки че вече построиха свои жилища и са на финала.Аз не купувам имоти с цел инвестиция.Доходите са ми предостатъчни за да живея отделно са ми от нивите.Ти ако си работил половината колкото аз да си умрял.Ти изобщо не знаеш какво е труд и мизерия.Събрали сте се тука велики безимотни милионери и рутите цените надате се хората да измрат да им вземете имотите.Е няма да стане ще си останет олтаци докато сте живи а цените на имотите ще паднат 100000000000000000000000000000000000000 г след като е свършил света.не през 2029.По добре намери някой изоставен имот и се самонастани като циганите за да престане хазяйна да ти напомня за наема.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 20000леваЗАПЛАТА Разгледай мнение

        Вие с бате Пешо работите бюро до бюро, списвате по цял ден коментари по 20 ст. Не се живее лесно с 20 стотинки, но чак пък толкова да се преработва. Заинтригуван съм. Опиши ми един работен ден на бате Пешо как изглежда.
        Хи хи хи ние не се познаваме и никога не сме се виждали...Понеже след болничните съм в отпуск сега закусихме пих кафе и след час час и половина ще садя картофи.До следобяд.Много ти се ще да съм брокер ама не може да си представиш колко съм далече от тая професия.Ти продължавай от квартирката да се самозаблуждавш

        Коментар


        • Съвсем скоро вече и Куртово конаре ще е недостижима мечта за олимпийците-нулеваци.

          Българско село се превърна в smart village - ᐉ Новини от Fakti.bg - Имоти | ФАКТИ.БГ

          Коментар


          • Първоначално изпратено от megamind Разгледай мнение

            Е, как какво, ти нали се кефиш, че ще се вдигнат данъците на имотите....по същата твоя логика, те трябва да падат, като намалее данъчната основа, що се правиш на алтав, какъвто си си де? Още е пред очите ми поста ти дето си щял всеки месец като най-долния чергар да осираш скъпи имоти с хиляда лева наем...това е много показателно за мисленето ти на клошар и просяк, който не в Африка, а дори в Сомалия в частност от Африка няма да купи.
            Вдига се данъчната оценка на имота. Като паднат имотите данъчната основа пада. Съгласен съм с тебе, не се правя на алтав. Нищо противоречащо на това не съм казвал.

            Също съм съгласен че обичам да осирам скъпи имоти, но аз не го правя от зла умисъл. Просто понякога примерно ми попадане някоя брокерска водка от тия дето адрола ги пие и примерно може да опорвъщам някоя скъпа мебел, трудно се чистят такива работи. Всеки брокер знае за какво говоря, сигурен съм ще проявиш разбиране. Друг път примерно изпуснах някаква купа на паркета и му остана една гадна черта и същия ден срутих държача на една завеса и я махнах, никой не разбра. Случват се такива неща.

            И клошарите и просяците имат по голям принос за икономиката от търтеите от бизнеса с НИ. Клошарите рециклират. Просяците завъртат кеша в консумация по малките бизнеси и подържат търсене на ред важни неща. Само брокитата са с отрицателен принос и блокират жилища от употреба от примерно клошарите или просяците които можеха примерно да ги гледат деца там или да са ангажирани в полезен бизнес.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от megamind Разгледай мнение

              Ти точно на бате Пешо ли написа, че чака нещо без да работи? Ти човече си тотално скъсал с действителността...явно новите по-скъпи цени на имотите в София активизарат много сериозно биполярно разстройство, литий, човече, литий е лечението за теб Електроджон и подобни индивиди....
              Вие с бате Пешо работите бюро до бюро, списвате по цял ден коментари по 20 ст. Не се живее лесно с 20 стотинки, но чак пък толкова да се преработва. Заинтригуван съм. Опиши ми един работен ден на бате Пешо как изглежда.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от 20000леваЗАПЛАТА Разгледай мнение

                Ти си тоя който иска България да се провали. Ти си тоя който руши структурно. Не може да купуш имот и да чакаш да му се вдигне цената без да работиш. Като замръзне после пазара и няма на кой да продаваш ревеш държавата да те спасява. Напълни се с такива тарикати а с тарикати икономика не се гради.
                Ти точно на бате Пешо ли написа, че чака нещо без да работи? Ти човече си тотално скъсал с действителността...явно новите по-скъпи цени на имотите в София активизарат много сериозно биполярно разстройство, литий, човече, литий е лечението за теб Електроджон и подобни индивиди....

                Коментар


                • Първоначално изпратено от 20000леваЗАПЛАТА Разгледай мнение

                  Не можах да разбера къде е противоречието. И аз това казвам. Само искам да поясня че това е оптимистичния вариант, щото БСП-то има още по хубави идеи.
                  Е, как какво, ти нали се кефиш, че ще се вдигнат данъците на имотите....по същата твоя логика, те трябва да падат, като намалее данъчната основа, що се правиш на алтав, какъвто си си де? Още е пред очите ми поста ти дето си щял всеки месец като най-долния чергар да осираш скъпи имоти с хиляда лева наем...това е много показателно за мисленето ти на клошар и просяк, който не в Африка, а дори в Сомалия в частност от Африка няма да купи.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от megamind Разгледай мнение

                    Противоречиш си...след като си понижител и очакваш армагедон на цените в София, това означава, че ще се срине и данъчната оценка на имотите. Аз не съм съгласен примерно данъчните оценки на имотите в район Слатина и в район Надежда да се различават двойно. Провери. Това означава, че в район Слатина данъчните оценки са набалончени двойно в сравнение с район Надежда, дето има метро ...някак си несправедливо е...аз и сега плащам двойни МДТ на район Надежда, та къде ще се коригират цените и в каква посока е ясно Но като цяло , ако има срив в цените , ще има срив и в данъчните оценки, това би следвало справедливо да е оценката. А, тарикатите, които всички искат да се дуят, че живеят в Иван Вазов и Лозенец, трябва данъчната им оценка да се умножи по пет. Хем хазната на София ще живне, хем ще се оправи инфраструктурата. Това съчетано с жестоки глоби за замърсяване, бързо ще ни дисциплинира повече от варварите-немци, които разбират само от тояга, дето разни дегенерати ходили да им се докопат до соц системата, тука възхваляват този справедливо унижен народ.
                    Не можах да разбера къде е противоречието. И аз това казвам. Само искам да поясня че това е оптимистичния вариант, щото БСП-то има още по хубави идеи.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                      Виждам че много искаш България да се провали някакво злорадство усещам...Колко си умен и предвидлив а ние дето сме избрали да живеем в Родината колко сме тъпи.Ще поживеем ще видим.Аз смятам че България ще се превръща във все по добро място за живот а такива като тебе или ще си дойдат посрани или ще съжалвяат до края на живота си заради това че са я напуснали.Пишете се много хитри ама накрая ще усетите дървото.Ако имах власт веднага махам двойното гражданство и за писане срещу България отнемане веднага на гражданството.Махайте се накъдето ви видят очите освободете форума от присъствието си щото никой не ви приема.Постигайте каквито искате успехи в Индия и Африка но не ни занимайте с вашите особи щото никой не се интересува от лъжите ви
                      Ти си тоя който иска България да се провали. Ти си тоя който руши структурно. Не може да купуш имот и да чакаш да му се вдигне цената без да работиш. Като замръзне после пазара и няма на кой да продаваш ревеш държавата да те спасява. Напълни се с такива тарикати а с тарикати икономика не се гради.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от 20000леваЗАПЛАТА Разгледай мнение

                        ГЕРБ ще вкарат 2% допълнителен ДОД за общините като местен данък, заедно с ежегодна пазарна данъчна оценка на имотите.
                        Слави и ДБ ще правят каквото БСП им каже.
                        ЕС и те искат 2% федерален ДОД, ще се гласува тая година.
                        Осигуровките и те стръмно нагоре.
                        И това е само предизборно.
                        Противоречиш си...след като си понижител и очакваш армагедон на цените в София, това означава, че ще се срине и данъчната оценка на имотите. Аз не съм съгласен примерно данъчните оценки на имотите в район Слатина и в район Надежда да се различават двойно. Провери. Това означава, че в район Слатина данъчните оценки са набалончени двойно в сравнение с район Надежда, дето има метро ...някак си несправедливо е...аз и сега плащам двойни МДТ на район Надежда, та къде ще се коригират цените и в каква посока е ясно Но като цяло , ако има срив в цените , ще има срив и в данъчните оценки, това би следвало справедливо да е оценката. А, тарикатите, които всички искат да се дуят, че живеят в Иван Вазов и Лозенец, трябва данъчната им оценка да се умножи по пет. Хем хазната на София ще живне, хем ще се оправи инфраструктурата. Това съчетано с жестоки глоби за замърсяване, бързо ще ни дисциплинира повече от варварите-немци, които разбират само от тояга, дето разни дегенерати ходили да им се докопат до соц системата, тука възхваляват този справедливо унижен народ.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение
                          Аз смятам че България ще се превръща във все по добро място за живот а такива като тебе или ще си дойдат посрани или ще съжалвяат до края на живота си заради това че са я напуснали.
                          Ми то за 30 год се върнахме във 80-те години вре.
                          Няма такова чакане, дай боже да стане, ама надали, без лустрация няма да стане, тоест отиде още едно поколение от техните деца, тоест още 20-на год, поне.
                          Дубай преди 30 години бяха бедуински племена със шатри, а къде са сега.
                          Повече деца се раждат навън, отколкото тук.
                          А тук, половината новородени са муслим и роми, а каквото остане едвам прочита името на учебника, и не е гаранция че ще остане тук.
                          Какво искаш е различно от какво се случва и какво ще стане.
                          Докато седите у вас на топло (или у завода на заплата), промяна няма да има.
                          Все ще е някой, главанак начело на име Бойко, Ганю, Слави, Митю, дето Ви е излъгал ПАК.
                          Излез след 22 часа у Студенски град, Люлин, Централна Гара или НДК да видиш другата реалност, дрога, плът и безнаказаност- ама ти тогава нанкаш.
                          И да, и в центъра вечер се пикае по улиците, ама не го виждаш, ти само у централата, дома и у магазина.
                          По-добро място щяла да стане, иска ти се или е от лекарствата за Ковид ?
                          Всяка сфера е тотално разрушена, няма млади хора.
                          Last edited by hazard; 26.03.2021, 21:29.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                            Продай ми студиото до НДК. И те пускам на 300€ в моя апарт за една година.
                            Под наем ли си или е твое? Я помисли?
                            То се продава нещо дето е твое.Наемателя трябва да си плаща наема може да продава само семки на гарата

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от 20000леваЗАПЛАТА Разгледай мнение

                              Това са жалки напъни на българските погромисти да се изкарат много можещи. Понеже в Индия е некачествено затова няма фирма от насдака без офис там, пък в България понеже е качествено има 500 програмиста и всеки опит за набиране на екип се проваля. ЕС ти е само в минус, можеш да кажеш чао на 10% данък, английския е официален език в индия, а по умения са светлинни години напред. IBM, Google, Microsfot, Adobe, Mastercard индийски началници и попълват свирепо с индийски програмисти. Половината софтуер който ползваш в момента е писан от индийци.

                              Африка се привлича много капитал за попълване на расовите квоти. Там ще има огромен ръст. България с тая бяла раса не може да привлича нито ESG нито квотен капитал. В тая връзка аз с удоволствие бих инвестирал в имоти в африка ако имаше качествен брокер който да не ме измами. Но още от първата среща с "най-голямата" брокерска фирма ме убеждаваха не работили с огледи на живо и адвокати. Има два три фронтиър фонда за имоти там ама са много набалончени. Между другото и България е фронтиър държава в описанието на фондовете. Да не обърка някой че е развиващ се пазар.
                              Виждам че много искаш България да се провали някакво злорадство усещам...Колко си умен и предвидлив а ние дето сме избрали да живеем в Родината колко сме тъпи.Ще поживеем ще видим.Аз смятам че България ще се превръща във все по добро място за живот а такива като тебе или ще си дойдат посрани или ще съжалвяат до края на живота си заради това че са я напуснали.Пишете се много хитри ама накрая ще усетите дървото.Ако имах власт веднага махам двойното гражданство и за писане срещу България отнемане веднага на гражданството.Махайте се накъдето ви видят очите освободете форума от присъствието си щото никой не ви приема.Постигайте каквито искате успехи в Индия и Африка но не ни занимайте с вашите особи щото никой не се интересува от лъжите ви

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от 20000леваЗАПЛАТА Разгледай мнение

                                От Менда Стоянова. Толкова ли не цъкна един линк да не вземеш да научиш нещо полезно. 3 пъти го давам https://blitz.bg/ikonomika/gerb-gotv...ews807372.html
                                Линк на Блиц няма да отворя, спазвам информационна хигиена

                                Коментар

                                Working...
                                X