IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от pwise Разгледай мнение

    Бла-бла, данъчното задължение възниква не по-късно от две години след завършване на етап груб строеж (акт14).
    Много хора пишете категорично за неща които не знаете. На перона само лаф и чоплене на семки от специалистите по всичко.
    Въпроса е не кога най късно възниква, а кога със сигурност възниква, но нека да е така, и аз съм човек и аз може да греши
    действителността е илюзия дължаща се на алкохолен недостиг в кръвта

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

      Банките пазаруват, а не вие.
      Вие теглите кредити и се грижите за собствеността на банките.
      Кои банки бе ...? Ти толкова ли си финансово прост, че не вдяваш какво означава 60% самоучастие..60%
      Last edited by RUBLA; 12.05.2021, 09:28. Причина: Спазвайте добрия тон!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от marsianec1 Разгледай мнение
        Една от причините готови завършени сгради да не вземат А16 е именно страха от данъци, ако няма гаранция за продажби, то гаранция, че данъци ще се натрупат е гарантирана. Ще стане интересно, ако лепнат прогресивно данъчно облагане на всеки следващ имот. Хората с повече от един два имота, които отлежават .. ще измяукат. Само това да направят и пазара ще се нормализира, маааалко поне
        Бла-бла, данъчното задължение възниква не по-късно от две години след завършване на етап груб строеж (акт14).
        Много хора пишете категорично за неща които не знаете. На перона само лаф и чоплене на семки от специалистите по всичко.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от blackaquarius Разгледай мнение

          Днес сключих договора за имотчето във Варна. Ама много пазаруваме бе!
          Много, особено във форума.
          Бая кредит ли дръпна?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

            Честито приятелю! Пазаруваме някои, кибиците на перона анализират
            Банките пазаруват, а не вие.
            Вие теглите кредити и се грижите за собствеността на банките.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

              Хахахаха, поредния комунист. Най-мразя комунистите, търсят равенство с работливите и находчивите. Знаеш ли, ако аз бях заминал на Запад преди 25 години, никога нямаше да се върна като ревящ лузър, а със сигурност щях вече да съм 8-цифрен.
              Ако ме амбицираш, може да се хванем на бас, че и на 55 мога да постигна това
              не се надъхвай зареди мен, пожелавам ти успех, дано постигнеш амбициите си, само знам, че няма по лоша комбинация от прост и амбициозен човек .. не казвам, че ти си такъв, просто ако си такъв и все пак успееш .. ще има много беди, в следствие на твоя "успех"

              Първоначално изпратено от BONI Разгледай мнение

              Нищо подобно. Никога не е имало равномерно разпределение, не трябва да има равномерно разпределение и никога няма да има равномерно разпределение. Равно и еднакво значи застой, блато, смърт.
              казвам ПО равномерно, а не равномерно .. тоест амплитудата да не е толкова голяма, по равно няма как да е защото не сме с равни възможности, нито с равни потребности, някой бягат бързо, други не толкова ..
              Last edited by marsianec1; 11.05.2021, 22:31.
              действителността е илюзия дължаща се на алкохолен недостиг в кръвта

              Коментар


              • Първоначално изпратено от marsianec1 Разгледай мнение

                определено ако го направиш ще ме зарадваш а и нали знаеш, че все някога ще се случи и това .. трябва да има по равномерно разпределение на благата на земята все пак .. и ако никой не се сети, че е крайно време да се работи в тая посока, има вероятност раята да станат непокорни и да заиграят гьостериците не знам защо толкова остро с некви епитити реагираш .. радвай се на новите придобивки и толкова , нали не си ги правил на пияна глава ?
                Нищо подобно. Никога не е имало равномерно разпределение, не трябва да има равномерно разпределение и никога няма да има равномерно разпределение. Равно и еднакво значи застой, блато, смърт.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от blackaquarius Разгледай мнение

                  Днес сключих договора за имотчето във Варна. Ама много пазаруваме бе!
                  Честито приятелю! Пазаруваме някои, кибиците на перона анализират

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от marsianec1 Разгледай мнение

                    определено ако го направиш ще ме зарадваш а и нали знаеш, че все някога ще се случи и това .. трябва да има по равномерно разпределение на благата на земята все пак .. и ако никой не се сети, че е крайно време да се работи в тая посока, има вероятност раята да станат непокорни и да заиграят гьостериците не знам защо толкова остро с некви епитити реагираш .. радвай се на новите придобивки и толкова , нали не си ги правил на пияна глава ?
                    Хахахаха, поредния комунист. Най-мразя комунистите, търсят равенство с работливите и находчивите. Знаеш ли, ако аз бях заминал на Запад преди 25 години, никога нямаше да се върна като ревящ лузър, а със сигурност щях вече да съм 8-цифрен.
                    Ако ме амбицираш, може да се хванем на бас, че и на 55 мога да постигна това

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Дървосекача Разгледай мнение


                      аз не съм се върнал още. И всеки път като се прибирам, София ми се струва по-неприветлива. Дано Данчето като си замине, се пооправи малко. Мненията на песимистчо и лева ги уважавам, защото вкарват мисъл в тях, вместо да повтарят наизустени мантри кат Седларов.
                      Връщат се хора които имат достатъчно кеш. Скъсаняците само гледат отстрани.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

                        Прав си, всеки изпосняк от 15г. който неистово се надява да получи чуждите имоти, е написал същото. 15г. същите писания, като твоето прозрение...искаш ли да ти ги извадя по години, по теми и по сайтове?
                        определено ако го направиш ще ме зарадваш а и нали знаеш, че все някога ще се случи и това .. трябва да има по равномерно разпределение на благата на земята все пак .. и ако никой не се сети, че е крайно време да се работи в тая посока, има вероятност раята да станат непокорни и да заиграят гьостериците не знам защо толкова остро с некви епитити реагираш .. радвай се на новите придобивки и толкова , нали не си ги правил на пияна глава ?
                        действителността е илюзия дължаща се на алкохолен недостиг в кръвта

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

                          На първи юни се навършват 40 дни от придобиването на последния ми имот. Ще направя обобщена справка за мокрите несбъднати мечти на понижителите от перона в тази връзка.
                          Днес сключих договора за имотчето във Варна. Ама много пазаруваме бе!
                          Last edited by blackaquarius; 11.05.2021, 22:04.
                          Sapienti sat - На разбиращия (и малко) му е достатъчно.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                            Айде сега пак ли данъците ще ни вдигаш ? :-)
                            Както виждаш бюджета събира предоволно и без вдигане.... А и да се вдигне нещо Белгия е с няколко обиколки / пъти/ пред нас....
                            Има много път да се измине до тяхното ниво, не че е невъзможно да стане някога.... Е тогава имотите в повече у нас ще станат безсмислени съгласен съм... при наличие на алтернативи....Щото е много по-лесно да се вдигнат други данъци засягащи богатите от имотните данъци... които засягат 95% от хората у нас / всеки има нещо някъде/
                            На първи юни се навършват 40 дни от придобиването на последния ми имот. Ще направя обобщена справка за мокрите несбъднати мечти на понижителите от перона в тази връзка.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от marsianec1 Разгледай мнение
                              Една от причините готови завършени сгради да не вземат А16 е именно страха от данъци, ако няма гаранция за продажби, то гаранция, че данъци ще се натрупат е гарантирана. Ще стане интересно, ако лепнат прогресивно данъчно облагане на всеки следващ имот. Хората с повече от един два имота, които отлежават .. ще измяукат. Само това да направят и пазара ще се нормализира, маааалко поне
                              Прав си, всеки изпосняк от 15г. който неистово се надява да получи чуждите имоти, е написал същото. 15г. същите писания, като твоето прозрение...искаш ли да ти ги извадя по години, по теми и по сайтове?

                              Коментар


                              • Една от причините готови завършени сгради да не вземат А16 е именно страха от данъци, ако няма гаранция за продажби, то гаранция, че данъци ще се натрупат е гарантирана. Ще стане интересно, ако лепнат прогресивно данъчно облагане на всеки следващ имот. Хората с повече от един два имота, които отлежават .. ще измяукат. Само това да направят и пазара ще се нормализира, маааалко поне
                                действителността е илюзия дължаща се на алкохолен недостиг в кръвта

                                Коментар

                                Working...
                                X