IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

    Аууу скриха всички яки имоти. Никой няма да продава "трофейни" имоти. Ако случайно се появи някой ще е на баснословна цена. Дали се позна брокерицата
    Па то колкото 3-ен с 50кв под открито небе в ливадите.
    Да не говорим че в гаранти козата в бучимишите за гарсониера искат толкова ....
    Мани, мани, тва е толкова трофей за живеене, че по-евтин офис и в Ихтиман не съм виждал....

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение
      Хайде захлупвайте:

      https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...f0o&f1=1&fe7=1

      За пореден път давам добър жокер.
      Аууу скриха всички яки имоти. Никой няма да продава "трофейни" имоти. Ако случайно се появи някой ще е на баснословна цена. Дали се позна брокерицата
      Па то колкото 3-ен с 50кв под открито небе в ливадите.
      Да не говорим че в гаранти козата в бучимишите за гарсониера искат толкова ....
      Last edited by bota156; 27.04.2021, 13:24.
      Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

      Коментар


      • Първоначално изпратено от г-жа Фирдевс Разгледай мнение

        А 'плочки' барем имаше ли?
        Неее

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

          .... И го заварвам на чардака с булката му (една циганка). И циганката се хили, и той се хили, но не можа да ми свърши работа веднага, нямаше части.


          А 'плочки' барем имаше ли?
          г-жа Фирдевс.2015г.

          Коментар


          • Хайде захлупвайте:

            https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...f0o&f1=1&fe7=1

            За пореден път давам добър жокер.

            Коментар


            • Тука добре са поскъпнали... остава само да ги построят:
              1. Студиа от 45 до 50 м2 – цени от 111 000 Евро;
              2. Двустайни апартаменти от 55 до 75 м2 – цени от 200 000 Евро;
              3. Тристайни апартаменти от 85 до 90 м2 – цени от 230 000 Евро;
              4. Четиристайни апартаменти от 135 до 155 м2 – цени от 385 000 Евро.


              https://money.bg/property/sled-falit...-prodavat.html
              Като се има предвид, че няколко зими тоя изкоп се пълнеше с вода.
              Ако бяха засяли ориз или пшеница сега щяха да са напред с износа (поне 2 реколти).

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                Аз се върнах 2018 година, нищо общо с пандемията.
                Чети какво пиша преди да се "изхождаш" неподготвена.

                2011-2019 се върнаха страшно много кадърни хора с идеи - отвориха се много нови стартъпи, дойдоха си и доста IT-та заради високите заплати, предлагани в София. Точно тези хора сега почват да бият отбой и скоро много от тях ще се върнат обратно заради невъзможната политическа и икономическа обстановка в страната.

                Ако си работел до епидемията като нископлатен работник, нает чрез посредник (масова практика в селското стопанство, месопреработването и строителството) и си загубил работата, се връщаш в България. Тези хора не са никакъв фактор за имотния пазар, защото са бедни и изцедени до краен предел. Те също ще се изнесат обратно след като се облекчат мерките, за да си търят работа. Всички те си имат вече къщи из селата и градовете, които пустеят. Никой не се е засилил да купува нови имоти - не че и има с какво.
                Особенно по провинцията рядко се купуват имоти.

                Все пак има единични сделки, някой харесал хубава селска къща, друг иска да купи в неговия блок, за да му станат 2 апартамента.

                Има и семейства, завърнали се в дядовата къща, за да живеят екологично. Но са единични случаи.


                Аз ви бях разказвал, как преди няколко години ходих да търся един водопроводчик (българин) в селото на баба и дядо. И го заварвам на чардака с булката му (една циганка). И циганката се хили, и той се хили, но не можа да ми свърши работа веднага, нямаше части.



                Коментар


                • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                  голема гроздова.
                  студено

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Пешко К. Разгледай мнение

                    Адаш, сега остава да обясниш на живущите в южна България какво е балатонка
                    голема гроздова.
                    препоръка е

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                      Днеска по обяд имах работа из града и си купих балатонка...Продавачката ме пита с пилешки или със свински кремвирш да бъде викам свински...Цена 1.90 а само преди месец бяха по 1.60....Иначе инфлацията 0,1%...
                      Адаш, сега остава да обясниш на живущите в южна България какво е балатонка

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение
                        https://trud.bg/%D1%82%D1%8A%D1%80%D...5%D1%82%D0%BE/

                        Ama, нали у Софето бяха 30 купувачи...)..те и у Кула са толко
                        В същия сайт видях следната статия, в Милано средната цена вече била 4756 евро/м2 и местните реват. Някакъв бразилец си купил апартамент 250м2 за 3 милиона евро /12,000 евро/м2/ и казва: скъпо е като за Милано но е евтино като за Европа.
                        Градът привлича хора от целия свят За местните става по-трудно Цените на жилищата в Милано надминаха 4756 евро на кв. м, което е с около 6% над нивото от преди пандемията. За четири години поскъпван

                        Коментар


                        • Не знам цените падат ли, но вчера видях едни да хвърлят строителни отпадъци и се заговорих с тях защото ми трябват някакви дребни работи и ми казаха че целия вход бил го купил един човек и те бачкали за него.

                          Коментар


                          • https://trud.bg/%D1%82%D1%8A%D1%80%D...5%D1%82%D0%BE/

                            Ama, нали у Софето бяха 30 купувачи...)..те и у Кула са толко

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
                              https://www.investor.bg/analizi/91/a...do-vas-326700/
                              чака се инфлация. която обаче ще подмине цените на имотиту.
                              Растат цените на храните, расте инфлацията, растат заплатите, обаче цените на имотите не растат. Значи имотите стават по-достъпни?

                              Интересно каква ще е лихвата по ипотечните кредити за какво ще помага - за вдигане или подтискане на цените?

                              ​​​​​​

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                                Днеска по обяд имах работа из града и си купих балатонка...Продавачката ме пита с пилешки или със свински кремвирш да бъде викам свински...Цена 1.90 а само преди месец бяха по 1.60....Иначе инфлацията 0,1%...
                                зимам сутрин понякога баници на децата и гледам миналата седмица баницата от 10лв/кг станала 12лв/кг
                                горивата и те нагоре. топлофикация иска да дига цените с 15%
                                иначе инфлация нема.
                                държат цените на хлеба и млекото за да не пререве народа, но то е за сметка на качеството.
                                препоръка е

                                Коментар

                                Working...
                                X