IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • https://blitz.bg/regioni/krava-li-ya...ews965355.html

    650 лева за обяд във Варна. Клипа е много интересен.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

      Писал съм ти едно време. Забравил си.
      Да за детско републиканско тогава. Имах добри шансове за медал, само Топалов имаше по-голямо Ело в тази възрастова група, ама той играеше/биеше вече при мъжете. Фана ме яд и почнах бридж и спрях тотално шаха освен на някой новогодишен блиц за торта.... След няколко години и това спрях...
      Сега чат пат играя с детето... Според мен е много важно за развитието на логическото мислене и дървовидно планиране.... на всичко. Да няма мисъл ден за ден т.е. само 1 ход напред.. Нужни са много повече....
      Ами супер, учи ги на шах и бридж децата. Не да са с таблетите по цял ден.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

        "тризвезден спа хотел в БГ" стана символът на люкса и благоденствието.
        Имам една съседка-клюкарка в Априлци, която ми каза последния път като се видяхме (полива ми градината, няма как), че било огромна грешка да се върна обратно в Германия. Ей го на, нейната внучка в София, някаква "чужда фирма" я наела, 3000 лева и давали!!! И аз викам "уау", питай я да ме уреди и мен. А тя: Еее, сигурно на теб там поне 3000 Евро ти плащат. Ама не е ли много скъпо там бе? Ами ти с 3000 лева в София ще живееш по-добре.

        Друг пък образ обясняваше на един Австриец как в Австрия нищо не разбирали от планини - а ние тук, връх Ботев, цели 2376 метра! Австриецът само гледа и кима, да не го обиди.

        Подобни хора като Миро и тези образи от БГ имат нулева връзка с реалността, защото никога не са излизали от кочинката. Нито имат идея какви пари се изкарват извън БГ, нито къде ходят европейците да почиват, нито каква природа и какви възможности има извън БГ - нищо. Пълна мъгла. И естествено България е раят(единствен) на земята, другите нищичко не разбирали.
        Колега, и аз си го мисля това, но освен, че ме мързи да го напиша, не искам да се заяждам с псевдо патриотите от форума...

        Иначе да ти кажа честно, понякога си малко краен с коментарите към "клета майка България"...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

          На шах как си? Аз в Германия бях стигнал 2220 DWZ (това е немското Ело), но това беше до 2010 година, после спрях изцяло да играя.
          Писал съм ти едно време. Забравил си. Не съм играл на турнир от 30 години , най-добрият аматьор и най=слаб про....
          Да за детско републиканско тогава. Имах добри шансове за медал, само Топалов имаше по-голямо Ело в тази възрастова група, ама той играеше/биеше вече при мъжете. Фана ме яд и почнах бридж и спрях тотално шаха освен на някой новогодишен блиц за торта.... След няколко години и това спрях...
          Сега чат пат играя с детето... Според мен е много важно за развитието на логическото мислене и дървовидно планиране.... на всичко. Да няма мисъл ден за ден т.е. само 1 ход напред.. Нужни са много повече....
          Last edited by pesimist4o na kvadrat; 18.07.2023, 21:13.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

            Тогава нищо повече за него.
            Аз минах към бриджа когато свършиха парите в шаха след 89 година. Не ме пратиха на едно републиканско щото немало пари....
            За мен те са 2-те най-добри логически игри и са повече от университет за живота ... и БИЗНЕСА а бриджа човек трябва да има време , че турнирите са по цял ден , някои по 2-3 / републикански/ и пари, щото не се печели от него освен от някои спонсори , а се играе за кеф основно. Напоследък играя 2-3 пъти годишно най-много като ми се обади много добър приятел да замествам....
            Трябват много години разбирай вероятно над 10 за да се постигне някакво ниво...т.е. нема смисъл цъкай си белота....там нема много мисъл....

            ПП Ако ти е интересно най-добрата двойка в историята на бриджа се оказаха измамници...Може филм да направят за тях, ако ти е интересно потърси Фантунес....
            На шах как си? Аз в Германия бях стигнал 2220 DWZ (това е немското Ело), но това беше до 2010 година, после спрях изцяло да играя.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

              Починал е, съвсем скоро. Нашите са ходили на погребение. Като каза "бридж" и се сетих. Аз така и не я научих тази игра, играл съм 1-2 пъти с приятели, но ни писваше и минавахме на белот, че не ни се мисли.
              Тогава нищо повече за него.
              Аз минах към бриджа когато свършиха парите в шаха след 89 година. Не ме пратиха на едно републиканско щото немало пари....
              За мен те са 2-те най-добри логически игри и са повече от университет за живота ... и БИЗНЕСА а бриджа човек трябва да има време , че турнирите са по цял ден , някои по 2-3 / републикански/ и пари, щото не се печели от него освен от някои спонсори , а се играе за кеф основно. Напоследък играя 2-3 пъти годишно най-много като ми се обади много добър приятел да замествам....
              Трябват много години разбирай вероятно над 10 за да се постигне някакво ниво...т.е. нема смисъл цъкай си белота....там нема много мисъл....

              ПП Ако ти е интересно най-добрата двойка в историята на бриджа се оказаха измамници...Може филм да направят за тях, потърси Фантунес....

              Коментар


              • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

                Това са твои субективни и грешни заключения, които не се базират на никакви реални факти или данни !
                Сигурно. Що тогава масово купуват жилища в България?То ако печелеха добре и мислеха за постоянно да се установят в чужбина, изобщо нямаше да купуват имоти в България.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение
                  Ами не са,повечето са бачкатори, които мизерстват,за да спестят някой лев.
                  Това са твои субективни и грешни заключения, които не се базират на никакви реални факти или данни !

                  Коментар


                  • Cпaд нa cдeлĸитe c имoти y нac пpeз 2023-a и плaвeн cпaд нa цeнитe oчaĸвaт eĸcпepти

                    https://money.bg/property/spad-na-sd...-eksperti.html

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                      "тризвезден спа хотел в БГ" стана символът на люкса и благоденствието.
                      Имам една съседка-клюкарка в Априлци, която ми каза последния път като се видяхме (полива ми градината, няма как), че било огромна грешка да се върна обратно в Германия. Ей го на, нейната внучка в София, някаква "чужда фирма" я наела, 3000 лева и давали!!! И аз викам "уау", питай я да ме уреди и мен. А тя: Еее, сигурно на теб там поне 3000 Евро ти плащат. Ама не е ли много скъпо там бе? Ами ти с 3000 лева в София ще живееш по-добре.

                      Друг пък образ обясняваше на един Австриец как в Австрия нищо не разбирали от планини - а ние тук, връх Ботев, цели 2376 метра! Австриецът само гледа и кима, да не го обиди.

                      Подобни хора като Миро и тези образи от БГ имат нулева връзка с реалността, защото никога не са излизали от кочинката. Нито имат идея какви пари се изкарват извън БГ, нито къде ходят европейците да почиват, нито каква природа и какви възможности има извън БГ - нищо. Пълна мъгла. И естествено България е раят(единствен) на земята, другите нищичко не разбирали.
                      Напротив-ти нямаш връзка с реалността и си мислиш,че щом ти изкарваш много пари в чужбина, всички емигранти са така.Ами не са,повечето са бачкатори, които мизерстват,за да спестят някой лев.
                      Иначе имам съученици от езиковата гимназия в чужбина с високи доходи.Ама те не са представителна извадка на емигрантите.Нито ти.
                      А и да сме коректни имам предвид петзвезден спа хотел, не тризвезден.
                      Иначе е ясно,че има много по-добри курорти по света от българските. Въпросът е колко от емигрантите ги посещават и колко често.
                      Last edited by mirodes; 18.07.2023, 20:50.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от unimog Разгледай мнение
                        Наясно съм, аз споделих моите бриджови контакти с него.....Не са добри от гледна точка на спортменство.
                        Към други може да е бил свестен.
                        А останалата част от живота му нямам общо и не коментирам.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                          Знам кой е...Не ми е приятел. Не знам напоследък как е и дали е жив не съм го виждал чувал по турнири. Иначе типичен ДС, на полуфинала на едно републиканско когато бях може да се каже младеж ми атакува с отворена карта под паравана давайки сигнал на партньора си . Нещо абсолютно забранено и неколегиално викнах съдия , а онази мижитурка не го наказа.... Решил да печели от неопитни като мен, а в същото време другите които бяха световни звезди / единият е с 2 златни медала от световна олимпиада по математика...единственият в света/ винаги се опитваха добронамерено да учат и помагат на по-неопитните като мен....
                          Та така нямам добър положителен опит с него...., но съм научил някои полезни за живота уроци....
                          Единствената му заслуга е че даде 2 стаички в малкото НДК за клуб за няколко години....

                          ПП Не съм топ бриджор, бъзикам Радев, че имаме заигравка. Средна работа съм...малко може би над средното ниво, но то у нас е много много високо...., за да съм топ у нас означава да съм печелил световни, европейски медали ...има 20-30 човека поне с такива постижения
                          Починал е, съвсем скоро. Нашите са ходили на погребение. Като каза "бридж" и се сетих. Аз така и не я научих тази игра, играл съм 1-2 пъти с приятели, но ни писваше и минавахме на белот, че не ни се мисли.
                          Last edited by ejonny2376; 18.07.2023, 20:42.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

                            Сигурен съм на 1000% ,че нямаш информация за уикендите или екскурзиите на толкова стотици хиляди хора ,да не кажа и милиони и то в десетки различни държави,че да обобщаваш



                            На мен ми звучи като рекламен клип
                            Между другото,всеки Сулио и Пулио може да прави фалшиви интервюта с фалшиви почиващи и да ги качва в Ютуб,докато в букинг.ком всеки комениращ е с потвърдена вече нощувка/и преди да даде коментар !
                            Малка,но огромна разлика.
                            "тризвезден спа хотел в БГ" стана символът на люкса и благоденствието.
                            Имам една съседка-клюкарка в Априлци, която ми каза последния път като се видяхме (полива ми градината, няма как), че било огромна грешка да се върна обратно в Германия. Ей го на, нейната внучка в София, някаква "чужда фирма" я наела, 3000 лева и давали!!! И аз викам "уау", питай я да ме уреди и мен. А тя: Еее, сигурно на теб там поне 3000 Евро ти плащат. Ама не е ли много скъпо там бе? Ами ти с 3000 лева в София ще живееш по-добре.

                            Друг пък образ обясняваше на един Австриец как в Австрия нищо не разбирали от планини - а ние тук, връх Ботев, цели 2376 метра! Австриецът само гледа и кима, да не го обиди.

                            Подобни хора като Миро и тези образи от БГ имат нулева връзка с реалността, защото никога не са излизали от кочинката. Нито имат идея какви пари се изкарват извън БГ, нито къде ходят европейците да почиват, нито каква природа и какви възможности има извън БГ - нищо. Пълна мъгла. И естествено България е раят(единствен) на земята, другите нищичко не разбирали.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                              Вярваш ли си като ги пишеш тия работи?Гастерите са отишли да пестят пари,не да ги дават по скъпи почивки и хотели.
                              Пак казвам в това число не включвам емигрантите с високи доходи.Които надали са повече от 10 процента от всички.
                              Колкото до Слънчев бряг самият факт, че са отишли толкова много чужденци да почиват там,достатъчно говори, че им е атрактивен.
                              Елджон го разбирам, но не разбирам,защо бетерчо и петрогъсчо не пишат от чужбина в най-достоверна подкрепа на това, което мислят??

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                                Знам кой е...Не ми е приятел. Не знам напоследък как е и дали е жив не съм го виждал чувал по турнири. Иначе типичен ДС, на полуфинала на едно републиканско когато бях може да се каже младеж ми атакува с отворена карта под паравана давайки сигнал на партньора си . Нещо абсолютно забранено и неколегиално викнах съдия , а онази мижитурка не го наказа.... Решил да печели от неопитни като мен, а в същото време другите които бяха световни звезди / единият е с 2 златни медала от световна олимпиада по математика...единственият в света/ винаги се опитваха добронамерено да учат и помагат на по-неопитните като мен....
                                Та така нямам добър положителен опит с него...., но съм научил някои полезни за живота уроци....
                                Единствената му заслуга е че даде 2 стаички в малкото НДК за клуб за няколко години....
                                https://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%A5...BC%D0%B5%D0%B2

                                Коментар

                                Working...
                                X