IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

    е да, но е на акт 14 от 97-ма.
    Абе, така е блазнещо е за него. Таргет си му е...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

      Едва ли..данъка му превашава 5лв. Не излизат сметките.
      е да, но е на акт 14 от 97-ма.
      препоръка е

      Коментар


      • Първоначално изпратено от г-жа Фирдевс Разгледай мнение

        Добре де.. Къде набута кеша? Ако искаш не пиши, твое право.
        Е, набутах го в Бургас, на пъпа му.
        300м от храма Св. Св Кирил и Методий
        Last edited by 13ADROL; 27.04.2021, 23:18.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

          Къде прочете Царево бе уважаема г-жо?
          Добре де.. Къде набута кеша? Ако искаш не пиши, твое право.
          г-жа Фирдевс.2015г.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

            захлюпвай го!
            Едва ли..данъка му превашава 5лв. Не излизат сметките.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от г-жа Фирдевс Разгледай мнение

              Лорде, последно къде е това, Царево ли?
              Къде прочете Царево бе уважаема г-жо?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                Викаш ще се ожениш за Анджелина Джоли или която е там в момента за да ти готви кавърма !?!?!
                Неочакван брокер се обади .
                https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...nk=6n0nf7&f1=1
                Ето ви реалните цени без балоня на бамките.
                И 2018г беше толкова
                захлюпвай го!
                препоръка е

                Коментар


                • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

                  Ми, тогава не захлупвай нищо в София, избери Мюниш и бъди щастлив. Аз дълго се колебаех между Солун и Варна или Бургас и избрах последното в крайна сметка и въобще не съжалявам.
                  Лорде, последно къде е това, Царево ли?
                  г-жа Фирдевс.2015г.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                    Привет. Трудно е за обяснение, да речем обаче, че е станало почти изцяло заради чисто финансово-кариерни стимули. Освен това, в началото настройката ми беше доста различна, но в България попаднах на мафия, мърлявщина, мързел и фалш, които ми костваха адски много нерви през последните години.
                    Ми, тогава не захлупвай нищо в София, избери Мюниш и бъди щастлив. Аз дълго се колебаех между Солун и Варна или Бургас и избрах последното в крайна сметка и въобще не съжалявам.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение
                      Привет еДжони! Имам два въпроса, единият към теб: Като възхваляваш толкова живота в Германия, защо не си остана там, а вече три години се пържиш в собствен сос в ужасните условия в България?
                      Привет. Трудно е за обяснение, да речем обаче, че е станало почти изцяло заради чисто финансово-кариерни стимули. Освен това, в началото настройката ми беше доста различна, но в България попаднах на мафия, мърлявщина, мързел и фалш, които ми костваха адски много нерви през последните години.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от fsck Разгледай мнение

                        Този се продава от поне 4-5 месеца, дали не беше и повече. В началото за доста време стартира на 125, ама дори по снимките изглежда мега мизерен и явно са се освестили колко е зле. Сега новия майтап е един тристаен до румънското посолство който започна на 128 и вече трети ден расте - брокерите яко омайват продавача, може и затова да липсва човека с хилядите акаунти дето бълва помия и лъжи тъдява.
                        от 2018 се продава. Ходих и да го гледам. ПОВЕЧЕ ОТ МЕГА МИЗЕРНО Е. Дадох назад като ми каза да влизам в кофтора
                        Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                        Коментар


                        • Привет еДжони! Имам два въпроса, единият към теб: Като възхваляваш толкова живота в Германия, защо не си остана там, а вече три години се пържиш в собствен сос в ужасните условия в България?
                          Вторият ми въпрос е към Митко 2848. Как така яко се ушива в имоти в София и то с ипотеки, а същевременно изпитва хедонистична наслада да громи цените.
                          За ваканционните си прав, и аз не бих набил в някое тъпо село по крайбрежието, затова купих в синя зона. И то без да си включвам сметачната машина, щото мога да си го държа заключен, макар, че би било глупаво.
                          За Радомир напълно подкрепям мнението на Песимиста, предвид какво се строи край София...а Радомир си е вече продължение на метрото.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                            Разбира се че влака за Радомир е изпуснат. Дали за теб или за други тва е факт. И броят сделки го показва.
                            А защо постоянно го цитираме ? Ами по някаква случайност няколко човека от форума имаме връзка с него и съответно знаем че като за предградие със съвременният транспорт става. В тази посока чети за новата скоростна ЖП линия която ще се строи в тази посока. Като има примерно 2 спирки в Перник и после Радомир , до Горна Баня пътя като стане 25-30 мин смятай.... Тънък парцел, бърз транспорт до всяка точка на София, чист въздух, магазини ... нормално предградие.... Остава проблема само със старите коптори....

                            Тва за който София му е скъпо....
                            Пак те питам, за кое по-точно съм изпуснал влака? Парцели и пустеещи къщи за без пари колкото си искаш там.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                              Викаш ще се ожениш за Анджелина Джоли или която е там в момента за да ти готви кавърма !?!?!
                              Неочакван брокер се обади .
                              https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...nk=6n0nf7&f1=1
                              Ето ви реалните цени без балоня на бамките.
                              И 2018г беше толкова
                              Този се продава от поне 4-5 месеца, дали не беше и повече. В началото за доста време стартира на 125, ама дори по снимките изглежда мега мизерен и явно са се освестили колко е зле. Сега новия майтап е един тристаен до румънското посолство който започна на 128 и вече трети ден расте - брокерите яко омайват продавача, може и затова да липсва човека с хилядите акаунти дето бълва помия и лъжи тъдява.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                                Аз няма да купувам в Радомир, нито където и да било другаде освен евентуално един голям апартамент в София, може и нещо трофейно като това мизерното офисче. Просто защото такъв един имот ще е напълно ненужно бреме и пари хвърлени на вятъра, независимо за каква цена е купен. Ваканционен имот пък изобщо не ми трябва, защото обичам да обикалям насам-ннатам по света и да се забия в някое черноморско село - не мерси.
                                За Радомир споменах, защото се изредихте да ревете как съм бил изпуснал влака за там, та попитах за кое точно съм го изпуснал (след като само кофтори там).
                                Разбира се че влака за Радомир е изпуснат. Дали за теб или за други тва е факт. И броят сделки го показва.
                                А защо постоянно го цитираме ? Ами по някаква случайност няколко човека от форума имаме връзка с него и съответно знаем че като за предградие със съвременният транспорт става. В тази посока чети за новата скоростна ЖП линия която ще се строи в тази посока. Като има примерно 2 спирки в Перник и после Радомир , до Горна Баня пътя като стане 25-30 мин смятай.... Тънък парцел, бърз транспорт до всяка точка на София, чист въздух, магазини ... нормално предградие.... Остава проблема само със старите коптори....

                                Тва за който София му е скъпо....
                                Last edited by pesimist4o na kvadrat; 27.04.2021, 19:38.

                                Коментар

                                Working...
                                X