IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от СтанчевА. Разгледай мнение
    Ама разбира се! Ей я 2029-та къде е, време не остана. :-)) МЯУ-то все един ден ще се появи (заедно с Годо)
    и на мене ми се иска да е след 2029-та даже, но уви облаците са на хоризонта и не мисля, че ще устиска системата още 8 години.
    все още погледите са приковани към здравния апект на ковид кризата (зад паравана се краде яко не само от нашите управляващи, но и по целия свят) ..та..рано или късно икономиката ще изпуши.

    в България конкретно вече е ясно, че бюджетът за 2021 няма да изкара без сериозна актуализация, силно вероятно е да се взима нов дълг.. ситуацията е сходна с повечето членки на съюза..

    големият въпрос е по кой път ще се поеме при следващата буря.

    при всички положения притежаването на НИ от второстепенно значение (ваканционни, селски къщи и вили за лично ползване, апартаменти в нови незаселени квартали/сгради - тъмни прозорци) до някаква степен ще спасят собствениците от мощна инфлация или хиперинфлация, НО съвсем друг въпрос е в задаващите се трудни времена дали от тези имоти ще може да капе нещо, защото освен да притежава собственикът им трябва да оцелява...

    именно това беше позицията, която пуснах вчера ( на Влади Панев)... да се мисли, когато се купува с кредит или пък когато си вложил всичко в един актив, а като дойдат трудни времена този актив не ти носи доходи.

    Last edited by bertram; 14.05.2021, 09:04.
    това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

    Коментар


    • Централните части на София се напълниха с дупки и "кимизарници". Познавам лично човек, който от три години се опитва да се отърве от такъв имот на улица "Оборище". Искаше му 2500 евро/квадрата. Първи етаж, неугледен вход, прихлупен от сгради от всички страни и силно, натрапчиво, подтискащо усещане за затвор. Чудесна тенденция, че голяма част от прозорливите и способни хора се изнасят в околностите на града или селата наоколо.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

        надъхвате се гледам
        ако ви прави да се чуствате по-добре и по-успешни ... е все пак някаква практика за автопсихотерапия.
        по отношение на цените на НИ според мен ще има 40% намаление в даден момент, НО големият въпрос е спрямо кои пари тези които се печатат на принтерите или тези, които не се печатат на принтери или и към двата вида пари. Аз лично съм сигурен, че към вторите ще има, а ако има дефлационен удар към фиатните ще бъде много тесен прозореца.

        продължавам да смятам, че инвестиции в храна, вода, медицина и производство са по-удачни на този етап от инвестиране в жилищни имоти.
        държането на пари на депозит с 0 лихва или близка до 0-та не ми е по вкуса.
        Ама разбира се! Ей я 2029-та къде е, време не остана. :-)) МЯУ-то все един ден ще се появи (заедно с Годо)
        Last edited by СтанчевА.; 14.05.2021, 08:52.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от yalokin

          Седларов, ти накрая ще вземеш да познеш.
          А аз толкова ти се подигравах... Какво нещо е живота
          признат грях = 1/2 грях чадо :–)) Уточнение: до сега съм бил винаги най-близо по предречени цени. Дори по-близо от песимиста. Та не е накрая, а почти винаги казвах това което и се случваше.
          Last edited by СтанчевА.; 14.05.2021, 08:43.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от СтанчевА. Разгледай мнение

            тия поне са изненадани, но представяш ли си какво им е на перонците на които от години и м казвах да купуват и цените им израстнаха пред очите. Как сега Доматокрад ще се оправдава, защо не е купил или други такива като него които само бяха свидетели на растежа на цените, чакайки -40% офф според обещанията на МЯУкян.
            надъхвате се гледам
            ако ви прави да се чуствате по-добре и по-успешни ... е все пак някаква практика за автопсихотерапия.
            по отношение на цените на НИ според мен ще има 40% намаление в даден момент, НО големият въпрос е спрямо кои пари тези които се печатат на принтерите или тези, които не се печатат на принтери или и към двата вида пари. Аз лично съм сигурен, че към вторите ще има, а ако има дефлационен удар към фиатните ще бъде много тесен прозореца.

            продължавам да смятам, че инвестиции в храна, вода, медицина и производство са по-удачни на този етап от инвестиране в жилищни имоти.
            държането на пари на депозит с 0 лихва или близка до 0-та не ми е по вкуса.
            това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

              този гаста се явява народен будител, ми се види.
              явно и той се е простил с мечтите за епк у люлин
              тия поне са изненадани, но представяш ли си какво им е на перонците на които от години и м казвах да купуват и цените им израстнаха пред очите. Как сега Доматокрад ще се оправдава, защо не е купил или други такива като него които само бяха свидетели на растежа на цените, чакайки -40% офф според обещанията на МЯУкян.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от СтанчевА. Разгледай мнение
                копнато от фейса:
                [ATTACH=CONFIG]n3759345[/ATTACH]


                хахахахахахахахахахахахахахахахахахахахаххахахахах ахаха, този не е нужно да си признава, че е прост и неграмотен гастар.

                Гастарите, вече осмърдяха и фейсбук с техните терзания, та какво остава да кажем за перонците-нулеваци в темата. А имотите скъпи, скъпи... И още доста ще поскъпват...
                този гаста се явява народен будител, ми се види.
                явно и той се е простил с мечтите за епк у люлин
                препоръка е

                Коментар


                • копнато от фейса:
                  Click image for larger version

Name:	Screenshot 2021-05-14 080604.jpg
Views:	1
Size:	90.8 КБ
ID:	3759345



                  хахахахахахахахахахахахахахахахахахахахаххахахахах ахаха, този не е нужно да си признава, че е прост и неграмотен гастар.

                  Гастарите, вече осмърдяха и фейсбук с техните терзания, та какво остава да кажем за перонците-нулеваци в темата. А имотите скъпи, скъпи... И още доста ще поскъпват...
                  Last edited by СтанчевА.; 14.05.2021, 08:11.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                    Тоя е нелегален у Германия транжира животни до Оснабрюк а у Индия е от кастата на кенефочистачите
                    абе почвам да си мисля, че е средна класа
                    препоръка е

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ratten
                      я, кратунчо се появи у темата.
                      кратунчо, ти у германия коя класа си
                      или да питам у индия коя каста си, тая къде събира умрелите животни по улицата ли
                      ще чакаш тогава за средна класа.
                      за сега само среден
                      Тоя е нелегален у Германия транжира животни до Оснабрюк а у Индия е от кастата на кенефочистачите

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                        4та данъчна съм, за индийските питай баче Пеше - той ги обича тия със сините венци
                        За да има средна класа - трябва да има дребен бизнес жив - и тя да го притежава. А в Б-стан курец само има - те курец и за средната класа затова.
                        Не се срамувай от родата у Продимчец.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ratten
                          я, кратунчо се появи у темата.
                          кратунчо, ти у германия коя класа си
                          или да питам у индия коя каста си, тая къде събира умрелите животни по улицата ли
                          ще чакаш тогава за средна класа.
                          за сега само среден
                          4та данъчна съм, за индийските питай баче Пеше - той ги обича тия със сините венци
                          За да има средна класа - трябва да има дребен бизнес жив - и тя да го притежава. А в Б-стан курец само има - те курец и за средната класа затова.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                            Точно така. И аз това казах вчера на началник гарата. Така да влизат в инвестиции, в имот само под наем да прекрачват. Треа да си щур да пръснеш даже и 60К€ за имот и то некъде в Курило сигурно.
                            Акъл писах, не гъз. Седни си, пак двойка. Трябва да си двойкаджия, че да пръснеш за имот къде да е в Б-стан.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от blackaquarius

                              Ей това човешката злоба другия да има, а ти не води до психични отклонения.
                              Човек, побърхаха се от злоба нашите понижители, това вече граничи с абсурда, абе работете бе, дерзайте бе хора

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от blackaquarius

                                Ей това човешката злоба другия да има, а ти не води до психични отклонения.
                                https://www.google.com/search?q=%D0%...obile&ie=UTF-8

                                Коментар

                                Working...
                                X