IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от mitko2848 Разгледай мнение

    То не тънко, а направо невероятно
    аквариусчето ни връзва кънките
    препоръка е

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

      дай някой линк, че нещо тънки ми се видат тия цени
      То не тънко, а направо невероятно

      Коментар


      • Първоначално изпратено от blackaquarius Разгледай мнение

        Във Варна на добра локация двустаен 55 - 60- м2 на цена 36 - 38 к евро. Наем 450 - 500 лв.
        дай някой линк, че нещо тънки ми се видат тия цени
        препоръка е

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

          Ето ти топ-оферта за маломерка. ЕПК-то изглежда брутално отвън, освен това е 18 етажно (брокерчето май не може да брои).
          Забележи и уникалното разположение на мебелите - в стая сигурно към 15 квадрата е побрал голямо легло, канапе, телевизор, гардероб, шкаф...

          https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...62096003028721

          Гледай каква красота:
          https://www.google.com/maps/@42.6755...2!9m2!1b1!2i24
          накавръка е по епк-тата
          аз си падам по тухлени маломерки
          препоръка е

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

            Звучи много добре, но съм в София. И не е хубаво всички активи на човек да са предимно в НИ.
            Активите се разпределят. Малко злато,малко имоти, малко крипто и малко акции. Задължително е да имаш и земеделска земя.
            п.п.Може и пенсионен фонд на 5 %.
            Sapienti sat - На разбиращия (и малко) му е достатъчно.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от blackaquarius Разгледай мнение

              Във Варна на добра локация двустаен 55 - 60- м2 на цена 36 - 38 к евро. Наем 450 - 500 лв.
              Звучи много добре, но съм в София. И не е хубаво всички активи на човек да са предимно в НИ.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                Ето ти топ-оферта за маломерка. ЕПК-то изглежда брутално отвън, освен това е 18 етажно (брокерчето май не може да брои).
                Забележи и уникалното разположение на мебелите - в стая сигурно към 15 квадрата е побрал голямо легло, канапе, телевизор, гардероб, шкаф...

                https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...62096003028721

                Гледай каква красота:
                https://www.google.com/maps/@42.6755...2!9m2!1b1!2i24
                Жонка, това е идеално за сървърно и офис едновременно. Грабвай го сега!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                  Обявите, които си избрал, не са представителни за пазара (гарсионера и малък апартамент на първи етаж).

                  На първата обява дори не са се постарали да изкъртят панела под френския прозорец.

                  Аз съм ви разказвал за мои комшии, през 2018г купиха двустаен, панелен апарт за 65 000 евро и вземат наем 600 лв.

                  Но имат и кредит, искаха да си консолидират НИ.
                  Във Варна на добра локация двустаен 55 - 60- м2 на цена 36 - 38 к евро. Наем 450 - 500 лв.
                  Sapienti sat - На разбиращия (и малко) му е достатъчно.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                    убаво е тука, рулетка.
                    ама нема оферти.
                    Ето ти топ-оферта за маломерка. ЕПК-то изглежда брутално отвън, освен това е 18 етажно (брокерчето май не може да брои).
                    Забележи и уникалното разположение на мебелите - в стая сигурно към 15 квадрата е побрал голямо легло, канапе, телевизор, гардероб, шкаф...

                    https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...62096003028721

                    Гледай каква красота:
                    https://www.google.com/maps/@42.6755...2!9m2!1b1!2i24

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                      Тоест Прага, Будапеща, Варшава, Любляна, Загреб? За тези столици съм съгласен. Източно от тях вече няма нищо общо с Европа.
                      Хахаха, а на запад от Любляна и Прага пък съвсем. Прав си! с изключение на Испания и Португалия може би.
                      Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                        Тоест Прага, Будапеща, Варшава, Любляна, Загреб? За тези столици съм съгласен. Източно от тях вече няма нищо общо с Европа.
                        Може, може, не е лошо. Обаче в Полша заплатите са нарастнали с 5 процента, в Чехия с 6 и половина, а в България с 13.6% !!! Да видим къде ще поскъпнат повече жилищата.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от sunlight Разгледай мнение

                          Ай стига гледа оферти
                          Оферти като тази не показват нивата на сделките, но показват тенденции, нагласи. Не мога да кажа, скоро не съм купувал, още повече в Св. Троица. Но съм сигурен че имот в желани локации, миже би и Троицата е станал желан, не знам няма да можеш да гътнеш кой знае колко от офертата. Може да се оттеглиш и да чакаш, ако стане на твоите/нашите нива ок. Нищо не губиш, чакаш но който може, който не инкасира загуби.
                          Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от BONI Разгледай мнение

                            В Могадишу и Киншаса, разбира се. Там е супер за мEлЕонерите от децката. По-простите може да си купят в европейска столица с бързо нарастващи заплати.
                            Тоест Прага, Будапеща, Варшава, Любляна, Загреб? За тези столици съм съгласен. Източно от тях вече няма нищо общо с Европа.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                              Леле мале, а бре Джони те и в Света Троица на ШЗ минали 2000 по партерите....Бай Пешето ни скри шапките
                              Левчо да звъним ли ? :-))))
                              Ай стига гледа оферти

                              а и наемите са леш, на кой ще отдаваш.

                              Аз имот където не бих живял и за наем не вземам
                              Last edited by sunlight; 14.05.2021, 18:36.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                                Леле мале, а бре Джони те и в Света Троица на ШЗ минали 2000 по партерите....Бай Пешето ни скри шапките
                                Левчо да звъним ли ? :-))))
                                Да звъним Песи и да дадем 1400....но ще ни отсвирят. Баси пазара, Бай Пешо позна.
                                Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                                Коментар

                                Working...
                                X