IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

    Това е добре. Избила го е отдавна, не гони конкурентни цени, а си капе, явно таргета наематели я удовлетворяват.
    Всичко е до локацията. Аз избрах топ такава и си свиркам
    Last edited by X_Y; 30.05.2021, 20:47.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

      Песи, допускам и донякъде съм убеден ще има бурно възстановяване, кешът е баят, ще се влее в нов модел. Натискът е спекулативен. Ще станем свидетели на инфлация, по-високи доходи които няма да я изпреварят обаче, наемите ще са ниски на тези нива които бяха.
      Кеш има, ама не в Б-стан. Тамошният си го изнесоха вече - само дългове имате сега хахахахаха

      Коментар


      • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

        Не съм купувал имоти , за да ги продавам после. Нали не забравяш , че има едни 10-ина % транзакционни разходи и това прави спекулата с имоти изгодна само за брокери, нотариуси и държавата.... Купува се.... и до бетон....:-)

        Гледай каква работа само - няма ПЧИ / требат ли ни въобще/ , няма емигрантски пари , а следва 30К миграция на плюс, банки и наличен кеш който не моат да го съберат буркани и трезори, цените на имотите рЪСТят с темпове невиждани от 2006-7 / не знам дали е за добро/ Та чакам стихването.... да купя, но май само ще си чакам....
        Кретенчо от Ловеч не схваща че купува това поколение, а продава другото, че и следващото, и то ако се налага.
        Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

        Коментар


        • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

          Човекът явно е ларж!
          Или отдава от вчера.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Meandmyself Разгледай мнение

            Ми от 10 години не е оставало празно. Ларж неларж, намира си наематели жената. Поизбила си е парите кутийката.
            Това е добре. Избила го е отдавна, не гони конкурентни цени, а си капе, явно таргета наематели я удовлетворяват.
            Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

            Коментар


            • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

              Човекът явно е ларж!
              Ми от 10 години не е оставало празно. Ларж неларж, намира си наематели жената. Поизбила си е парите кутийката.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                Рои-то ме интересува само да покрива инфлацията. Ако исках да е макс в София и Ратко ще си спомни сигурно още преди години писах, че Люлин е мястото....., като Митето....,но други неща ме интересуват повече и освен това не мога да менажирам 20-30 маломерки в Люлин / и тип наематели/....или да пера чаршафите на афрогерманци....затва малко Рои ама от сърце :-)
                Песи, допускам и донякъде съм убеден ще има бурно възстановяване, кешът е баят, ще се влее в нов модел. Натискът е спекулативен. Ще станем свидетели на инфлация, по-високи доходи които няма да я изпреварят обаче, наемите ще са ниски на тези нива които бяха.
                Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Meandmyself Разгледай мнение

                  Моя близка живееща в чужбина отдава боксониерка 33 кв. на Патриарха за 350 лв., без да е лукс и до сега не е оставало празно. 350 за тристаен звучи странно.
                  Човекът явно е ларж!
                  Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                    И за Варна е нищо.
                    Нищо или нещо, но след месеци без интерес на 450 го даде на 350.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

                      Може би си пропуснал, че става въпросс за Варна.
                      И за Варна е нищо.
                      Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mitko2848 Разгледай мнение

                        Твоят познат меко казано не прави нещо като хората. Аз в Люлин маломерки 45 квадрата отдавам на по- восока цена и в рамките на 1- 2 седмици.
                        Или е ебахти коптора - 350 лева, това е едно профи чистене и бутилка мастика
                        Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от mitko2848 Разгледай мнение

                          Твоят познат меко казано не прави нещо като хората. Аз в Люлин маломерки 45 квадрата отдавам на по- восока цена и в рамките на 1- 2 седмици.
                          Аз пък не ги разбирам такива наематели. За същите пари могат да изплащат същия апартамент в Люлин. Може би смятат да се върнат на село след пенсия. Ама дори тогава могат да продадат имота и да се върнат с пачка - ако са наематели какво ще продадат?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                            Милион звезди в небето, да си ги гледаш нощем
                            Моят хан на стая вади колкото тристаен в София и имам 3 за отдаване, а струва по-малко. Я пусни пак калкулатора - па чакай като Лефа имота му дето струвал 330хил, фантазьори
                            Рои-то ме интересува само да покрива инфлацията. Ако исках да е макс в София и Ратко ще си спомни сигурно още преди години писах, че Люлин е мястото....., като Митето....,но други неща ме интересуват повече и освен това не мога да менажирам 20-30 маломерки в Люлин / и тип наематели/....или да пера чаршафите на афрогерманци....затва малко Рои ама от сърце :-)
                            Last edited by pesimist4o na kvadrat; 30.05.2021, 18:03.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                              Милион звезди в небето, да си ги гледаш нощем
                              Моят хан на стая вади колкото тристаен в София и имам 3 за отдаване, а струва по-малко. Я пусни пак калкулатора - па чакай като Лефа имота му дето струвал 330хил, фантазьори
                              Чакай сега, по-рано разказваше как изкарваш 6-цифрени суми на месец, а сега се хвалиш със стаичките в страноприемницата, отделно броиш годините до пенсия.
                              Last edited by X_Y; 30.05.2021, 18:01.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                                Абе то има и с менте ТЕЛК. Ама има и отчитане само на трайно безработните, а тия дето пиха вода през кризата сега не ги покрива статистиката изцяло. Аз чакам да видим богатите българи в София, ама само прошляци до момента... е за сметка на това вече няма емигрантски пари, че и ПЧИ. Да познаем какво следва? Или ще чакаш спихването и ще продаваш в отчаяние
                                Не съм купувал имоти , за да ги продавам после. Нали не забравяш , че има едни 10-ина % транзакционни разходи и това прави спекулата с имоти изгодна само за брокери, нотариуси и държавата.... Купува се.... и до бетон....:-)

                                Гледай каква работа само - няма ПЧИ / требат ли ни въобще/ , няма емигрантски пари , а следва 30К миграция на плюс, банки и наличен кеш който не моат да го съберат буркани и трезори, цените на имотите рЪСТят с темпове невиждани от 2006-7 / не знам дали е за добро/ Та чакам стихването.... да купя, но май само ще си чакам....
                                Last edited by X_Y; 30.05.2021, 18:00.

                                Коментар

                                Working...
                                X