IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от yalokin Разгледай мнение

    Центърът на София не е по-лош, стига чуждопоклонничество.

    Виж за гетата в Словакия:

    https://www.aljazeera.com/features/2...nd-segregation
    Центърът на София е по-зле и от центровете на доста Африкански столици, какво остава за Словакия.

    Такава кочина като софийската няма на много места по света - стари, рушащи се сгради, изкъртени плочки и тротоари с хаотично паркирали автомобили и всяка педя пространство застроено до последния сантиметър. Такова безхаберие, толкова боклуци и безотговорност много рядко ще срещнеш.
    Най-лошото е, че всичко е безвъзвратно изгубено и не може да се оправи. За целта трябва да се сринат 90% от сградите и да се построят наново.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от yalokin Разгледай мнение

      Центърът на София не е по-лош, стига чуждопоклонничество.

      Виж за гетата в Словакия:

      https://www.aljazeera.com/features/2...nd-segregation
      Ако е след пресен ремонт София докарва някакъв вид. Но НЕИЗБЕЖНО в земетръсна зона пътища, плочки се изкривяват и разбиват за десетина години. Къде е София в червената зона, къде е Словакия...

      За да се подържа София трябва да се правят ремонти на цялата инфраструктура всеки 20 години. С ниски данъци и висока корупция няма как да стане. Целия град трябва да се изостави понеже е на най-червеното петно и да се премести на север 100 километра в селена зона иначе ще фалира само от разходи за подръжка ако решат да го оправят.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от yalokin Разгледай мнение

        Центърът на София не е по-лош, стига чуждопоклонничество.

        Виж за гетата в Словакия:

        https://www.aljazeera.com/features/2...nd-segregation
        Не е чуждопоклонничество, а обективност. Не говорим за ромски гета( които и ние имаме в изобилие). Виж порутените фасади по Мария Луиза, виж изпочупените плочки пред Шератон, в новоремонтирания подлез със стъклените куполи межди Президентство, Министерски Съвет и Народно Събрание... не говорим да отидеш в някой от кварталите. И на мен не ми харесва, че сравнението не е в наша полза, и аз живея в София и искам да е по- уредена но за съжаление това е реалността.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mitko2848 Разгледай мнение
          https://youtu.be/gMllzBuAbBg Нищо общо със София- само като погледнеш тротоарите и ги сравниш с изпочупените и разместени плочки дори в идеалния център на София.....
          Центърът на София не е по-лош, стига чуждопоклонничество.

          Виж за гетата в Словакия:

          https://www.aljazeera.com/features/2...nd-segregation

          Коментар


          • https://youtu.be/gMllzBuAbBg Нищо общо със София- само като погледнеш тротоарите и ги сравниш с изпочупените и разместени плочки дори в идеалния център на София.....

            Коментар


            • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

              Бил съм и циганията е ужасяваща.
              глупости на едро говориш, но не ти е за първи път
              това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

              Коментар


              • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                Бил съм и циганията е ужасяваща.
                Кога последно си бил там?
                И се разделиха, защото чехите са немско племе и нямат нищо общо със словаците.
                Трябва да се чете, трябва!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                  Щом казваш сигур е така.Но все пак иди и виж.Чехите ги изгониха заради циганията и мизерията
                  По- скоро се разделиха по взаимно съгласие без войни и простотии. Бил съм и в Прага и в Братислава - и двата града са уредени и се развиват доста добре-където е текло пак ще тече, освен че имат страхотна бира скоро ще минат по стандарт Гърция, Италия и Португалия, ако вече не са ги минали.
                  Last edited by mitko2848; 03.06.2021, 18:57.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                    Да се чуди и мае човек, какво те спира да се преместиш на по-чистото и уреденото?



                    пп. Совите не са това което са.
                    Какво общо има това къде ще се преместя или няма аз с това кой от двата града е по- хубав и уреден? Аз и в Монако или Люксембург не съм се преместил, но не значи че и там не е по- хубаво и уредено...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

                      По голяма глупост не бях чел.
                      Ти бил ли си там,?
                      Бил съм и циганията е ужасяваща.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mitko2848 Разгледай мнение

                        Тука голяма глупост каза- не може нещо което е било част от Австро-Унгария да е по- зле от нещо което е било част от Османската Империя. И като заплати са по- добре и като чистота, и като уреденост......
                        Щом казваш сигур е така.Но все пак иди и виж.Чехите ги изгониха заради циганията и мизерията

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от mitko2848 Разгледай мнение

                          Тука голяма глупост каза- не може нещо което е било част от Австро-Унгария да е по- зле от нещо което е било част от Османската Империя. И като заплати са по- добре и като чистота, и като уреденост......
                          Да се чуди и мае човек, какво те спира да се преместиш на по-чистото и уреденото?



                          пп. Совите не са това което са.
                          Last edited by X_Y; 03.06.2021, 09:05.
                          Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                          Коментар


                          • https://www.infostock.bg/infostock/c...badat-naseleni

                            дали и българия не я чака същото
                            действителността е илюзия дължаща се на алкохолен недостиг в кръвта

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                              Има, в Малашевци. В радиус от 15 км от центъра има некой Буховски или Бусмански кофтор ама ми е скъпо и на мен.
                              само в тия райони цените са истински, а не наболончени, но никой неще зареди ромското население там ... но освен всичко друго там цените от край време са такива зареди кремиковци и мръсотията, а към ден днешен този проблем отпада .. района там е много добър, ако един ден братята се изнесат поради некви политически причини .. покупки в него район може да са с потенциал за добър марж, преди некоя друга година често посещавах този район и не е доста зле .. бих казал, че това е най подценения край на софията
                              за района около кремиковци говоря
                              Last edited by marsianec1; 03.06.2021, 00:41.
                              действителността е илюзия дължаща се на алкохолен недостиг в кръвта

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от marsianec1 Разгледай мнение
                                ако има още нещо на чалъм и у софия ше зема нещо убаво и йофтинко
                                Има, в Малашевци. В радиус от 15 км от центъра има некой Буховски или Бусмански кофтор ама ми е скъпо и на мен.
                                Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                                Коментар

                                Working...
                                X