IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

    Уви мача е свирен, най-пресният пример с развитието на вируса там и тук....Мисля за всеки е виден резултата.
    И да без ''помощта'' на Запада беше невъзможно, а вече вероятно е късно. Не случайно Тръмпи напъваше , но и той не успя много.... Може би малко да ги забави евентуално. Нужни са яки протекционистични мерки , но в настоящата среда те са невъзможни / социално, политически и икономически/.... Или пък кой знае може и да се предприемат....
    Тръмпарата нищо не направи защото се опита да играе тяхната игра. Не е нужно, достатъчно е да ги отрежат от технологии и наука и да ги оставят сами да се развиват. Накрая ще свършат като СССР. Докато китайците бягат в САЩ а не обратното, всичко е наред. Не се притеснявай толкова за Америка, ще се справят. Ако не, тогава всички сме обречени, руското робство е само демо версия на китайското.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

      Асанеее, пак си спал отвит Марш в темата за караваната, Караваньо
      мухахахахахахахахахаахахахахаахахахахаахахахах

      Малииииии немоа са запра да са смеа . Тоя пост изби дневната риба.
      Марш вика Караваньо в темата за караваните . мухахахахахахахахахахаахахахах

      Коментар


      • Първоначално изпратено от СтанчевА. Разгледай мнение

        рано или късно и цените на имотите ще наваксат изоставането до +50%, за тази година ще са само +30%, в следващите години ще се наваксва плавно за да свикне фауната с новите нива. Възможно е и по-бързо покачване, защото има да се прави съотношение 40% собственици - 60% наематели
        Асанеее, пак си спал отвит Марш в темата за караваната, Караваньо

        Коментар


        • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
          изнесоха всичкото производство в 'третия свят', но третия свят така стана производствена сила.... на който не му харесва цената на продукцията им.... да си направи производство на местна почва и да си действа.

          китай изврътка запада с техни пари и ноухау да се развие всичко там и сега... как се мести завод за милиарди или какви заплати ще дават примерно в германия, чехия, полша..... почват да диктуват правилата на играта.

          със строеж на вили и апарти не може да издрапаме и ще затъваме в дългове, защото освен тули трябва да се яде, трябва да се лекува и тн и тн.. едно 80% от базите за лекарства се произвеждат в китай, пластмаси и тн и тн...

          проблем!
          Никакви, не могат да покрият стандартите дори Наред е Индия, после Африка цялата, седи грей се.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Zalmoxis Разгледай мнение

            Дядо ми обичаше да казва, преди 20-30 години, беше го прочел някъде, че когато Китай разбере, че яде само гарнитурата, а Запада ( и част от останалия свят) яде основното ястие, тогава ще стане глад.( не само в гастрономически смисъл)
            Интересно че те са били доста затворени и не-експанзивни в продължение на хиляди години цивилизация, а сега не без помощта на Запада, ще ни таковат таковата....
            Уви мача е свирен, най-пресният пример с развитието на вируса там и тук....Мисля за всеки е виден резултата.
            И да без ''помощта'' на Запада беше невъзможно, а вече вероятно е късно. Не случайно Тръмпи напъваше , но и той не успя много.... Може би малко да ги забави евентуално. Нужни са яки протекционистични мерки , но в настоящата среда те са невъзможни / социално, политически и икономически/.... Или пък кой знае може и да се предприемат....

            Коментар


            • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

              Чувал съм и съм виждал в кръчмата как се развиват процесите / като клинтите ударят 2 сливови и говорят много/. Нещата са необратими в огромна степен за стандартните производства поне. Германия изнася доста неща за Китай / химия и машини, но Китайците напоследък ги копират добре и подобряват дори/ Поради това Европа и Щатите драпат поне за електрониката да държат юздите , но мисля и за там са закъснели.... Тъжното е да речем, че технологиите за чиповете и оборудването в голямата им част са Западни, а производството е 80-90% в Азия....
              В Китай се гледа цялата картина, а в Запада всеки гледа локално да изкара некой лев и голямата картина се губи....няма план, визия, организация....За съжаление Запада е пътник....
              Дядо ми обичаше да казва, преди 20-30 години, беше го прочел някъде, че когато Китай разбере, че яде само гарнитурата, а Запада ( и част от останалия свят) яде основното ястие, тогава ще стане глад.( не само в гастрономически смисъл)
              Интересно че те са били доста затворени и не-експанзивни в продължение на хиляди години цивилизация, а сега не без помощта на Запада, ще ни таковат таковата....

              Коментар


              • Първоначално изпратено от blackaquarius Разгледай мнение

                Имам подизпълнител за меката мебел и той се оправя с тези неща.
                Ясно, мерси!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
                  изнесоха всичкото производство в 'третия свят', но третия свят така стана производствена сила.... на който не му харесва цената на продукцията им.... да си направи производство на местна почва и да си действа.

                  китай изврътка запада с техни пари и ноухау да се развие всичко там и сега... как се мести завод за милиарди или какви заплати ще дават примерно в германия, чехия, полша..... почват да диктуват правилата на играта.

                  със строеж на вили и апарти не може да издрапаме и ще затъваме в дългове, защото освен тули трябва да се яде, трябва да се лекува и тн и тн.. едно 80% от базите за лекарства се произвеждат в китай, пластмаси и тн и тн...

                  проблем!
                  Чувал съм и съм виждал в кръчмата как се развиват процесите / като клинтите ударят 2 сливови и говорят много/. Нещата са необратими в огромна степен за стандартните производства поне. Германия изнася доста неща за Китай / химия и машини, но Китайците напоследък ги копират добре и подобряват дори/ Поради това Европа и Щатите драпат поне за електрониката да държат юздите , но мисля и за там са закъснели.... Тъжното е да речем, че технологиите за чиповете и оборудването в голямата им част са Западни, а производството е 80-90% в Азия....
                  В Китай се гледа цялата картина, а в Запада всеки гледа локално да изкара некой лев и голямата картина се губи....няма план, визия, организация....За съжаление Запада е пътник....

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Zalmoxis Разгледай мнение

                    Досетих се

                    Един въпрос, дунапрена от тук ли го взимаш или има и опция за внасяне?
                    Имам подизпълнител за меката мебел и той се оправя с тези неща.
                    Sapienti sat - На разбиращия (и малко) му е достатъчно.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от blackaquarius Разгледай мнение

                      Това е ректората на Икономически университет Варна. Те там са от голямото добрутро.
                      Досетих се

                      Един въпрос, дунапрена от тук ли го взимаш или има и опция за внасяне?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Zalmoxis Разгледай мнение

                        Страхотен масив, класика !
                        Това е ректората на Икономически университет Варна. Те там са от голямото добрутро.

                        Sapienti sat - На разбиращия (и малко) му е достатъчно.

                        Коментар


                        • Значи всички са съгласни, че всичко е поскъпнало. Обаче според перонЯ само ИМОТИТЕ ще падат. Умноооо, умно.... и най-вече логично...

                          За да може всеки нулевак да захлупи по 3х3-стайни... Венсеремос!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от blackaquarius Разгледай мнение

                            Времето, но хората искат по- високи заплати и накрая дигаш цените и ти.
                            Ето това правя!
                            https://tourmkr.com/F1JX1Zsv0p/10232590p&278.95h&77.30t
                            Страхотен масив, класика !

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

                              И не само на антибиотиците...
                              разбира се, само за пример... понеже цифрата 80% за лекарства е плашеща. Иначе дали ще имат телефони и телевизори не е голяма драма.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от blackaquarius Разгледай мнение

                                Времето, но хората искат по- високи заплати и накрая дигаш цените и ти.
                                Ето това правя!
                                https://tourmkr.com/F1JX1Zsv0p/10232590p&278.95h&77.30t
                                Красиви нещица, уви беден съм за тях към момента :-)

                                Коментар

                                Working...
                                X