IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от 20000леваЗАПЛАТА Разгледай мнение

    Не разбрах кой какво конкретно казва че не е вярно обаче? Дай ми пример. И пак ти казвам, аз не съм на пазара. Давам ти линк че даже Киро Брейка ПРОДАВА а ти с твоите въображаеми приятели си търсите кой да баламосвате да ви откупува екперименталните земетръсни мостри.
    Кой е тоя перко и защо трябва да ни вълнува че продавал някакви коптори?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение
      Цените на зарзаватите са яко надоле.
      При добра година, каквато се очаква, зърнените и варивата също надоле. Потребителската кошница отива надоле.
      Какво става с инфлацията, за която говорят госпожата, левчо и Адреналинчо!?!
      Годината се очертава супер добра за зърнените в БГ, но борсовите цени са рекордни. Ще захлебят яко тая година.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 20000леваЗАПЛАТА Разгледай мнение

        Ама аз говорих за миналата година като паднаха цените, не че сега са паднали. И ти и другия ти ник не можете да проследите нишката на разговора за какво става дума. А за тва дето си го купил навит ли си за ми пратиш всички документи, аз ще ти пратя сто лева в ескрол. Даже ти предлагам направи си един пейтриън акаунт и ги пусни там да може всеки заинтересова олимиец да си ги купи, така ще имаш много клиенти
        Навит съм да ти пратя всички документи, а ти да ми пратиш 100лв. Навитарка ли си?
        Тези 100лв. да ползваме за среща и почерпка срещу х-л България в Бургас.

        Коментар


        • Цените на зарзаватите са яко надоле.
          При добра година, каквато се очаква, зърнените и варивата също надоле. Потребителската кошница отива надоле.
          Какво става с инфлацията, за която говорят госпожата, левчо и Адреналинчо!?!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

            Ами, почти всички участници на пазара на суровини за строителството ти казаха, че цените са нагоре с изключение на желязото.
            ПП Аз как да баламосвам някого, при положение, че съм купил имот на 21.04.21г.???? Може да съм баламосал себе си и никой друг.
            Ама аз говорих за миналата година като паднаха цените, не че сега са паднали. И ти и другия ти ник не можете да проследите нишката на разговора за какво става дума. А за тва дето си го купил навит ли си за ми пратиш всички документи, аз ще ти пратя сто лева в ескрол. Даже ти предлагам направи си един пейтриън акаунт и ги пусни там да може всеки заинтересова олимиец да си ги купи, така ще имаш много клиенти

            Коментар


            • Първоначално изпратено от 20000леваЗАПЛАТА Разгледай мнение

              Не разбрах кой какво конкретно казва че не е вярно обаче? Дай ми пример. И пак ти казвам, аз не съм на пазара. Давам ти линк че даже Киро Брейка ПРОДАВА а ти с твоите въображаеми приятели си търсите кой да баламосвате да ви откупува екперименталните земетръсни мостри.
              Ами, почти всички участници на пазара на суровини за строителството ти казаха, че цените са нагоре с изключение на желязото.
              ПП Аз как да баламосвам някого, при положение, че съм купил имот на 21.04.21г.???? Може да съм баламосал себе си и никой друг.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

                Фъргаш твърдения Заплатка, докато поне трима ти казват, че няма такъв факт за суровините. Ти не отричаш, но хвърляш нова инфо бомба..да не се опитваш да изкривяваш пазара в твоя полза? Непосилна задача..дори спец анализатор, като арменеца стана за смях, при положение, че анализира 15г.
                Не разбрах кой какво конкретно казва че не е вярно обаче? Дай ми пример. И пак ти казвам, аз не съм на пазара. Давам ти линк че даже Киро Брейка ПРОДАВА а ти с твоите въображаеми приятели си търсите кой да баламосвате да ви откупува екперименталните земетръсни мостри.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                  Ще захлупят на дедо си потурите.
                  Най-интересно е, че по цял свят милионери са собственици на имоти, само в България, милионерите не са излезли от старите детски стаи с плакатите на Майкъл Джексън, Принс и Мадона. Тези с плакатите на Саксън, Джудас Прийст и Блак Сабат, отдавна са с по няколко имоти +.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 20000леваЗАПЛАТА Разгледай мнение
                    Да няма изненадани после, че бая балък се е събрал тука да плаща https://www.youtube.com/watch?v=tuaByWHODAo&t=123s
                    Фъргаш твърдения Заплатка, докато поне трима ти казват, че няма такъв факт за суровините. Ти не отричаш, но хвърляш нова инфо бомба..да не се опитваш да изкривяваш пазара в твоя полза? Непосилна задача..дори спец анализатор, като арменеца стана за смях, при положение, че анализира 15г.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от СтанчевА. Разгледай мнение
                      Значи всички са съгласни, че всичко е поскъпнало. Обаче според перонЯ само ИМОТИТЕ ще падат. Умноооо, умно.... и най-вече логично...

                      За да може всеки нулевак да захлупи по 3х3-стайни... Венсеремос!
                      Интересно! Как всички са съгласни, че всичко поскъпва, а един многоников ТРОЛ твърди, че точно поскъпването на имотите било глупости...той щраус ли е или май се прави на щраус?

                      Коментар


                      • Да няма изненадани после, че бая балък се е събрал тука да плаща https://www.youtube.com/watch?v=tuaByWHODAo&t=123s

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от СтанчевА. Разгледай мнение
                          Значи всички са съгласни, че всичко е поскъпнало. Обаче според перонЯ само ИМОТИТЕ ще падат. Умноооо, умно.... и най-вече логично...

                          За да може всеки нулевак да захлупи по 3х3-стайни... Венсеремос!
                          Ще захлупят на дедо си потурите.
                          Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                          Коментар


                          • Без имот останаа и пак им на шега работата на веселяците.
                            Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от СтанчевА.

                              ама ти си бил познайник бе, първо се бъзикаше с ратко и берджо, а сега се заяждаш с този, който ти отвори очите.

                              Не се заяждам бе пич що така го приемаш . Стана ми смешно каламбурата която Крети е пуснал . Дишай леко и спокойно . Не се нерви , животот е кратък .
                              Не знам кои са ратко и бердо
                              И за какво си ми отварял очите пък ти че тук вече малко ме обиди .
                              Last edited by NordWest; 17.05.2021, 20:29.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                                Асанеее, пак си спал отвит Марш в темата за караваната, Караваньо
                                кретьо, усещаш ли как цял живот ще бачкаш за Ханс (даже може да не е за Ханс, а за Ахмед-ариеца)

                                Коментар

                                Working...
                                X