IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • https://www.pariteni.bg/novini/pari/...-sofiia-233223

    Младост 1 оглавява класацията за най-предпочитан квартал за живеене в София.
    Най-голям (13%) е делът на анкетираните, които искат да намерят своя дом в район Младост, като посочват на първо място микрорайон Младост 1.
    искат, ама нема /бележка на редакцията/

    Като най-неатрактивни се оказват кварталите Княжево, Зона Б-18, Зона Б-19, Сердика, Студентски град и Павлово.

    пеше, тоя какви ги пише тука?
    препоръка е

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

      Обръщай маломерките в 6,45 грамови докато е време. Догодина една маломерка досами Бизнес Парка ще струва не повече от 1000 франка.
      мен точно това ме притеснява
      1 000х600лв = 600 000лв
      препоръка е

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ratten

        еее, не слушате като ви говори джонката па после ще страдате и ще викате ама що така станА
        Обръщай маломерките в 6,45 грамови докато е време. Догодина една маломерка досами Бизнес Парка ще струва не повече от 1000 франка.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение


          Прав си икономическата обстановка НЕ кореспондира с цените на имотите. В последните 7 години те трябваше да растат всяка с МИНИМУМ 10%, а за миналата и 2021 с поне 15-20%. Обаче си прав поради емоциите и свикването това не се случи.... Нищо, бавно цените ще наваксат изоставането.... И да подчертая това не ми харесва щото съм на перона. На зелено не ми се включва защото не е сигурно с нарасналите строителни разходи дали ще се довършат проектите и т.н.....
          Не искам да обидя никого, но само изключително заблуден слепец в настоящата ситуация би прогнозирал спад измерен в пари
          Песимисте, ако е разписано в договора, че договорената цена финална и е не подлежи на корекция, не зависи от инфлационни процеси, повишаване на цени на материали и труд,т.н. И ако строителя е в добра финансова форма, къде е проблема?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

            Рентиерите могат да си позволят да разполагат с времето си както си искат.... щото са слушали мама да учат вместо да си играят в децката....
            До вчера писа че са на загуба, днес че са лентяи без 1 лев в джоба?
            Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

            Коментар


            • уж се борят журналистите за свобода на словото
              но техните не доучили колеги, модераторите правят точно обратното.
              препоръка е

              Коментар


              • Първоначално изпратено от СтанчевА.

                берти не му бери грижа, той е подкован яко, бори се само за имиджа си в темата. На него мама и тати са му дали 200м2 деЦка + офис с фирма към нея. Къде е той гоУем бизнесмен, къде си ти обикновен келнер?
                Сега не ме вкарвай в чужди филми :-) Нямам нищо против Берти. Каквато и да му е историята той не е виновен за нея. Ако е имало родителска помощ що па да я отказва и т.н. Аз не съм имал такава и криво ляво с някоя табла съм стигнал до положение да не се притеснявам за битието ми....
                Иначе уви Берти за имотиту не познава много...жилищните.... Все някога е познае , но това не е драма. Например покупките му на ЗЗ са супер. Напоследък пише и как кеша требе да се разкара / нещо което от години пиша/ и т.н.
                Странно ми е поведението на модитата , които ми изтриха няколко абсолютно безвредни поста.... и поне за мен обяснението е личните им драми.... Не е Берти със сигурност :-))))

                Коментар


                • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                  Ами тия дето дращат по цял ден из форума. Тез са най-печеливши
                  Рентиерите могат да си позволят да разполагат с времето си както си искат.... щото са слушали мама да учат вместо да си играят в децката....
                  Last edited by pesimist4o na kvadrat; 20.05.2021, 11:16.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от СтанчевА.

                    еж, че си лош! Не го подбъзиквай така де. Че и тебе ще те погне Марианчо.
                    Цензурата не ми е ясно с какво ще помогне на цените да спаднат.... Някой сериозно се е заблудил.... По-скоро е обратното....щото тогава консирации се завъждат в главите и се действа бързо без преценка.
                    Ей го в Щатският форум е описано - ТЪРГОВЕ НАД исканата цена.... МАСОВО....Скоро и при нас....и отново не ми харесва ама тва е....

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                      Берти, мисля ретроспективно е ясно кои се оказаха балъците..... Познай дали са купилите или чакащите последните 5 години.... Сега има истерия в едните видно е....
                      Ами тия дето дращат по цял ден из форума. Тез са най-печеливши
                      Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                        когато балъците истерясат .... м ... та си е е..ло
                        Берти, мисля ретроспективно е ясно кои се оказаха балъците..... Познай дали са купилите или чакащите последните 5 години.... Сега има истерия в едните видно е....
                        Last edited by pesimist4o na kvadrat; 20.05.2021, 11:06.

                        Коментар


                        • Шестте аргумента на Фед за преходната инфлация:: Investor.bg

                          Click image for larger version

Name:	Screenshot 2021-05-20 110037.jpg
Views:	1
Size:	73.7 КБ
ID:	3762263

                          лошоооо, ло-шо, много лошо.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от yalokin Разгледай мнение

                            Ама какви скокове?
                            Заплатката/Феникса (и другите превъплъщения на колегата) има информация от първа ръка за дискаунти от 50 до 80%..
                            Толкова добре ли ги укриват брокерите?
                            По медиите те заливат с евтини апартаманти по 50-80% намалени, ти пак се правиш на невидял. Ето ти още един https://www.flagman.bg/article/183873

                            Пет примера вече съм ти дал. Там от страни ако цъкнеш пък жената на Панов с апарти по 225 евро квадрата. Повишителите са ступор.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Tepxi Разгледай мнение
                              Истеричен пазар на имотите, панически разпродажби, рязък скок на цените и тълпи млади ипотекари, биещи се за апартаменти с 12 кв. спални във Вадите, защото "имотите свършиха", всъщност е лоша новина за повишителите в дългосрочен план.

                              Истерия по актив без икономически и социален фундамент за подобна истерия винаги завършва по един и същи начин.

                              В тая връзка, тия двуцифрени скокове спрямо предКовид месеците показват пазар на емоциите и на страховете, а това НЕ Е пазара, който искаме.

                              Прав си икономическата обстановка НЕ кореспондира с цените на имотите. В последните 7 години те трябваше да растат всяка с МИНИМУМ 10%, а за миналата и 2021 с поне 15-20%. Обаче си прав поради емоциите и свикването това не се случи.... Нищо, бавно цените ще наваксат изоставането.... И да подчертая това не ми харесва щото съм на перона. На зелено не ми се включва защото не е сигурно с нарасналите строителни разходи дали ще се довършат проектите и т.н.....
                              Не искам да обидя никого, но само изключително заблуден слепец в настоящата ситуация би прогнозирал спад измерен в пари
                              Last edited by mibova; 20.05.2021, 11:15.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Tepxi Разгледай мнение
                                Истеричен пазар на имотите, панически разпродажби, рязък скок на цените и тълпи млади ипотекари, биещи се за апартаменти с 12 кв. спални във Вадите, защото "имотите свършиха", всъщност е лоша новина за повишителите в дългосрочен план.

                                Истерия по актив без икономически и социален фундамент за подобна истерия винаги завършва по един и същи начин.

                                В тая връзка, тия двуцифрени скокове спрямо предКовид месеците показват пазар на емоциите и на страховете, а това НЕ Е пазара, който искаме.
                                когато балъците истерясат .... м ... та си е е..ло
                                това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                                Коментар

                                Working...
                                X