IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

    Какво ще вземе ?! След 10 години 200К, все едно някой преди 10 години да се е хвалел, че сега ще вземе 50К. Докъде сега стигат 50К в имотен план ? И на кой на 65 години му трябва нов имот..... или Порше....
    Мпа на теб на 70 ще ти трябва само опело, на мен на 59 - и яхтичка ще ми ходи - таман средно на 65 идва Не ми прави сметката ти на мен, блъскай до умирачка и се трови в Б0стан.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

      Крети, аритметиката ми е на Олимпийско ниво...единствено Ботича мое да ми прави забележки по нея :-)))
      Радвам се че си доволен от това дето получаваш и най-вече ЩЕ получиш. Това е най-важното... ти да си доволен, а това , че всеки от ВМ ще вземе 10 пъти повече от теб за периода е все тая за теб или, че когато се пенсионираш най-евтиният ми апарт ще струва повече от пенсионният ти фонд ...:-)
      Не се коси , не е важно щом се чувстваш добре .... Парите не са всичко....:-)
      Тихо ся, пей какво можело да стане за Вимето (всеки дръжки хахаха) и карай Корсата по калта, пардон, столичните обещания на Винету и децката учителка дето ви е кметица там

      Знам че ти струват апартите - на оферта. Като тръгнеш да ядеш и пиеш офертата, ще ти светне и отде ти е в устата вкуса на солен уй

      Коментар


      • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

        Накуп нищо няма да вземеш. Накуп скромно цифре взех аз. Сори за поправката.
        Ти в пустинята къде си тръгнал да ме учиш мен, наливай в пуевенски бетон - отдето дошло, там и отишло, сефте
        Ще взема накуп, ако го искам накуп. Или 30% + пенсия. Или само пенсия. Ще видим какъв ми е кефа, пари има

        Коментар


        • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

          Мерси за думите. Така казано от теб е сериозен комплимент :-)
          И си се УбъркАл нещо. Не съм повишител, а обикновен селски фактопоказател....:-)....Дори обратното досега за предните 5 години всичките ми прогнози бяха преизпълнени от ръста ... понякога с много....
          За селски фактопоказател не знаеш ли ,че монетата никога не е с едно лице, 5 г тренд дали показва ,че царя е гол ?! Все едно след 2012 да ми кажеш ,че ще има тренд,имаше и кВо ги топли купилите 2007 и 2008-ма ,би ли ми споделил ?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

            Накуп нищо няма да вземеш. Накуп скромно цифре взех аз. Сори за поправката.
            Какво ще вземе ?! След 10 години 200К, все едно някой преди 10 години да се е хвалел, че сега ще вземе 50К. Докъде сега стигат 50К в имотен план ? И на кой на 65 години му трябва нов имот..... или Порше....
            Last edited by pesimist4o na kvadrat; 22.05.2021, 21:59.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

              Дреме ми за б-станската реалност на мен, вземи си оправи аритметиката че изглеждаш като 5-годишен в момента.
              Канон ми дават 180 евра месечно по пенсионна схема, от догодина 220 -как мислиш се взимат 200 хил евра на пенсиониране накуп иначе? После немските пенционери карали Поршета - ми няма да карат 25-годишни Корси я?
              кратунчо, тия канон май са те преценили, че имаш около 10г жизнь след пенция.

              кажи сега, колко е максималната заплата у България.
              препоръка е

              Коментар


              • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                За Попето (Купата) - такава яка къща се продаде в Кайлъка за 25 дена може би. Камък първи етаж, обли веранди, нагоре етаж и още една пристройка. С терен около декар, аристократична ограда от ковано желязо...страхотна е, реставрирана и обновена, но от старите номенклатурни имоти. Тъкмо щях да питам. Цената е около 250-300К € предполагам. Мястото е уникално, но до пътя същевременно, на около 6-7 км от града.
                Нищо, за спящ на перона като мен остава далеч по-тънкия вариант с парцел и кеф ти сглобяема къща, кеф ти 2 каравани за разпускане. Все пак 250-300К е кеф, но кой знае какъв доход не би имало, освен може би епизодични отдавания за частни партита.
                Левчо, както колегите отричат реалността на цените на имотите по същият начин отричат реалността на доходите у нас....
                Уви отрицанието на реалността не помага да се разрешат проблемите ....

                Коментар


                • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                  Дреме ми за б-станската реалност на мен, вземи си оправи аритметиката че изглеждаш като 5-годишен в момента.
                  Канон ми дават 180 евра месечно по пенсионна схема, от догодина 220 -как мислиш се взимат 200 хил евра на пенсиониране накуп иначе? После немските пенционери карали Поршета - ми няма да карат 25-годишни Корси я?
                  Крети, аритметиката ми е на Олимпийско ниво...единствено Ботича мое да ми прави забележки по нея :-)))
                  Радвам се че си доволен от това дето получаваш и най-вече ЩЕ получиш. Това е най-важното... ти да си доволен, а това , че всеки от ВМ ще вземе 10 пъти повече от теб за периода е все тая за теб или, че когато се пенсионираш най-евтиният ми апарт ще струва повече от пенсионният ти фонд ...:-)
                  Не се коси , не е важно щом се чувстваш добре .... Парите не са всичко....:-)

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение
                    Що се въртиш като ученичка ? олекваш доста ,не че някой който тенденциозно у нЕкакъФ форум е от към страната на балона е тежал някога .:d
                    Мерси за думите. Така казано от теб е сериозен комплимент :-)
                    И си се УбъркАл нещо. Не съм повишител, а обикновен селски фактопоказател....:-)....Дори обратното досега за предните 5 години всичките ми прогнози бяха преизпълнени от ръста ... понякога с много....
                    Last edited by pesimist4o na kvadrat; 22.05.2021, 21:52.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                      Дреме ми за б-станската реалност на мен, вземи си оправи аритметиката че изглеждаш като 5-годишен в момента.
                      Канон ми дават 180 евра месечно по пенсионна схема, от догодина 220 -как мислиш се взимат 200 хил евра на пенсиониране накуп иначе? После немските пенционери карали Поршета - ми няма да карат 25-годишни Корси я?
                      Накуп нищо няма да вземеш. Накуп скромно цифре взех аз. Сори за поправката.
                      Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                        Ако те успокоява може да си вярваш в каквото искаш :-), ама реалността е друга дори и за тестерите / имах наемател тестер от САП преди години и взимаше 5К.... без бонусите, колата и т.н./
                        Относно мЕлеона в акции аритметиката е елементарна като сметнеш за хора , които от 10 години взимат акции и отчисляват от заплатата от тогава и са ги получавали на база 40$ примерно, а сега са 150 да речем.... Не им завиждай само моля те, не са те виновните за твоите решения :-) Чудя се Канон колко акции са ти дали ? Нула или зиро ? :-))))
                        Дреме ми за б-станската реалност на мен, вземи си оправи аритметиката че изглеждаш като 5-годишен в момента.
                        Канон ми дават 180 евра месечно по пенсионна схема, от догодина 220 -как мислиш се взимат 200 хил евра на пенсиониране накуп иначе? После немските пенционери карали Поршета - ми няма да карат 25-годишни Корси я?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                          Тук си прав принципно.... От позиция на доброто на държавата тухлата е по-слаба работа от посочените от теб неща. Ама реалността е образование = обучени БЕЗПЛАТНИ маймунки за Запада платени от нашите данъци и носещи и плащащи данъци на Запад / съвременен кръвен данък в най-лошата си форма/ , наука = трябва да е нещо много специфично, че наука с трици / некоя спестена тухла/ не се прави, бизнес = тук трябва да се шегуваш / за да има смисъл трябва да е международен, а ние нямаме никакви предпоставки за международен успех .... под нулата ...Вервай ми щото иначе дискусията би била безкрайна ...може би с изключение на софтуера донякъде, но и там предполагам е низходяща тенденцията/
                          За Попето (Купата) - такава яка къща се продаде в Кайлъка за 25 дена може би. Камък първи етаж, обли веранди, нагоре етаж и още една пристройка. С терен около декар, аристократична ограда от ковано желязо...страхотна е, реставрирана и обновена, но от старите номенклатурни имоти. Тъкмо щях да питам. Цената е около 250-300К € предполагам. Мястото е уникално, но до пътя същевременно, на около 6-7 км от града.
                          Нищо, за спящ на перона като мен остава далеч по-тънкия вариант с парцел и кеф ти сглобяема къща, кеф ти 2 каравани за разпускане. Все пак 250-300К е кеф, но кой знае какъв доход не би имало, освен може би епизодични отдавания за частни партита.
                          Last edited by bulgarian lev; 22.05.2021, 19:22.
                          Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                            Защо да го правя ? Ако ме е излъгал добре, не съм му виждал фиша , но за другите неща пак не съм виждал банковите сметки, но са ми приятели от десетилетия с които почти всяка седмица се виждаме....Няма що да ме лъжат....
                            Що се въртиш като ученичка ? олекваш доста ,не че някой който тенденциозно у нЕкакъФ форум е от към страната на балона е тежал някога .:d

                            Коментар


                            • https://www.first.bg/bg/p/top-center...C4W_nR3fszpSek

                              кви неща ми предлага FB

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от kot_dodi Разгледай мнение

                                6K лв
                                6 К лева ли? Може, зависи на кого и от вашата информираност. Но грешиш ужасно.
                                Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                                Коментар

                                Working...
                                X