IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Yandox Разгледай мнение

    най глупавия комплимент

    да не те бяха заключили в Лидл
    да пренасяш кашони
    хванат в кражба на обезценена
    мастика
    Търсих те в кашоните, но не те намерих, явно си си построил къщичка от тях, единствената ти къща

    Коментар


    • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

      Най-мъдрия съвет
      най глупавия комплимент

      да не те бяха заключили в Лидл
      да пренасяш кашони
      хванат в кражба на обезценена
      мастика

      Коментар


      • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

        Е Купата му го писа безброй пъти, ама никой не му каза, че дава мъдър съвет. Сега ратко обира лаврите. Не е честно спрямо Купата. Баннаха човека давал най-добрите съвети на очаквателите на заминалия влак и същевременно най-недолюбван от самите очакватели.
        Брех, три смени брокери се изредиха да ме нахранят извън темата. Цяла страница изписаха да заобиколят неудобния въпрос. Аждеба ако не искат големи хотели, къде ще ходят "плашливите" туристи и защо там е по-добре от големия хотел?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

          Най-мъдрия съвет
          Е Купата му го писа безброй пъти, ама никой не му каза, че дава мъдър съвет. Сега ратко обира лаврите. Не е честно спрямо Купата. Баннаха човека давал най-добрите съвети на очаквателите на заминалия влак и същевременно най-недолюбван от самите очакватели.
          Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

            не се самозаблуждавай.
            приеми, че и под наем или дори в децката не е зле и спри да се тормозиш от цените на имотиту.
            Най-мъдрия съвет

            Коментар


            • Първоначално изпратено от 20000леваЗАПЛАТА Разгледай мнение

              Че ти ако мене, балъка с кешовицата не може да убедиш, кой ще убедиш?
              не се самозаблуждавай.
              приеми, че и под наем или дори в децката не е зле и спри да се тормозиш от цените на имотиту.
              препоръка е

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                е, и по-добре. защо джонката може да бръкне у пазвата и да извади 300-400к евро одмах
                а аз и у гащите да си бръкна...както и да е.
                добре е, че различни локации и квадрати гледаме.
                Мани мани ако бръкне отзаде мое и милион кафеви да извади.Само си представям с какво презрение ще те подмине.Той с такива голтаци не общува гнуси се...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                  виж сега, аз не разчитам точно ти да разбереш.
                  нито пък ми е някаква цел.
                  гледай там, дали ще дойдат зелените на власт у германия и си свиркай за другото.
                  Че ти ако мене, балъка с кешовицата не може да убедиш, кой ще убедиш?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 20000леваЗАПЛАТА Разгледай мнение

                    Я раздуй че не ми стана ясно. Сигурен се има безупречка брокерска логика, но простосмъртните не долавят. Къде ще ходят "плашливите" и каква е разликата с хотела?
                    виж сега, аз не разчитам точно ти да разбереш.
                    нито пък ми е някаква цел.
                    гледай там, дали ще дойдат зелените на власт у германия и си свиркай за другото.
                    препоръка е

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                      точно
                      то и без друго по-плашливите вече искат да не са в големи хотели
                      Я раздуй че не ми стана ясно. Сигурен се има безупречка брокерска логика, но простосмъртните не долавят. Къде ще ходят "плашливите" и каква е разликата с хотела?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                        Та Жонката не ще у Лозенецтама било за цигани и селяни.Сал пет апартамента у две сгради в Иван Вазов са достойни за Жонката...Все пак Версайският дворец и Бъкингамският дворец не са до Южния пар
                        е, и по-добре. защо джонката може да бръкне у пазвата и да извади 300-400к евро одмах
                        а аз и у гащите да си бръкна...както и да е.
                        добре е, че различни локации и квадрати гледаме.
                        препоръка е

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                          точно
                          то и без друго по-плашливите вече искат да не са в големи хотели
                          ратко, ако ходиш тая година при тъста, вземи та се обади на Купата, че имаш бутилка виски да му даваш.
                          Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                            нЕща у ботунец
                            искам у лозенец, при джонката
                            Та Жонката не ще у Лозенецтама било за цигани и селяни.Сал пет апартамента у две сгради в Иван Вазов са достойни за Жонката...Все пак Версайският дворец и Бъкингамският дворец не са до Южния пар

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                              руси, англичани ? де са?
                              Те са потребител в големите хотели. Можеш да видиш в букинг наличностите и цените в Оазис, Аркутино, Грийнлайв. Аз виждам от първа ръка каква е заетоста от края на Май и какво може да се купи с парите, които платих миналата година. Прозореца за промоции се затвори, но който иска да чака.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от 20000леваЗАПЛАТА Разгледай мнение

                                Има огромно търсене по платежоспособните дестинации, доста хора забогатяха покрай пандемията няма спор. Дори на средна основа може да излезе препандемично. Но България не е платежоспособна дестинация и структурно и в обеми няма на какво да се надявате. Гърция е хубаво място, ама земетресенията там разказват играта на сградите за 20 години. Като бях в Санторини се поинтересувах да видя най-старите сгради уж, път те чисто нови, реставрирани. Всяка година извън сезона текът нонстоп ремонти включително под принуда от местното правителство.
                                Не е само до забогатяване. Хората харчеха по-малко и не почиваха миналата година и сега искат да компенсират и имат спестявания. Мястото където ходя в Гърция 70-80% от туристите са Англичани и миналата година бяха 0....нямаше полети. Сега вече са ваксинирани и са го налазили пак....И да земетресенията там са ежедневие. На няколко години има 5+, а иначе е занулявано сградно на стотина години горе долу като съм гледал историята....Няма високи сгради над 3-4 етажа.... Това не пречи ставащите къщи да започват от милион, а боклуците навътре или в островният град да са по 200-300К.... Преди се чудех дали да не бодна нещо не за инвестиция , а за лично ползване щото оставям доста наеми и така ще е още 10-ина години докато децата не пораснат.... ама скъпо....на първа линия...много , а с наемчето плащам не повече от 1-2% от стойността на имота за нощувки и не го мисля.... ,
                                Аз нямам нищо по Черно море , макар и да обмислях да взема по описаната причина / ей го сега трябва 300 лева за ПСР да дам/ , но пак пасувах. За инвестиция макар и на теория да е изгодно поради Руският отлив не ми се разправя и така. Ама форумните колеги които имат по нещо не мисля , че тази година ще са зле .... , а догодина дори по-добре....

                                Коментар

                                Working...
                                X