IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

    Направени, нови, непреходни, но не струват по над милион евро. И 500к не струват ако питаш мен. Латинка не е Калифорния.
    Щом не струват, купи си ги за под 500К. А единият ми го дай на мен после, аз ще ти дам 100К бонус....:-)

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

      браво. ти си бил и аристократ.
      а сега ще си позволя да цитирам тато, когото вие по разбираеми при1чини наричате още и "кръстника"

      та ти това не можеш само да го боядисаш, бре!
      Не му и трябва. 50 декара гори в Тюрингия са това, на цена колкото една маломерка в Младост.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

        Не е за вярване колко добре си се описал

        А сега - затвори очички, не е за теб (за някой откачен с много кеш и синя кръв е)
        https://www.ebay.de/itm/294009884925...kAAOSwkPlgJZlE
        браво. ти си бил и аристократ.
        а сега ще си позволя да цитирам тато, когото вие по разбираеми при1чини наричате още и "кръстника"

        та ти това не можеш само да го боядисаш, бре!
        препоръка е

        Коментар


        • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

          Колегата малко с бутонките ти влиза ама търсиш под вола теле / извинения/..... И аз харесвам повече Южният парк, но покрай Незабравка е супер за живеене частта на Изток, а тези апарти са БЕЗ забележка - нови , НАПРАВЕНИ изцяло топ. От типа дето ти търсиш - непреходни . Винаги и след 100 години ще са топ....
          Пишеш за някакви предприятия, инвестиции....пък после под наем.... Що тогава търсиш апарти ? Търси бизнес и наемаш , а не купуваш апарт... Ей го и Мъск така прави....
          Направени, нови, непреходни, но не струват по над милион евро. И 500к не струват ако питаш мен. Латинка не е Калифорния.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение
            Не знам дали случайно чух или така ми се е сторило, но интересът към наемането на имот става водещ. Дори небезизвестният Илон Мъск е продал всичките си имоти и живее под наем.
            точно така е рулетка.
            никой вече не се интересува да е хазяин.
            препоръка е

            Коментар


            • Първоначално изпратено от the Judge Разгледай мнение

              Да Латинка не е до Южния парк, до по хубав парк е - Борисовата градина.

              и

              Правилно забелязахте с думата "бих", т.е. ако имахте толкова пари. Вие очевидно нямате подобни суми, затова гледайте имоти според вашите възможности. Мечтите и фантазиите не са лошо качество, стига да не преминат в психическо бреме.
              Борисовата (особено тая гъста гора тилилейска откъм ж.к. Иток) е по-хубава от Южния колкото аз съм по-хубав от Джордж Клуни.

              И да, към момента нямам 2 милиона Евро, имал съм 1/4 от това и съм го инвестирал в бизнес, като с доходите от този бизнес мога да наема 5 такива апартамента. Това го изтъкнах само като довод, защо подобни цени на имоти са безумни и защо дори хора, които имат накуп тези 2 милиона трябва да са със сериозни психични отклонения, за да купят подобно нещо.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                Забележка 1: Латинка не е до Южния Парк, следователно не става. Дори Гоцето е по-добър вариант от там.
                Забележка 2: Цената е над милион Евро, с този бюджет бих купил цяло предприятие, което ще ми генерира печалби, с които мога да наема 5 подобни апартамента.
                Колегата малко с бутонките ти влиза ама търсиш под вола теле / извинения/..... И аз харесвам повече Южният парк, но покрай Незабравка е супер за живеене частта на Изток, а тези апарти са БЕЗ забележка - нови , НАПРАВЕНИ изцяло топ. От типа дето ти търсиш - непреходни . Винаги и след 100 години ще са топ....
                Пишеш за някакви предприятия, инвестиции....пък после под наем.... Що тогава търсиш апарти ? Търси бизнес и наемаш , а не купуваш апарт... Ей го и Мъск така прави....

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                  Защото да си наемател в днешно време значи да си цениш парите и да ги харчиш за по-необходими и разумни неща.
                  Освен ако не решиш да купиш имот, който наистина има потенциала да запази стойността на похарченото. Подобни имоти специално в България са твърде малко.

                  Ти като нямаш нито един имот с непреходна стойност, а само няколко абсолютно ненужни и безстойностни кофтора, по-добре ли си от един наемател с няколкостотин хиляди кеш?
                  джонка прав си.
                  искам тоя пост през ден, най-много два, да го репостваш.
                  нека няма измамени и всички да оценят предимствата на живота под наем.
                  препоръка е

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                    Сега да не искаш да кажеш, че тези 2 милиона Българи извън страната работят за по-малко от 5000 лева на месец ? Че защо са отишли в чужбина ако е така ?! Имам познати от село дето работят в Норвегия / под еквивалента на 4-5000 евро не падат/
                    За Гоцето колкото и да е калпава сградата е факт, че е продадена за 2-3 месеца без 2-та най-тъпи апарта. Сега си представи ако не е калпава....
                    От тия 2 милиона българи 1,99 милиона работят за по 1000 евро макс 1200...И аз питам защо са отишли...Отдавна не е престижно да напускаш Родината си

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                      Забележка 1: Латинка не е до Южния Парк, следователно не става. Дори Гоцето е по-добър вариант от там.
                      Забележка 2: Цената е над милион Евро, с този бюджет бих купил цяло предприятие, което ще ми генерира печалби, с които мога да наема 5 подобни апартамента.
                      Да Латинка не е до Южния парк, до по хубав парк е - Борисовата градина.

                      и

                      Правилно забелязахте с думата "бих", т.е. ако имахте толкова пари. Вие очевидно нямате подобни суми, затова гледайте имоти според вашите възможности. Мечтите и фантазиите не са лошо качество, стига да не преминат в психическо бреме.
                      Last edited by the Judge; 18.06.2021, 09:22.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                        С 5000 лева месечно си си в топ 2% от всякъде, със сигурност в топ 50.000. От малко над 3 милиона българи с доходи, половината са с под 1000 лева.
                        Имаше и статистика за това.

                        ТС в Гоцето продадоха всичко на 1400 без ДДС, сега търсят някой будала да даде 2000 за най-калпавите им апартаменти (в по принцип калпавата им сграда).
                        Сега да не искаш да кажеш, че тези 2 милиона Българи извън страната работят за по-малко от 5000 лева на месец ? Че защо са отишли в чужбина ако е така ?! Имам познати от село дето работят в Норвегия / под еквивалента на 4-5000 евро не падат/
                        За Гоцето колкото и да е калпава сградата е факт, че е продадена за 2-3 месеца без 2-та най-тъпи апарта. Сега си представи ако не е калпава....

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                          Ми Гоцето си е ок мястото... за мен. Троицата не я харесвам поради съседните обитатели, които ги има доста по улиците иначе си е квартал като квартал. С 5000 кева доход се купува без проблем имот за 200К евро + , което е достатъчно за повечето желани места . И да това става за 10-20-30 години....Имотите не са банички :-) Дали с 30-годишен кредит или 10 години под наем докато човека прави милиони на борсата е въпрос на избор.
                          Тези непреходните имоти ако приемем грубо че са 10 000 може да имаш някой само ако си за 20 години между първите 10 000 по доходи в страната и извън нея Българи. 5000 лева заплата е добър доход , но е в най-добрият случай между първите 1 милион Българи по доход и съответно имота е такъв... Не може да си 954678 по доход и да купиш имот 4555 като желаност....

                          ПП Погледнах какво е останало в ТС в Гоцето - ами то са само 2 апарта на 1 етаж...всичко друго продадено на по 2000 евро....те тва е.... Кой ти е виновен сега че си блял....?! Хем знаеше сградата от рано....
                          С 5000 лева месечно си си в топ 2% от всякъде, със сигурност в топ 50.000. От малко над 3 милиона българи с доходи, половината са с под 1000 лева.
                          Имаше и статистика за това.

                          ТС в Гоцето продадоха всичко на 1400 без ДДС, сега търсят някой будала да даде 2000 за най-калпавите им апартаменти (в по принцип калпавата им сграда).

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение
                            Забележка 1: Латинка не е до Южния Парк, следователно не става. Дори Гоцето е по-добър вариант от там.
                            Забележка 2: Цената е над милион Евро, с този бюджет бих купил цяло предприятие, което ще ми генерира печалби, с които мога да наема 5 подобни апартамента.

                            Коментар


                            • Джони, ето 2 имота без забележка...
                              https://www.luximmo.bg/bulgaria/obla...-v-sofiya.html
                              https://www.luximmo.bg/bulgaria/obla...-v-sofiya.html

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                                Не е задължително да са роднини. Кадърни хора наоколо колкото щеш. Все ще се намери кой да продължи след мен. Имам избор.

                                Това, че някой е твой роднина (особено пък дете) не го прави автоматично достоен да му се оставят един куп пари, трупани от няколко поколения.
                                Освен това има колкото щеш деца без родители наоколо, или такива в неравностойно положение. Сред тях има и много талантливи, на които обаче никой не им дава шанс и без побутване няма как да се развият. Съвсем не е необходимо да осиновяваш даже - една бюрократична формалност.
                                Разбира се че е по добре да се помогне на едно или няколко талантливи деца отколкото някакви десето коляно братовчеди да изпият и изядат това което ще оставиш.Само имай впредвид че човек с възрастта се променя мисленето се променя но времето назад никой не може да върне.

                                Коментар

                                Working...
                                X