IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от 20000леваЗАПЛАТА Разгледай мнение

    Дъри, ти не помиш ли че миналото лято сама говореше как трябвало да се чака това лято? Или забрави вече?
    Помня Това го писах за ваканционните морски имоти не за имотите в София и както се вижда до тук познах.
    Сериозно питам защо и кога ще поевтинеят имотите в София, както и защо ? Колко близо е това ?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

      Назад няма отговор на тези въпроси за жалост. Единствената приблизителна дата е 2029 г дадена от Купата, а това не ми се струва близко. Питам твоето мнение какво е и кога очакваш да се случи намаление на цените ?
      Дъри, ти не помиш ли че миналото лято сама говореше как трябвало да се чака това лято? Или забрави вече?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от yalokin Разгледай мнение

        Балъците били два вида - едните го търсиш, другите сами те намират
        обърнат николайчо
        ти явно си от вторите

        2500К
        кое е това число бе обърнат николайчо
        явно че ти трябва доста
        за да разбереш акцента
        на пост с 2 изречения

        ти какво захлюпи тая седмица
        или тя още не е свършила и има време

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Dimitar. Разгледай мнение

          2500к?
          Наистина ли?
          Аз бих се съгласил, след надлежно оформени документи разбира се.
          Балъците били два вида - едните го търсиш, другите сами те намират

          Коментар


          • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

            Ама тези спамъри не отговарят откъде имат тези прозрения за предстоящ спад, а и не уточняват 5г. вече. Явно четат много финансова литература от Маркс и Енгелс
            тцтцтцтцт
            15 годишен спамер нарича другите спамери
            безобрзазие и безочие

            маркс и енгелс са първо философи
            второ - икономисти и критици на капитализма
            никой от тях не е финансист
            литературата и книгите им са на
            философска или икономическа тема

            'финансова литература' нямат още издадена

            бегом да четеш точно финансова но не от тях
            панелчо

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Yandox Разгледай мнение

              чети назад
              няма да се повтаряме за всеки
              който го мързи да чете
              или пиши на лични на колежката Станчева
              тя знае
              ще се разберете по женски
              Назад няма отговор на тези въпроси за жалост. Единствената приблизителна дата е 2029 г дадена от Купата, а това не ми се струва близко. Питам твоето мнение какво е и кога очакваш да се случи намаление на цените ?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

                Извинявам се ,че се намесвам ама много ме интересува колко близо е това понижение на цените на НИ ? Защо ще се случи според теб ?
                Скъпа, то е ясно защо. Защото се надява в 19-тия си живот да събере достатъчно пари за да си купи собствена панелна деЦка.
                Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

                  Извинявам се ,че се намесвам ама много ме интересува колко близо е това понижение на цените на НИ ? Защо ще се случи според теб ?
                  Ама тези спамъри не отговарят откъде имат тези прозрения за предстоящ спад, а и не уточняват 5г. вече. Явно четат много финансова литература от Маркс и Енгелс

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

                    Извинявам се ,че се намесвам ама много ме интересува колко близо е това понижение на цените на НИ ? Защо ще се случи според теб ?
                    чети назад
                    няма да се повтаряме за всеки
                    който го мързи да чете
                    или пиши на лични на колежката Станчева
                    тя знае
                    ще се разберете по женски

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от comandante_40 Разгледай мнение

                      А добре де, от 2000г насам сме намалели с над 1 милион. В София имотите са се увеличили 3-4 пъти за този период, just saying.
                      Самата София като население се увеличи поне двойно, даже тройно мисля от 2000-та насам. Тогава имаше някакъв смисъл. Но сега тази тенденция се обърна. Не знам що всички се правите на ударени сякаш е напълно закономерно и в реда на нещата най-голямата пандемия и най-голямата криза да качат цените на имотите. Напомпиха ги изкуствено и сега като видят че никой не иска да работи за безплатни пари ще изпущат въздуха обратно.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Yandox Разгледай мнение


                        ние тук обсъждаме имотите и по специално
                        близкото понижаване на цените
                        Извинявам се ,че се намесвам ама много ме интересува колко близо е това понижение на цените на НИ ? Защо ще се случи според теб ?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
                          кратунчо, дай ми ги на мене, ако ги имаш
                          а аз ще ти давам по 2 500к всеки месец
                          2500к?
                          Наистина ли?
                          Аз бих се съгласил, след надлежно оформени документи разбира се.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                            Моите уважения към всички на моя хал, Берти. Пише оригинал Лев, Лев 1.
                            Не всички млади са смотани и гейове.
                            И аз дъм пушил Арда без филтър като млад...парата беше кът.
                            Станчева
                            тези на твоя хал пишат във
                            форуми за стари каравани и пластични
                            трансформации
                            ние тук обсъждаме имотите и по специално
                            близкото понижаване на цените

                            арда без филтър не съм пушил
                            само феникс кутия
                            и преди години не ти вървяло
                            много финансово колежке

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                              кратунчо, дай ми ги на мене, ако ги имаш
                              а аз ще ти давам по 2 500к всеки месец
                              Чакай първо да кешира коините, едва тогава ще има 100К€. С хана и солунското бунгало и селския имот в Ловешко може и да ги сбере.
                              Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                                Явно не разбираш какво точно се опитвам да ти кажа. Ти си прекарал поне 10 години далеч от семейството, което си е един вид голяма жертва, за да може тези след теб да имат 2-3-4-5 апартамента в София (при 0 броя преди гурбета) хиляди ако не и десетки хиляди семейства са така в България в момента - та въпросът е дали очакваш от поколението ти същите жертви или ще кажеш 'от младите нищо не става и са гейове и са смотани'. Всяко поколение си има собствен живот и е продукт в малка или голяма степен на поколенията преди него (+ други фактори разбира се) и точно затова сме хора, защото не забравяме поколението си след като го 'измътим' и в този ред на мисли е по-важно да се опитаме да направим каквото можем за тези след нас да станат мислещи и можещи хора.
                                Моите уважения към всички на моя хал, Берти. Пише оригинал Лев, Лев 1.
                                Не всички млади са смотани и гейове.
                                И аз дъм пушил Арда без филтър като млад...парата беше кът.
                                Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                                Коментар

                                Working...
                                X