IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

    Кеш за там имам и аз, и ти. Искаш ли да те уредя, директно от продавача? Североизточното крило откъм Шейново. Само за каки става, за наем не мож го изби. Докато го обзаведеж и каките ще избегат.
    Колко, 3300 без ДДС? Може, но сметнато върху немската квадратура.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

      Не че ти не си се нахендрил с разни мансарди и подобни боклуци, които не струват нищо освен нерви с разни наематели-прошляци. Ако не беше купувал такива ненужни имоти, сега кешът щеше да стигне за двустайка в плазата - хем да можеш да водиш любовници там, хем и жена ти да не може да те усети, понеже си наблизо.
      Кеш за там имам и аз, и ти. Искаш ли да те уредя, директно от продавача? Североизточното крило откъм Шейново. Само за каки става, за наем не мож го изби. Докато го обзаведеж и каките ще избегат.
      Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

      Коментар


      • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

        Умиргаш да се заковеш с нещо евтино и безсмислено. Ботича поне гледа кофтори в Истанбул и градищата, а ти драпаш да се нанижеш на курници, дигнал си мизата, не 8К, а цели 33...с договорен наем. То ако беше така лесно и гладко точно ти ли ще откриеш топлата вода. Или да се водиш и ти че имот си купил. Стаи в хотели за продан...куци като теб самия. Купи ги, таман кредитчето ти понамаля, време е да се килнеш до инвалидна възраст.
        И верно, като не знаеш езика поне питай некой местен. Нема ли некой немец с български
        Тия моабети съм ти ги чел и преди - и пак стана на моята, а ти лапа мухите. Е, ще ги лапаш и сега - туй ти пея, цялото ти 40-годишно блъскане като идиот за БГ пенция се събира в 3 седмици работа с акъл Няма какво да откривам, стига ми да си налея.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

          Умиргаш да се заковеш с нещо евтино и безсмислено. Ботича поне гледа кофтори в Истанбул и градищата, а ти драпаш да се нанижеш на курници, дигнал си мизата, не 8К, а цели 33...с договорен наем. То ако беше така лесно и гладко точно ти ли ще откриеш топлата вода. Или да се водиш и ти че имот си купил. Стаи в хотели за продан...куци като теб самия. Купи ги, таман кредитчето ти понамаля, време е да се килнеш до инвалидна възраст.
          И верно, като не знаеш езика поне питай некой местен. Нема ли некой немец с български
          Не че ти не си се нахендрил с разни мансарди и подобни боклуци, които не струват нищо освен нерви с разни наематели-прошляци. Ако не беше купувал такива ненужни имоти, сега кешът щеше да стигне за двустайка в плазата - хем да можеш да водиш любовници там, хем и жена ти да не може да те усети, понеже си наблизо.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

            Естествено че ще работя, обичам да правя това което ме кефи, не като теб да претакам зелето вече 30 години. . А, ден ти е много на теб, теб системата те храни, подава ти залци колкото да шаваш.
            Хубаво е, когато робът доброволно надява хомотя Тъкмо няма нужда да те подсещам, блъскай да ти дойде акъла - то няма за кога ама ти не спирай.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от BONI Разгледай мнение

              Можеше щото комунетата не давахте хората свободно да се заселват в София. Затова стигаха местата в детските градини. То и сега за това си мечтаете - нечовешки данъци за повече имоти или високи доходи, национализация, тормоз върху всеки способен и работлив.
              Бонке, купи ли вече поне един апартамент по 3000 Евра квадрата? Цените се качват, ти до 7 имаш да ги докарваш.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                захлюпвай!
                но не му виждам наемателите нещо.
                те на плочки и без кухня ли живеят
                тоя само на полски гастери може да го даваш
                ще се скъсаш от пране

                Това саксонско село е тотална идилия. Няма и чернилки там, понеже жителите са нацисти.

                Забележи, че е тристаен, кухня отделно, мазе отделно, паркомясто отделно. 59 квадрата.
                Ако беше Гоце Делчев, щяха брокерастите да са написали, че е четиристаен поне 130 квадрата. Излиза по-евтино на квадрат и от апартамент в Бяла Слатина. На собственика явно не му се пътуват 500 километра дотам, за да си прибира наема всеки месец и затова го продава.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                  Как във цял свят може а тука не може?
                  Как при бай тошо как можеше?
                  Във всеки НОВ ГРАД, квартал детска градина и училище. И на ХИЛЯДИ места няма ни един провал. Нито един едничък ...
                  Ония комунисти извънземни ли са били?
                  Със свръх способности?
                  Тези са крадци и некадърници
                  Можеше щото комунетата не давахте хората свободно да се заселват в София. Затова стигаха местата в детските градини. То и сега за това си мечтаете - нечовешки данъци за повече имоти или високи доходи, национализация, тормоз върху всеки способен и работлив.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                    Аз друг съм си избрал, с още 16 години договор нает 33 бинки, 350 наем. Ще го купя с пари, изкарани за последните 3 седмици - ми ей ти ранно пенсиониране с добра БГ пенсия, направено за 20 ДНИ. Вие си работете като камили по 40 ГОДИНИ, не ми пречите. Има и стаи в хотели за продан - с добра репутация по букинг-сайтовете. Не в Бамбинистан, а в цивилизацията.
                    Умиргаш да се заковеш с нещо евтино и безсмислено. Ботича поне гледа кофтори в Истанбул и градищата, а ти драпаш да се нанижеш на курници, дигнал си мизата, не 8К, а цели 33...с договорен наем. То ако беше така лесно и гладко точно ти ли ще откриеш топлата вода. Или да се водиш и ти че имот си купил. Стаи в хотели за продан...куци като теб самия. Купи ги, таман кредитчето ти понамаля, време е да се килнеш до инвалидна възраст.
                    И верно, като не знаеш езика поне питай некой местен. Нема ли некой немец с български
                    Last edited by bulgarian lev; 08.06.2021, 22:57.
                    Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                      Няма нужда, в момента е ден - година храни Работи, не се мотай там, рая.
                      Естествено че ще работя, обичам да правя това което ме кефи, не като теб да претакам зелето вече 30 години. . А, ден ти е много на теб, теб системата те храни, подава ти залци колкото да шаваш.
                      Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                        Знам че няма да разбереш. Ти и гарантирани лихвени проценти не разбираш, нормално.
                        е, разясни ми де
                        някакъв кенеф за около 33к Е е нает 16 год напред за 350е, така ли?
                        и не може да бараш наема, като ...абе ти да не бъркаш фиксирани с гарантирани
                        като фиксирания лихвен %
                        начи с тоя гугъл хром ще го совнеш като бибе курешка, докато се усетиш
                        препоръка е

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                          това нещо не го разбрах
                          продава се а е нает с договор за 16 години напред?
                          гугъл преводач ли ползваш като ги четеш обявите
                          така ще ти го натътрузят, че лева оперативно не може да ти го извади
                          Знам че няма да разбереш. Ти и гарантирани лихвени проценти не разбираш, нормално.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                            Досрамя те да пишеш за евтин кредит, сега мина на бинки за три седмици. Евала, но нивото ти е смърди, подготвяш ли се да не гъбосваш? Хахаха, убавец
                            Няма нужда, в момента е ден - година храни Работи, не се мотай там, рая.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                              Всичко изброено се подобрява, а решението изцяло за няколко години е възможно с да речем 3-ни данъци.... като Европейските. Съгласен ли си да ги плащаш ?
                              Нали разбираш, че за да получиш трябва да дадеш първо.... Парите принципно не никнат във въздуха.... освен понякога...
                              Ти гледал ли си бюджета на София и имаш ли идея как се разходва бе драги ?! Имаш ли идея колко пари отиват за миене ? Да си видял да мият ? Стига с тия опорки построени във въздуха ! И тройни да станат данъците при тая чена дупка на идхода всичко заминава не по предназначение , или ти виждаш друго нещо ?!
                              Last edited by pa4anga; 08.06.2021, 22:30.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                                Аз друг съм си избрал, с още 16 години договор нает 33 бинки, 350 наем. Ще го купя с пари, изкарани за последните 3 седмици - ми ей ти ранно пенсиониране с добра БГ пенсия, направено за 20 ДНИ. Вие си работете като камили по 40 ГОДИНИ, не ми пречите. Има и стаи в хотели за продан - с добра репутация по букинг-сайтовете. Не в Бамбинистан, а в цивилизацията.
                                това нещо не го разбрах
                                продава се а е нает с договор за 16 години напред?
                                гугъл преводач ли ползваш като ги четеш обявите
                                така ще ти го натътрузят, че лева оперативно не може да ти го извади
                                препоръка е

                                Коментар

                                Working...
                                X