IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от marsianec1 Разгледай мнение
    Двоен аршин или както е удобно. Значи аз мисля говорим за НИ принципно а не само и единствено за жилища. Защо пример с гараж за 60к евро е ок а пример с ресторант не е? Гаража повече жилище ли е от ресторанта? Или защото действителността е не особено приятна гледаме само това което ни отърва на нас. Драмата предстои , помня времето когато човек можеше да си купи българия за 3 цистерни с гориво. Ще видим .. аз за тази половин година ще взема 3- ти имот . Дано повишителите да сте прави, аз обаче силно се съмнявам
    В гаража си имаше вода...Перфектен е за живеене :-)
    Иначе само 2 неща. Първо абсурдно е да се доверяваш на някой във форум за каквото и да било. Всички решения трябва да си взимаш сам ! На база твои изводи и , констатации и очаквания. Освен това ''повишителите'' обикновено съобщават фактите на ставащото в момента и защо така се случва, а прогнозите са редки и може да са грешни.
    И второто - ще купуваш имот ама чакаш цените да падат ?!?! И ти като Митето :-))))....Подобно самоубийствено поведение не го разбирам....:-)
    Last edited by pesimist4o na kvadrat; 27.06.2021, 15:07.

    Коментар


    • Двоен аршин или както е удобно. Значи аз мисля говорим за НИ принципно а не само и единствено за жилища. Защо пример с гараж за 60к евро е ок а пример с ресторант не е? Гаража повече жилище ли е от ресторанта? Или защото действителността е не особено приятна гледаме само това което ни отърва на нас. Драмата предстои , помня времето когато човек можеше да си купи българия за 3 цистерни с гориво. Ще видим .. аз за тази половин година ще взема 3- ти имот . Дано повишителите да сте прави, аз обаче силно се съмнявам
      действителността е илюзия дължаща се на алкохолен недостиг в кръвта

      Коментар


      • Първоначално изпратено от pepe1234 Разгледай мнение

        Аз съм се включил в един от тези дет в момента ги правят там. Щото в стрелбище, вече няма и къде да се строи, не останаха къщи. Ако реша да махам някой ден мога да те имам предвид
        ок :-)

        Коментар


        • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

          Нямат нужда от пари...И в Стрелбище има няколко подобни сгради.... Вече са почти готови и не продават....
          Аз съм се включил в един от тези дет в момента ги правят там. Щото в стрелбище, вече няма и къде да се строи, не останаха къщи. Ако реша да махам някой ден мога да те имам предвид

          Коментар


          • Първоначално изпратено от pepe1234 Разгледай мнение

            Има, дето скоро ги завършиха, до метростанцията, хубава локация е според мен. Некви тобо груп, но когато ходих да питам като строяха казаха, че не продават, и на още едно място питах пак до метростанцията само че откъм дървеница и там ми казаха че не продават. Сега вече може и да продават, но не са в строеж. В последно време все ми казват, че не продават и в изток питах за един приятел и там така ми казаха. Т.е. строителите, не продават с дикаунт за строежа, чакат си акт 16 и не търсят бързи кинти. Знаят си цената.
            Нямат нужда от пари...И в Стрелбище има няколко подобни сгради.... Вече са почти готови и не продават....

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

              Аз съм определил цена от 1500 макс. За имот без забележки и без измислени общи части. Всичко над това за мен е недобра сделка. Лична оценка относно реалната стойност на един имот в град като София.

              Този, който го е купил, да си троши главата.
              С този подход винаги ще си останеш с имотите които имаш сега, и 90% да паднат пак ще изчислиш някаква цифра, която няма да е актуална за момента или имат някакви недостатъци и няма да купиш. Така ми се струва като гледам отстрани.
              Намирам аналогия с избирането на партньор в живота, има жени и мъже, които винаги намират недостатъци в другите и в края на краищата си кукуват сами.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                В Мусагеница не съм виждал ново, иначе го харесвах преди.... Има ли нещо което да се строи ?
                А в Дървеница живях 5 години под наем.... / след студентските години преди да купя/ та района ми е на сърцето
                Има, дето скоро ги завършиха, до метростанцията, хубава локация е според мен. Некви тобо груп, но когато ходих да питам като строяха казаха, че не продават, и на още едно място питах пак до метростанцията само че откъм дървеница и там ми казаха че не продават. Сега вече може и да продават, но не са в строеж. В последно време все ми казват, че не продават и в изток питах за един приятел и там така ми казаха. Т.е. строителите, не продават с дсикаунт за строежа вече, чакат си акт 16 и не търсят бързи кинти. Знаят си цената.
                Last edited by pepe1234; 27.06.2021, 13:26.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                  Аз съм определил цена от 1500 макс. За имот без забележки и без измислени общи части. Всичко над това за мен е недобра сделка. Лична оценка относно реалната стойност на един имот в град като София.

                  Този, който го е купил, да си троши главата.
                  Хубаво е да имаш позиция и те уважавам за това, но в районите които гледаш съм сигурен че никога няма да купиш щото такава цена няма да има освен ако не махнат 1 нула от парите в даден момент....

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от pepe1234 Разгледай мнение
                    еджони, кривите стени какво токова ти пречат и аз имам, ма не ме бърка особено?

                    Ахах песимисте, начи до голяма степен сме с подобен профил. Аз гледам Диана бад частта между ГМ Димитров и Драган Цанков , Дървеница откъм Мусагеница, Мусагеница и Стрелбище.
                    В Мусагеница не съм виждал ново, иначе го харесвах преди.... Има ли нещо което да се строи ?
                    А в Дървеница живях 5 години под наем.... / след студентските години преди да купя/ та района ми е на сърцето

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                      Ми няма перфектни имоти. Това не си ли го разбрал вече ? Все трябва да се направи компромис с нещо.
                      А ако стане чудо и се появи наистина имот без забележка ще е с безумна цена....
                      По твоето смятане вече и в Ливадите няма за 2000. Разбираш ли колко добра сделка е било тва въпреки кривите стени ?
                      Аз съм определил цена от 1500 макс. За имот без забележки и без измислени общи части. Всичко над това за мен е недобра сделка. Лична оценка относно реалната стойност на един имот в град като София.

                      Този, който го е купил, да си троши главата.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                        Когато ми искат някакви извънземни суми, държа да получа нещо качествено. Не и стая с форма на трапец, проектирана от малоумен архитект и построена от бай Мангал с бракувани материали. В тази държава няма нито един качествен продукт, нито една качествена услуга. Всичко е лъжа и измама. Няма как да си дадеш парите на такива, безумие е.
                        Е като нема как си седиш без, или си строиш ти... такова е предлагането.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от pepe1234 Разгледай мнение
                          Кривите стени какво токова ти пречат и аз имам, ма не ме бърка особено?
                          Когато ми искат някакви извънземни суми, държа да получа нещо качествено. Не и стая с форма на трапец, проектирана от малоумен архитект и построена от бай Мангал с бракувани материали. В тази държава няма нито един качествен продукт, нито една качествена услуга. Всичко е лъжа и измама. Няма как да си дадеш парите на такива, безумие е.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                            Защото беше некадърно построена нова сграда с криви стени и малки спални. Да не говорим, че като извадя общите части цената ставаше пак над 2000. И без паркомясто. С една дума - боклук.
                            Ми няма перфектни имоти. Това не си ли го разбрал вече ? Все трябва да се направи компромис с нещо.
                            А ако стане чудо и се появи наистина имот без забележка ще е с безумна цена....
                            По твоето смятане вече и в Ливадите няма за 2000. Разбираш ли колко добра сделка е било тва въпреки кривите стени ?

                            Коментар


                            • еджони, кривите стени какво токова ти пречат и аз имам, ма не ме бърка особено?

                              Ахах песимисте, начи до голяма степен сме с подобен профил. Аз гледам Диана бад частта между ГМ Димитров и Драган Цанков , Дървеница откъм Мусагеница, Мусагеница и Стрелбище.
                              Last edited by pepe1234; 27.06.2021, 13:12.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от pepe1234 Разгледай мнение
                                Песимисте ти приоритетно в стрелбище ли търсиш?
                                Не, гледам около 15 квартала / цар Борис 3, Цариградско, ГМ Димитров , Каблешков /. , но Стрелбище ми е от любимите за това което предлага спрямо личните ми нужди / до за мен най-добрият парк, 15 мин пеш до НДК, 5-10 мин пеш до най-добрите болници, училища и примерно 50% по-ниски цени за едно и също нещо спрямо съседният Вазов , а са само няколко минути разлика до каквото и да било/
                                Last edited by pesimist4o na kvadrat; 27.06.2021, 13:12.

                                Коментар

                                Working...
                                X