IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

    дори 1 повишител не мога да вкарам в която и да е от твоите категории.
    искаш ли да ми помогнеш и да ги разпределиш ти, поне двама, трима от тях.
    Чудно как не е забелязал третият тип към който спадат почти всички "повишители"

    - Семейни хора с бизнес пътували и доста в чужбина. Позитивно настроени и обичащи България

    срещу това имаме "понижители" пълни антиподи на горното

    - Наемни работници Без семейства, черногледи и завистливи мразещи всеки успял мразят дори и това че са Българи

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Tepxi Разгледай мнение

      Повишителите в тази тема се делят основно на два типа:

      1. Неживяли младост, непътували, отказали се от всяко удоволствие, стискали всяко левче за лелеяните квадрати, яли 10 години филии с колбас "Народен", но пък на мечтания диван.

      2. Продали вилата на дядо, къщата на баба, апартамента на другата баба и дядо, получили спестяванията на родителите от двете страни, отделно получаващи рентата на дядовите ниви и накрая: "Как е на перона, нещастни бездомници?!?"

      Сърцето ми ликува, като прочета за повишител, дето хем си инвестира в имоти, хем е живял междувременно, хем не е на мама/тати/баба/дядо детето, ама са рядкост.
      И по правило - колкото по-лесно и без усилия и умения си е натрупал имотите, толкова повече знае да лае по "перона".
      то голям келепир да имаш един кимизарник дето ти носи само загуби. Па и има голяма вероятност да стават все по големи и по големи
      Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Tepxi Разгледай мнение

        Повишителите в тази тема се делят основно на два типа:

        1. Неживяли младост, непътували, отказали се от всяко удоволствие, стискали всяко левче за лелеяните квадрати, яли 10 години филии с колбас "Народен", но пък на мечтания диван.

        2. Продали вилата на дядо, къщата на баба, апартамента на другата баба и дядо, получили спестяванията на родителите от двете страни, отделно получаващи рентата на дядовите ниви и накрая: "Как е на перона, нещастни бездомници?!?"

        Сърцето ми ликува, като прочета за повишител, дето хем си инвестира в имоти, хем е живял междувременно, хем не е на мама/тати/баба/дядо детето, ама са рядкост.
        И по правило - колкото по-лесно и без усилия и умения си е натрупал имотите, толкова повече знае да лае по "перона".
        Дето винаиги съм казвал всеки съди сам по себе си

        Само един нюанс да вметна тук никой не се присмива на хората които нямат собствен дом - Тук на подигравка са взети хората които са имали пари да си купят дом но поради нереалистичните си очаквания и лакомията им да купят без пари имотите на закъсалите ипотекари са изпуснали по няколко влака

        Ти от тях ли си та така се впрягаш?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

          ем..значи всичко в тухли 100%-това сигурна инвестиция без риск .... брат профила ти ледосветление е фейк ... поне в частта за бизнес насочеността в сектор, който в момента работи супер здраво покрай бума на строителството, ремонтие и тн бъзикни, които много ама много силно тласкат сектора лед осветление напред.


          аз не ти говоря да набиеш всичко е една акция, а ти казвам 20К в импулс-а, че се листват идната седмица. 20К в атера ако искаш - дава дивидент, 20К в м+ц хидравлик или нещо друго производствено, 20К в асцид с градски имоти

          който търси намира, но ти си открил топлата вода и щом студиото е панацея и единствено сигрно нещо - бухай там всичко.

          Берти топлата вода отдавна са я открили за нас остава само да се научим да я ползваме

          Тази ти диверсификация до момента щеше да ти струва една пропиляна година за часта ти в акциите в момента Софикс зорлем се бори да се върне на нивата от Февруари миналата година

          За това време почти никой не плати дивиденти, а който плати плати смешни пари

          БФБ се срина с над 30% и опъна нервите на доста хора

          Срещу това аз имам имоти които поскъпнаха с по над 20% и редовно си взимам наеми

          Ще дойде време да паднат и имотите но бъди сигурен че товага акциите ще са пълен погром

          А за спорта нека да следим какво ще се случи с тази акция срещу Хима

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Tepxi Разгледай мнение

            Повишителите в тази тема се делят основно на два типа:

            1. Неживяли младост, непътували, отказали се от всяко удоволствие, стискали всяко левче за лелеяните квадрати, яли 10 години филии с колбас "Народен", но пък на мечтания диван.

            2. Продали вилата на дядо, къщата на баба, апартамента на другата баба и дядо, получили спестяванията на родителите от двете страни, отделно получаващи рентата на дядовите ниви и накрая: "Как е на перона, нещастни бездомници?!?"

            Сърцето ми ликува, като прочета за повишител, дето хем си инвестира в имоти, хем е живял междувременно, хем не е на мама/тати/баба/дядо детето, ама са рядкост.
            И по правило - колкото по-лесно и без усилия и умения си е натрупал имотите, толкова повече знае да лае по "перона".
            дори 1 повишител не мога да вкарам в която и да е от твоите категории.
            искаш ли да ми помогнеш и да ги разпределиш ти, поне двама, трима от тях.
            препоръка е

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

              Леко с напъването в тая жега.
              И аз кат тебе съм имотен тигър с къщата на дедо и баба на село, ама не се вживявам толкова.
              Повишителите в тази тема се делят основно на два типа:

              1. Неживяли младост, непътували, отказали се от всяко удоволствие, стискали всяко левче за лелеяните квадрати, яли 10 години филии с колбас "Народен", но пък на мечтания диван.

              2. Продали вилата на дядо, къщата на баба, апартамента на другата баба и дядо, получили спестяванията на родителите от двете страни, отделно получаващи рентата на дядовите ниви и накрая: "Как е на перона, нещастни бездомници?!?"

              Сърцето ми ликува, като прочета за повишител, дето хем си инвестира в имоти, хем е живял междувременно, хем не е на мама/тати/баба/дядо детето, ама са рядкост.
              И по правило - колкото по-лесно и без усилия и умения си е натрупал имотите, толкова повече знае да лае по "перона".

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ledosvetlenie Разгледай мнение

                Берти това с диверсификацията е голяма щуротия дето ви я пълнят в главите в УНСС-то.

                Дойде ли срива всичко малко или много гризва дръвцето и това че 1/3 или 1/5 от активите ти не е потънала чак толкова едва ли много ще те успокои

                Ето например за тези акции - Диверсификация ли е да набиеш всичко дето ти е акция в една акция?

                Можеш ли да ми посочиш поне още 3 акции за да диверсифицирам акциите?

                Да предположим че съм вложил пари за едно студио в тази акция да кажем 100 000лв

                За 5 години това студио ще ми докара ренти за поне 20 000лв отделно ще има капиталова поне още 20 000лв тоест за 5 години ще докарам без да се напъвам и без голям риск 40% възвръщаемост

                Ето това мен напълно ме устройва, а че някоя акция на БФБ може да скочи със 100% на година слабо ме интересува защото други 5 ще са потънали

                То в момента Хима да купиш на 85ст сигурно е пак по добре от посочената от теб акция айде да ги гледаме
                ем..значи всичко в тухли 100%-това сигурна инвестиция без риск .... брат профила ти ледосветление е фейк ... поне в частта за бизнес насочеността в сектор, който в момента работи супер здраво покрай бума на строителството, ремонтие и тн бъзикни, които много ама много силно тласкат сектора лед осветление напред.


                аз не ти говоря да набиеш всичко е една акция, а ти казвам 20К в импулс-а, че се листват идната седмица. 20К в атера ако искаш - дава дивидент, 20К в м+ц хидравлик или нещо друго производствено, 20К в асцид с градски имоти

                който търси намира, но ти си открил топлата вода и щом студиото е панацея и единствено сигрно нещо - бухай там всичко.


                това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                Коментар


                • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                  спокойствието идва от диверсификацията, но това е дълга тема.

                  имот, акции, фондове, че защо не и малко депозит и разбира се инвестиция в бизнеса който има...
                  шарен свят все ще има файда от нещо.

                  ПП кавръчето му казвах за златото като беше в диапазона 1200-1300$ за унция... след това си трая. виж колко е сега и после ми вменявай
                  Бля бля бля празни приказки колкото за проветрение на устата в жегата

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                    спокойствието идва от диверсификацията, но това е дълга тема.

                    имот, акции, фондове, че защо не и малко депозит и разбира се инвестиция в бизнеса който има...
                    шарен свят все ще има файда от нещо.

                    ПП кавръчето му казвах за златото като беше в диапазона 1200-1300$ за унция... след това си трая. виж колко е сега и после ми вменявай
                    Берти това с диверсификацията е голяма щуротия дето ви я пълнят в главите в УНСС-то.

                    Дойде ли срива всичко малко или много гризва дръвцето и това че 1/3 или 1/5 от активите ти не е потънала чак толкова едва ли много ще те успокои

                    Ето например за тези акции - Диверсификация ли е да набиеш всичко дето ти е акция в една акция?

                    Можеш ли да ми посочиш поне още 3 акции за да диверсифицирам акциите?

                    Да предположим че съм вложил пари за едно студио в тази акция да кажем 100 000лв

                    За 5 години това студио ще ми докара ренти за поне 20 000лв отделно ще има капиталова поне още 20 000лв тоест за 5 години ще докарам без да се напъвам и без голям риск 40% възвръщаемост

                    Ето това мен напълно ме устройва, а че някоя акция на БФБ може да скочи със 100% на година слабо ме интересува защото други 5 ще са потънали

                    То в момента Хима да купиш на 85ст сигурно е пак по добре от посочената от теб акция айде да ги гледаме
                    Last edited by ledosvetlenie; 30.06.2021, 16:08.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ledosvetlenie Разгледай мнение

                      Благодаря за инфото но да ти кажа аз диверсификация и по висока доходност не търся искам спокойствие и редовни приходи от ренти па макар и ниски

                      И да вкарам 20к в това нещо и да ми донесе още 20к за 5 години с нищо няма да ми промени живота и да ги загубя пак няма да ми промени живота само дето ще се ядосвам като се сетя че съм се занимавал с щуротии

                      Това го предложи на Кавръка той има да избива че със златото дето го обу вече е на минус 10% та сега ще може да усредни
                      спокойствието идва от диверсификацията, но това е дълга тема.

                      имот, акции, фондове, че защо не и малко депозит и разбира се инвестиция в бизнеса който има...
                      шарен свят все ще има файда от нещо.

                      ПП кавръчето му казвах за златото като беше в диапазона 1200-1300$ за унция... след това си трая. виж колко е сега и после ми вменявай
                      Last edited by bertram; 30.06.2021, 15:16.
                      това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение
                        Затварянето вкъщи ни научи колко важно е човек да има собствен дом, който да му допада и да не го потиска.

                        Да се дойдем на поскъпването, щото нещо оспамихте темата с кой кво учил преди 20-30 години

                        https://webcafe.bg/pari/v-
                        slovakiya-...tesneniya.html


                        БЕСЕН РЪСТ! КАК ЛИ ПРЕЖИВЯВАТ ПО БРАТИСЛАВСКИТЕ ПЕРОНИ?
                        Големи трагедии се разправят за там. Паднали зарчетата между релсите и трима кибика слезнали да ги търсят а четвъртият седял да гледа да не дойде влака

                        За съжаление по навик гледал в грешната посока и влака ги изненадал

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ledosvetlenie Разгледай мнение

                          Благодаря за инфото но да ти кажа аз диверсификация и по висока доходност не търся искам спокойствие и редовни приходи от ренти па макар и ниски

                          И да вкарам 20к в това нещо и да ми донесе още 20к за 5 години с нищо няма да ми промени живота и да ги загубя пак няма да ми промени живота само дето ще се ядосвам като се сетя че съм се занимавал с щуротии

                          Това го предложи на Кавръка той има да избива че със златото дето го обу вече е на минус 10% та сега ще може да усредни
                          Какво ша вкараш, 20к ти е само контейнера дето го чакаш от Китай

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                            Не му е лесно по жегите в караваната...
                            този е в 1/2 панелчето
                            не че жегата в него е по малка
                            а и е влязал вече в 'сезона на дините''
                            та му е все едно

                            Станчева е в караваната без баня
                            но тя няма литературния заряд на панелчо радомирски
                            лесно разпознаваема е
                            дори когато драще от акаунта на
                            йеменския камилофил

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                              Добре ще им кажа да не ти дават акъл :-)
                              Не знаеш нито какво и къде съм учил, нито какво и къде съм работил :-) За теб завършването на училище е върха, а за мен знанията и уменията....- иначе дипломата ми е светлинни години над твоята не че е от значение / настоящата ми работа дори не са я гледали /...И не е като на държавната службица да не могат да ме мръднат.... и понеже съм заплатаджия трябва непрекъснато да доказвам , че заплатата ми е оправдан разход .... Нямаш представа какъв е живота извън комфорта на бетонираното добре платено ДЪРЖАВНО работно място получено с връзки / разправяй приказки на някой по-млад който не знае как се случваха нещата в онези години, че не е така/....
                              И понеже ми е последният пост по темата ако имаш нещо по имотиту да кажеш тук съм :-) е не днес де че тръгвам с чаветата за Витоша... - 10 мин е от мястото дето живея...не е като от Захарна Фабрика :-)
                              Ма ти май загуби всякаква връзка с кораба майка.Ти май не си учил във ФМИ щото знаеш всичко дори знаеш какво съм учил и работил...Дори знаеш че от държавната службица не могат да ме мръднат само дето бъркаш работата в държавна фирма със държавна службица..А както виждаме напоследък масово ги гонят ама според тебе не може...И разбира се аз съм се уредил с връзки...За толкова ти стига акъла...пак ти казвам да не коментираш неща с такава убеденост щото хабер си нямаш...ти си заапал една свирка и си свириш ли свириш...Оня другия дето даже не е мъж и той от време на време се опитва нещо да каже ама само урига

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                                обаче пешето не им признава дипломите
                                и половината предмети.
                                Венко кой съм аз че да им признавам дипломите.Дипломите на СУ за разлика от ТУ в чужбина никой не ги признава дори задниците си отказват да трият с тях.Като чета какво пишат самопровъзгласилите се тука за най умни и най красиви вече нямам никакво съмнение защо България е на това дередже...Те са отишли да учат еди какво си щото са чули че там раздават пари.Станаха на по 50 и още не могат да разберат че училището е необходимо но не достатъчно условие да се живее добре и че със всяка една професия можеш да изкарваш пари и да си добре...Отказват да проумеят че за разлика от тях има хора които са отишли да учат щото това искат а не щото за там стигнал бала или щото това било модерно.Тука битуват едни клишета от рода на
                                1.СУ е най великото училище на света и завършилите го са най умни и красиви другите са тъпи
                                2.Само програмистите изкарват пари другите са тъпи
                                3.София е най престижното място на света и само там се изкарват пари
                                4.Извън София чичо от село кара лада и зема 150 кинта.
                                Да не изброявам още много подобни простотии.Как да убедиш един гламарник че един плочкаджия взема повече от един програмист..Те са учили във ФМИ и знаят всичко.Па тръгнали и да обясняват кой бил комплексар...като влезе плочкаджията у тях и им вземе шест бона за труд само да и ремонтира банята за макс 10 дена ще го разберат.И не плаща данъци.Един добър плочкаджия с един помощник праи три бани за един месец и графика му за шест месеца напреде е зает...да ти сера аз на ФМИ...дразни ме наглостта им.Келеш дето не мое на връзано куче леб да даде и ако го закарам в гората не мое се изсере щото нямало клекало тръгнал да раздава квалификации.Ай сектир.

                                Коментар

                                Working...
                                X