IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от pwise Разгледай мнение

    Мерси - имало един читав в тоя форум. ЧСИ-то го намерих кой е, но ще си говоря с моята адвокатка през седмицата - тук само малко лаф да стане, някой хора на сериозно се взеха, че и консултации искат да ми дават
    Тебе жокер ти не требе .Ти го знаеш: Скакауец.

    Коментар


    • https://www.pariteni.bg/novini/imoti...ilishta-239453

      https://www.pariteni.bg/novini/imoti...-sofiia-239227

      не случайно лордчето е баща на тая тема.
      препоръка е

      Коментар


      • Първоначално изпратено от redcretin

        Ламби, знам че ти е четвъртит отзад - ма хич не ме брига че сега харчиш шесторно за същото което си получавал преди, май не си схванал въобще какви ги пишеш Плащай да ти дойде акъла, ганьовците сте типични именно с това че не можете да се похвалите с печалби - а само с харчлък.
        При мен влиза кеша джоб парасЪ, при теб излиза - разликата е че няма прилика, седи блей на кея за кораба от Китай. Какви биткойни бре глъмар, евра ти пиша хахахаха! Толкова си сдухан вече, че не видиш повече от две възможности наоколо - едната ламби от Китай, другата биткойни.
        Ти даже не можеш да се усетиш кой ги плаща тези неща - Крайните клиенти като теб кратунко

        Също така вероятно си мислиш че транспорта е поскъпнал само за БГ фирмите, както си мислиш че имаш ИМОТ в Гърция и къща в немско

        Та кажи ми какво имаш да се посмееме и неделно

        Коментар


        • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

          Нямам идея и не ме вълнува към момента .
          Е какъв спекулант си ако тези неща не те интересуват?

          Значи идеята е да паднат цените ама че от 1500 евро ще паднат на 1000, а преди това е можело да се купи на 800 няма значение важното е да са паднали цените

          Коментар


          • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

            такъв е профила на тези които искат да излъжат с ипотечка. Спестили 10-20к за 3-4г. Сгаджосали са се, мислят за наследник и тука са брокерите със сега е момента за хапартамента. И ще направят НАЙ-ГОЛЯМАТА ГРЕШКА В ЖИВОТА СИ.
            Абсолютно верно.Дребния инвеститор винаги греши.

            Коментар


            • https://youtu.be/Djk8vW_xe-M

              Коментар


              • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                Аз ще ти кажа, няма кой знае каква възможност освен диверсификация и кой където предпочита и умее, ако е за бизнес. Скромно мнение. Но имотът си остава топ, стига да е локация, ликвиден ще се отплати един ден.
                Аха, таман толкоз топ като 40% срива след 2008-а
                Last edited by X_Y; 04.07.2021, 10:42.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ledosvetlenie Разгледай мнение

                  Това го говорите от 3 години поне от тогава имотите скочиха с по над 30%

                  Та кажи конкретно кога очакваш това да се случи и до тогава с колко още мислиш че ще скочат цените

                  И като паднат после с колко ще паднат
                  Нямам идея и не ме вълнува към момента .

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение
                    Тезата ми е,че докато куцо кьораво и сакато е тръгнало да става Инвеститор в имот , аз ще пасувам ! Интересувам се от спекула с имота, и това ще стане след падането и евентуално къща извън София .
                    Това го говорите от 3 години поне от тогава имотите скочиха с по над 30%

                    Та кажи конкретно кога очакваш това да се случи и до тогава с колко още мислиш че ще скочат цените

                    И като паднат после с колко ще паднат

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ledosvetlenie Разгледай мнение


                      Кажи конкретно какво и кога очакваш да се случи на пазара на имотите ако искаш някой да те приема на сериозно
                      Тезата ми е,че докато куцо кьораво и сакато е тръгнало да става Инвеститор в имот , аз ще пасувам ! Интересувам се от спекула с имота, и това ще стане след падането и евентуално къща извън София .
                      Last edited by X_Y; 04.07.2021, 10:41.

                      Коментар




                      • Кажи конкретно какво и кога очакваш да се случи на пазара на имотите ако искаш някой да те приема на сериозно
                        Last edited by X_Y; 04.07.2021, 10:40.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от nomche Разгледай мнение
                          Не знам за кой път го пиша, но да се потретя. Като сте такива умнокрасиви, успешни и убедени във вечния ръст имотаджии, купувайте още, вземайте кредит и купувайте повече и от ощето, нали тез с кредит ще са на далавера скоро. Що си губите ценното време да обяснявате на някакви перонци колко вечен е ръста на имотите? Днес ви дадох пример за 4-ма луди, дето и банката ги смята за пълни неудачници и не им дава кредит на смешните лихви, но те тръгнали да набиват по 200 К евра в сграда пред акт 15 с гарантирано приключване, т.е. без никакъв риск за банката. Е туй ако не е сигнал за балон, аз не знам кое може да отвори очите на невярващите. Никой от повишителите не може да покаже един свесен имот да си заслужава да се купи на споменатата цена, обаче перонците да се набивали да купуват копторите дет се предлагат на пазара, щото щял да расте. Изпрекала работа.
                          Да не се окаже, че повишителите нямат пара да купят нищо в момента и са тук само да се хвалят, че имали 2-3 имота, на които им растели цените и са по-велики от целия Уолстрийт? Щото аз не чух някой повишител да е купил нещо скоро. Чувам само смешни обяснения кой не бил женен, кой не бил наел никой на работа, пълен смях. Май пак е трябва да предлагам облози в 6 цифрени суми, че да се спре с тъпотиите и да се каже нещо конструктивно. Щото тук даже един повишител не каза ей тоз строител е пич, много съм доволен, чуй го. Полза от темата нулева, даже и за самонадъхващите се повишители, дето нищо не купуват. Айде сполай ви, пълна загуба на време е тука.
                          Номче сериозно те боли главата ходи се прегледай

                          От началото на годината съм купил няколко имота и съм писал за тях

                          Също така още в края на миналата година написах че се заражда балон и че тази година имотите ще поскъпнат с минимум 20%

                          За следващата очаквам още толкова след което би трябвало да се спука или да има поне някаква корекция

                          Други въпроси имаш ли?

                          Коментар


                          • Не знам за кой път го пиша, но да се потретя. Като сте такива умнокрасиви, успешни и убедени във вечния ръст имотаджии, купувайте още, вземайте кредит и купувайте повече и от ощето, нали тез с кредит ще са на далавера скоро. Що си губите ценното време да обяснявате на някакви перонци колко вечен е ръста на имотите? Днес ви дадох пример за 4-ма луди, дето и банката ги смята за пълни неудачници и не им дава кредит на смешните лихви, но те тръгнали да набиват по 200 К евра в сграда пред акт 15 с гарантирано приключване, т.е. без никакъв риск за банката. Е туй ако не е сигнал за балон, аз не знам кое може да отвори очите на невярващите. Никой от повишителите не може да покаже един свесен имот да си заслужава да се купи на споменатата цена, обаче перонците да се набивали да купуват копторите дет се предлагат на пазара, щото щял да расте. Изпрекала работа.
                            Да не се окаже, че повишителите нямат пара да купят нищо в момента и са тук само да се хвалят, че имали 2-3 имота, на които им растели цените и са по-велики от целия Уолстрийт? Щото аз не чух някой повишител да е купил нещо скоро. Чувам само смешни обяснения кой не бил женен, кой не бил наел никой на работа, пълен смях. Май пак е трябва да предлагам облози в 6 цифрени суми, че да се спре с тъпотиите и да се каже нещо конструктивно. Щото тук даже един повишител не каза ей тоз строител е пич, много съм доволен, чуй го. Полза от темата нулева, даже и за самонадъхващите се повишители, дето нищо не купуват. Айде сполай ви, пълна загуба на време е тука.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ledosvetlenie Разгледай мнение

                              Преди доста години се разходихме с едни приятели до Солун да видиме някакъв МОЛ по ония времена в София още ги нямаше много тия екстри та спираме на паркинга и едвам си намерихме място да паркираме гледаме тълпи от гърци влачат по 5 торби в ръка като за последно викаме си тука е яката работа
                              Като влезнахме и видяхме цените ни удари ток почти нищо не си купихме остана ни само разходката

                              Та и ти така пасувай си все някой ден и на тебе ще ти дойде ред
                              Не бе човек, имам имот и в момента за мен не е опция,разбираш ли какво ти пиша ?

                              Коментар


                              • Преди доста години се разходихме с едни приятели до Солун да видиме някакъв МОЛ по ония времена в София още ги нямаше много тия екстри та спираме на паркинга и едвам си намерихме място да паркираме гледаме тълпи от гърци влачат по 5 торби в ръка като за последно викаме си тука е яката работа
                                Като влезнахме и видяхме цените ни удари ток почти нищо не си купихме остана ни само разходката

                                Та и ти така пасувай си все някой ден и на тебе ще ти дойде ред
                                Last edited by X_Y; 04.07.2021, 10:37.

                                Коментар

                                Working...
                                X