IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ledosvetlenie Разгледай мнение

    Къде и да е учил залудо е било
    залудо учи
    залудо контейнери по 12 000
    не чакай
    хихихихх

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ledosvetlenie Разгледай мнение

      Берти аз купувам и отдавам на мен не ми седят празни

      На каква база се изказваш като последна инстанция ??? Какъв ти е опита с отдаването под наем та си седнал да ни учиш ???
      доколкото знаем
      се занимаваш с контейнери

      и мисля че отдаването им под наем на
      13TROL и Станчева
      не може да е кой знае какъв доходен бизнес
      та чак и да не искаш някой да те поучи

      Коментар


      • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

        Той не е учил в УНСС.
        Къде и да е учил залудо е било

        Коментар


        • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

          ти май не правиш разлика между покупка и отдаване под наем , но не се изненадвам предвид някои неща.

          цените(продажните) отидоха в космоса, защото стадото се юрна да купува... спор няма.
          цените на наемите ще отидат в космоса, когато стадото се юрне да НАЕМА, а когато стадото се юрне да ОТДАВА....тогава к'во праим?

          и да кажа нещо от любимите на ратко термини - когато ножицата между продажни цени и наемни цени се отвори....рано или късно се налага да се затвори, защото печатането на пари и мотивирането на стадото да гони пазара с ниски лихви и могъщи медии ... е нещо неотменно, но не безкрайно. една офца колко може да я стрижеш на сезон (цикъл), но аз забравих, че според вас цикъла ще е до 2039-та


          Берти аз купувам и отдавам на мен не ми седят празни

          На каква база се изказваш като последна инстанция ??? Какъв ти е опита с отдаването под наем та си седнал да ни учиш ???

          Коментар


          • Първоначално изпратено от blackaquarius Разгледай мнение

            100+
            обикновенно слагаш и по някоя
            не на място простовата дума
            но и така ти отива

            Коментар


            • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

              Венко ти го подкара на родният му език...От мене има чавленки даки минджи
              ми той само от това разбира.
              върнал се вчера от гастрол по панаирите и вече почна акъл да раздава.
              ай, хас ми чорабе то хас
              препоръка е

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ledosvetlenie Разгледай мнение

                Берти точно на това ни учиха и работи перфектно

                Явно търсенето е по голямо от предлагането и цените отидоха в орбита

                Ти ми кажи защо харчи на вашите парите да ходиш там като нищо не си научил - От както си заговорил за големото МЯУ цените са с над 50% нагоре
                Той не е учил в УНСС.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                  гледай сега, кой дошъл да дава акъл

                  хас ми пеле
                  Венко ти го подкара на родният му език...От мене има чавленки даки минджи

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                    Евала ДИСК.
                    Иначе темата е пишкомерска
                    Само да напомня колегата е под НАЕМ на Златаров и Велико търново акана в докторски паметник - 2-ен 70кв ЧИСТИ + 30кв покривна тераса за 750лв. Ако го ремонтира за 50к че не е пипан от комунистическо може да му вземе 1млн лева
                    ти изнесе ли се за гърция или се отказа
                    препоръка е

                    Коментар


                    • Както казах, пазарите имат функцията сами да се регулират, ще видим къде ще сме след 1 година. Определено ти се губи икономическата логика според мен.
                      Last edited by pepe1234; 27.07.2021, 13:17.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от diskmanv Разгледай мнение
                        А привет на всички, гледам добре си хортувате, ама уви последно време нямам никакви мераци да се забивам пред компа...
                        Обаждам се, само защото продължавам да чета, че се дъвчат наемите, как щели да се покачват и т.н. Ами може би сте прави, но към днешна дата са на дъно. Дали е заради лятото, дали е защото много хора се изнесоха от София и не се върнаха, не знам, но няма промяна.

                        Преди 4месеца договорих много хубав апартамент под наем(показах го на Лева за да знае какво на какъв наем договорих) и днес хвърляйки едно око на квартала където търсих апартаменти(аз търсих само в един конкретен квартал) видях стари обяви с още по-сериозни корекции на цените и все още без наематели+ няколко много добри предложения. И не, това не са набиратилни обяви. Още тогава ви казах, че от 7 обяви, 6броя бяха реални, а 5 отговаряха на критериите ми и можехме да се договорим.

                        В конкретика, единия апарт се дава от частно лице, необзаведен(600лв.). Тогава предложих на господина 500лв. на месец, той беше твърд, че под 550лв. нямало да го даде(дойде с Mercedes ML) и ми обясни, как имал 10апартамента и му било все тая, ако не го даде под наем. Предложих му 450лв. с предлащане за 1г. напред, отказа. Днес апарта се дава за 500лв. на обява, та явно човека се е попречупил, имал нямал нужда не знам, но обявата е факт и все още си се дава...

                        Казвам го, само защото това уж е инвестиционнен форум и темата е инвестиционна, но някак си не ми се струва изобщо добър момент за ИНВЕСТИРАНЕ в имот. Повтарям, ИНВЕСТИРАНЕ.

                        За запазване на стойност, за да не се чуди човек, къде да си гледа децата, за да не се чудих как да си изгуби парите, сигурно Е, но за инвестиране никак не ми се връзва математиката.

                        Приятен ден на всички.
                        Евала ДИСК.
                        Иначе темата е пишкомерска
                        Само да напомня колегата е под НАЕМ на Златаров и Велико търново акана в докторски паметник - 2-ен 70кв ЧИСТИ + 30кв покривна тераса за 750лв. Ако го ремонтира за 50к че не е пипан от комунистическо може да му вземе 1млн лева
                        Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                          ти май не четеш... пазрът на мебели, кухни, санитария бумти и трещи от 2 години . за това причината е, че новото, което се настрои се прави в момента.

                          значителна част от това ново е купена от хора с поне едно жилище та резонно ще бъде или за под наем или тъмни прозорци (до време)

                          дърво, желязо и тн спират мераците за нови сгради или по-скоро вдигат цените, което налива вода в мелницата на повишителите и тези купили на зелено с малко пипе може да успеят да пласират с горница.

                          остава въпросът тези нови хиляди апартаменти, довършени с добро ниво и обзаведени с нови мебели какви наеми ще търсят и по-важния въпрос ОТ КОГО

                          та да купиш имот или да отвориш магазин с готови пари е лесно, а после вече става ясно имаш ли клиенти за имота/магазина
                          100+
                          Sapienti sat - На разбиращия (и малко) му е достатъчно.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от pepe1234 Разгледай мнение

                            е като нямаш наблюдения какви точно глупости пишеш....???
                            ти май не четеш... пазрът на мебели, кухни, санитария бумти и трещи от 2 години . за това причината е, че новото, което се настрои се прави в момента.

                            значителна част от това ново е купена от хора с поне едно жилище та резонно ще бъде или за под наем или тъмни прозорци (до време)

                            дърво, желязо и тн спират мераците за нови сгради или по-скоро вдигат цените, което налива вода в мелницата на повишителите и тези купили на зелено с малко пипе може да успеят да пласират с горница.

                            остава въпросът тези нови хиляди апартаменти, довършени с добро ниво и обзаведени с нови мебели какви наеми ще търсят и по-важния въпрос ОТ КОГО

                            та да купиш имот или да отвориш магазин с готови пари е лесно, а после вече става ясно имаш ли клиенти за имота/магазина
                            това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                              имам наблюдения в търговията с мебели и други неща свързани с 'довършителни и ремонтни дейности' - две години пазарът е яхууу

                              помните ли годините след 89-та , тогава куцо и сакато с някой лев правеше магазинче да върти търговия.. е сега тези времена са в историята .. сега тези със спестени с кървава пот пари купуват скъпо прескъпо (спрямо нашият стандарт) жилища, че да стават рентиери.
                              е като нямаш наблюдения какви точно глупости пишеш....??? Споко, пазарите имат функцията сами да се регулират

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от pepe1234 Разгледай мнение

                                ремонтират се ама друг път, дърводелеца вчера ми вика материали няма, няма внос, всичко е 40% нагоре. Приключихме с евтините ремонти. Нови апарти под наем няма да излизат скоро.
                                имам наблюдения в търговията с мебели и други неща свързани с 'довършителни и ремонтни дейности' - две години пазарът е яхууу

                                помните ли годините след 89-та , тогава куцо и сакато с някой лев правеше магазинче да върти търговия.. е сега тези времена са в историята .. сега тези със спестени с кървава пот пари купуват скъпо прескъпо (спрямо нашият стандарт) жилища, че да стават рентиери.
                                това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                                Коментар

                                Working...
                                X