IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ledosvetlenie Разгледай мнение
    Ето такива смели инвеститори визионери с чужди пари много обичам да гледам
    Дадат им мама и тати пари на синчето да се прави на инвеститор и резултатът е отличен всеки път
    хм.. аз за разлика от теб не съм се уморил и включитлено днес бачкам... най-лесно е да намериш 'обяснение', което ти отърва, но това в повечето случаи говори за слабост в характера и неприемане на това, което не ти оттърва...да не ти казвам на кой ми приличаш, че то форума ще се окаже много много рядко населен.



    Last edited by bertram; 25.07.2021, 20:05.
    това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

    Коментар


    • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

      леда е със стадото и кълве на 2-3% доходност и най-най-сигурен тухло-кеш (пиши в тетрадката речник )

      аз съм по неутъпканите пътеки... докъде ще стигна не е ясно , но поне няма да ми е скучно.


      Ето такива смели инвеститори визионери с чужди пари много обичам да гледам

      Дадат им мама и тати пари на синчето да се прави на инвеститор и резултатът е отличен всеки път

      Коментар


      • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

        това е един от пилоните на които се гради модерното консуматорско общество...свободно на думи, но феодално в същността си. икономически подчинени консуматори, които купуват, за да не изпуснат и живеят сега, а плащат после....
        Не после, цял живот ...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от kot_dodi Разгледай мнение

          човек трябва да се солиден с принципите си. И да ги променя, ако след приемане и размисъл над други / нови факти и информация има резон. Това .. "айде да не изтърва влака, че и комшията купи" е тъпо. Не видиш ли стойност в това, което купуваш ... няма смисъл.
          В момента "стадото" кихайки 30 години на банката за 1 жилище си е пак наемател. Саме дето на децата може да остане нещо, ако е здрав.
          Има хора с ясното съзнание, че 30г могат да я прекарат за 7-8 години ... но за всеки случай. Ама има и такива дето си знаят, че цял живот ще бачкат за този апартамент. Е ... колко трябва да си ограничен, да направиш подобна глупост . Вторите май са повече.
          това е един от пилоните на които се гради модерното консуматорско общество...свободно на думи, но феодално в същността си. икономически подчинени консуматори, които купуват, за да не изпуснат и живеят сега, а плащат после....
          това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

          Коментар


          • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
            стига сте се чепкали за глупости, а търсете възможности.
            който има мерк към НИ да не спира да мисли и търси, защото се видя, че стадото е по пазара.
            търсете нещо с хоризонт 10-20-30 години, а не защото съседа, братчеда,шурата или някой си е купил и се хвали на маса.
            човек трябва да се солиден с принципите си. И да ги променя, ако след приемане и размисъл над други / нови факти и информация има резон. Това .. "айде да не изтърва влака, че и комшията купи" е тъпо. Не видиш ли стойност в това, което купуваш ... няма смисъл.
            В момента "стадото" кихайки 30 години на банката за 1 жилище си е пак наемател. Саме дето на децата може да остане нещо, ако е здрав.
            Има хора с ясното съзнание, че 30г могат да я прекарат за 7-8 години ... но за всеки случай. Ама има и такива дето си знаят, че цял живот ще бачкат за този апартамент. Е ... колко трябва да си ограничен, да направиш подобна глупост . Вторите май са повече.
            Last edited by kot_dodi; 25.07.2021, 16:49.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

              В момента в немските обяви е пълно с турски и български ваканционни имоти
              Изненада - цените са по-ниски от тия в Имот.Бг и производни. Пак изненада - никой не купува, що ли... сигурно заради такса 360 евро годишно за 60м2 брутна площ / 40м2 чиста в комплексите. Глупави няма, останаха в темата няколко само на рикия по икиндия да ги напича слънцето гологлави...
              обеднял е ханс докато храни новите германци
              и по-зле ще става
              препоръка е

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                чакай, чакай, сега пък сигнали за покупка ли даваш
                и защо изведнъж трябва да сме със стадото
                наистина ли няма да има големи 40% - тови дискаунти

                да не ти е хакнал ледчо профила
                леда е със стадото и кълве на 2-3% доходност и най-най-сигурен тухло-кеш (пиши в тетрадката речник )

                аз съм по неутъпканите пътеки... докъде ще стигна не е ясно , но поне няма да ми е скучно.



                това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                Коментар


                • Първоначално изпратено от the Judge Разгледай мнение

                  и аз така, прочетох, изчистих очилата, пак прочетох, потърках очи, пак прочетох и не мога да повярвам каква метаморфоза! А рече ли берто да купуваме, това вече си е за притеснение, близо до връо сме :-))
                  Как е сезона на север? Лозенец ще се пръсне по шевовете.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                    чакай, чакай, сега пък сигнали за покупка ли даваш
                    и защо изведнъж трябва да сме със стадото
                    наистина ли няма да има големи 40% - тови дискаунти

                    да не ти е хакнал ледчо профила
                    и аз така, прочетох, изчистих очилата, пак прочетох, потърках очи, пак прочетох и не мога да повярвам каква метаморфоза! А рече ли берто да купуваме, това вече си е за притеснение, близо до връо сме :-))

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
                      стига сте се чепкали за глупости, а търсете възможности.
                      който има мерк към НИ да не спира да мисли и търси, защото се видя, че стадото е по пазара.
                      търсете нещо с хоризонт 10-20-30 години, а не защото съседа, братчеда,шурата или някой си е купил и се хвали на маса.
                      В момента в немските обяви е пълно с турски и български ваканционни имоти
                      Изненада - цените са по-ниски от тия в Имот.Бг и производни. Пак изненада - никой не купува, що ли... сигурно заради такса 360 евро годишно за 60м2 брутна площ / 40м2 чиста в комплексите. Глупави няма, останаха в темата няколко само на рикия по икиндия да ги напича слънцето гологлави...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
                        стига сте се чепкали за глупости, а търсете възможности.
                        който има мерк към НИ да не спира да мисли и търси, защото се видя, че стадото е по пазара.
                        търсете нещо с хоризонт 10-20-30 години, а не защото съседа, братчеда,шурата или някой си е купил и се хвали на маса.
                        чакай, чакай, сега пък сигнали за покупка ли даваш
                        и защо изведнъж трябва да сме със стадото
                        наистина ли няма да има големи 40% - тови дискаунти

                        да не ти е хакнал ледчо профила
                        препоръка е

                        Коментар


                        • стига сте се чепкали за глупости, а търсете възможности.
                          който има мерк към НИ да не спира да мисли и търси, защото се видя, че стадото е по пазара.
                          търсете нещо с хоризонт 10-20-30 години, а не защото съседа, братчеда,шурата или някой си е купил и се хвали на маса.
                          това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                            Не знам но ще ти кажа наемите и се отдават, и не на чужденци - гарсониера нищо особено 250-300 лв, двустаен 350 до 600 лв, не броя лукс изпълненията пак, а сега оглеждам един тристаен обявен а 60К€ в сграда от 1980 с парно и топла вода, издънен и с подменени ВИК и електроинсталация...ще гледам за 50К да го докарам и го лапам моментално щот ми трябва по-голямо жилище. На един комшия е, млад мъж, продава наследствен имот на 100 меъра от моето жилище. Трябва да се довърши обаче.
                            Статистиците да гледат заплатите, аз гледам факти и цифри по отдаване и покупко-продажба.
                            Лаборант в държавна болница е с около 800 лв, в частния сектор 1500 чисти плюс 200 лв за ковид...за заплати под 2К лева им дават.
                            На фона на 500 лева нето пуевенски заплати - интересно, направо плачевно Ша го лапаш не ами - ВИП, времено имал пари

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                              Само гледай какво иде - дефицит на работна ръка говори ли ти нещо ?
                              Имало демографска криза за имотите..., а за работната ръка няма ли ?

                              https://business.dir.bg/ikonomika/ot...abotitsa-u-nas

                              Какво следва за заплатите ?
                              Кой ще строи, кой ще ремонтира имотите ? Нали не мислите че жилище не пипнато 20 години става за живеене ?
                              Ясно е че миграционният поток е обърнат вече, но това няма да стигне.... След 10 години започват и мигрантите....от Африка, Азия или където и да било няма да има друг избор вече, а заплатите ще са достатъчно атрактивни....
                              Люпете семки и гледайте мача....
                              Мача ви го гледаме от десетилетия - работещите бедни ви се нарича мача
                              Миграционния поток не е обръщан откак отвориха границите, сега ви чакаме до 2млн и после ви прекръстваме на Циганистан - те мангустите ще са мнозинство доста преди това...учи децата на чужди езици най-вече хъхрешки, ще ви трябват

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение
                                Крети, моля те пиши дали си оцелял, ти най-вече. Хана му е...и майката. Дано и той е останал сух де.
                                Не ме мисли, сезонът на почивките е
                                След средата на Август иде част 2. И не, не е Созопол или въобще Лайноморие хахахаха

                                Коментар

                                Working...
                                X