IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

    Никакъв Хаджак и зелено ! Ей го спада започва и ще купувам от утре във Вазов построено с Акт 16 на около осемсотин евро ...дори под обективната и реална цена от 1200... Ако не съм аз на кой ще го продадат ?! А ако Заплатката влезе в правителството и го помолят много силно да прави данъчната политика даже и по 500 ще са им много.... ще идват всички строителчета и инвеститорчета да ми се молят да купувам..... ама нямааааа....в земетръсната зона да купувам некачественото ново да не съм луд.....
    Ще се сетиш. Но късно. Стара тухла във Вазов = най-доброто възможно на българския пазар.
    Достатъчно балъци има, които купуват нови боклуци, все повече и повече ще се освобождават хубави имоти за хора като мен и теб.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

      мисля да създам крипто валута Мяу Coin и всички да станем мелеонери
      Спомням си времето когато се направи doge coin като ебавка с биткойн. И с един приятел се бъзикахме че трябва да си купим защото някой ден ще стане по 2-3 долара. Но никога не предполагах, че някой ще даде пари за това.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

        мани ме мене, ти помисли как ще забавляваш публиката до тогава,
        че да продължат да очакват мяу, но да звучи правдоподобно, с термини
        мисля да създам крипто валута Мяу Coin и всички да станем мелеонери
        това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

        Коментар


        • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

          само няма да се плашиш, до 2039-та ще си трилионер от наличните маломерки
          мани ме мене, ти помисли как ще забавляваш публиката до тогава,
          че да продължат да очакват мяу, но да звучи правдоподобно, с термини
          препоръка е

          Коментар


          • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

            Никакъв Хаджак и зелено ! Ей го спада започва и ще купувам от утре във Вазов построено с Акт 16 на около осемсотин евро ...дори под обективната и реална цена от 1200... Ако не съм аз на кой ще го продадат ?! А ако Заплатката влезе в правителството и го помолят много силно да прави данъчната политика даже и по 500 ще са им много.... ще идват всички строителчета и инвеститорчета да ми се молят да купувам..... ама нямааааа....в земетръсната зона да купувам некачественото ново да не съм луд.....
            Молим ти се като на преател. Ако изпадне нещо у Ив. Вазов на 500, да ме викнеш и мене. Давам и 5% комисион!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

              човечЕто мустакато ли е станало или това са жабешки крачета
              ти перонците не ги жали толко, те повечето са изпращачи и викачи.
              обаче, който е решил наистина да купува е за ожалване.
              ей го песимисчо, излезе с 200 от зоната си на комфорт и взе да се оглежда за зелено в хаджака.
              Какви времена настъпиха… Да жалиме песимиста с 5бр апарти, а за големия човек у малката деЦка да не ти дреме.
              Засрами се!

              Разговор между влакогонци:

              -Ша доди
              - Нема да доди
              -Ша доди бре, къде ша оди
              -Нема да доди
              -Абе берто рече, чи ша доди и ша е гоУемо
              Кога ша доди?
              -Туй берто не го рече
              =================

              За какво си говорят?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                човечЕто мустакато ли е станало или това са жабешки крачета
                ти перонците не ги жали толко, те повечето са изпращачи и викачи.
                обаче, който е решил наистина да купува е за ожалване.
                ей го песимисчо, излезе с 200 от зоната си на комфорт и взе да се оглежда за зелено в хаджака.
                Никакъв Хаджак и зелено ! Ей го спада започва и ще купувам от утре във Вазов построено с Акт 16 на около осемсотин евро ...дори под обективната и реална цена от 1200... Ако не съм аз на кой ще го продадат ?! А ако Заплатката влезе в правителството и го помолят много силно да прави данъчната политика даже и по 500 ще са им много.... ще идват всички строителчета и инвеститорчета да ми се молят да купувам..... ама нямааааа....в земетръсната зона да купувам некачественото ново да не съм луд.....

                Коментар


                • Първоначално изпратено от the Judge Разгледай мнение
                  [ATTACH=CONFIG]n3785055[/ATTACH]

                  Лошоооо, лошо, ло-шо... Горките перонци!
                  човечЕто мустакато ли е станало или това са жабешки крачета
                  ти перонците не ги жали толко, те повечето са изпращачи и викачи.
                  обаче, който е решил наистина да купува е за ожалване.
                  ей го песимисчо, излезе с 200 от зоната си на комфорт и взе да се оглежда за зелено в хаджака.
                  препоръка е

                  Коментар


                  • Click image for larger version

Name:	Screenshot 2021-07-23 210322.jpg
Views:	1
Size:	81.0 КБ
ID:	3785055


                    Лошоооо, лошо, ло-шо... Горките перонци!

                    Коментар


                    • Паричното предлагане в България расте с 13% през юни:: Investor.bg
                      Паричното предлагане в България расте с 13% през юни

                      Депозитите в банковата система през миналия месец са над 96,773 млрд. лева, а заемите за бизнеса и домакинствата достигат 67,376 млрд. лева, отчете БНБ

                      Click image for larger version

Name:	Screenshot 2021-07-23 205427.jpg
Views:	1
Size:	45.4 КБ
ID:	3785052


                      А пък перонЯ се пита, откъде имат хората пари да купуват имоти. Ми явно имат, но имоти няма.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
                        Охххх, успокоих се. Беше ме страх да не се наложи да чакам някое и друго столетие...
                        А и тази новина го подкрепя - първо инфлацията ще изяде парите за тули на хората и тогава няма с какво да купуват и също почти веднага ще вдигнат лихвите и всичкото ипотекар ще си записва час за аудиенция с Бита и теб да ги спасявате....
                        Спадът ще е освен неизбежен то и огромен, но за сметка на това както каза всеки момент....

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                          Ами значи цените ще паднат.....Няма накъде другаде да Одят.
                          Знаеш ли само дали ще е от утре ? Или може само малко да почакат...до 2039 примерно ?
                          Еее, 2039-та няма да е. Сега чувствам как перонЯ тайничко се надява на 2029-та. Иде време за свикване с времето. :-)) Положението със свикването с цените е плачевно. (много плаче перонЯ)

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                            Ами значи цените ще паднат.....Няма накъде другаде да Одят.
                            Знаеш ли само дали ще е от утре ? Или може само малко да почакат...до 2039 примерно ?
                            всеки момент.
                            https://www.investor.bg/analizi/91/a...dinata-332209/
                            препоръка е

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                              трябва да отчетем влиянието и на демографията, разтворената ножица и опънатия ластик.
                              аз сядам и започвам да се готвя за едно 40% дискаунт.... на покупателната способност.
                              само няма да се плашиш, до 2039-та ще си трилионер от наличните маломерки
                              това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
                                Сега е момента на морето...мани ги хапартаментите...те ще чакат....

                                Коментар

                                Working...
                                X