IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от redcretin

    Питаш като циганин, мамка му хахахаха Ама мургашите ще те ударят в земята.
    хас ми пеле!
    препоръка е

    Коментар


    • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

      София да не е център на вселената?
      След като се махнат ИТ-тата ще се махнат и читавите доктори и учители и ще си правят кампус насред природата. И няма да пускаме простолюдие там. А познай брокерите от кои са?
      На вселената не, на България да. На образованието, здравеопазването, културата, институциите, забавленията и тн.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

        там е работата че вместо да изгледаш 4 деца за 20 години изглеждаш 4 стени
        Ами не е така.Зависи колко печелиш на месец.
        Last edited by X_Y; 25.08.2021, 16:05.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение
          Не мога да ви разбера защо всички се чудите дали трябва да си купувате имоти ? Не, не трябва ! Собственици на имоти са малка част от обществото, останалите са наематели, какво има да се чудите . Не всеки трябва да притежава имот
          Точно така!!! Колкото по-малко собственици на имоти има толкова повече наематели ще има.Няма как друго да е освен ако не живеят в пещери.Който не е вземал пари от ренти той не знае колко сладки са

          Коментар


          • Първоначално изпратено от BONI Разгледай мнение

            Ето това е приказка! Да живееш в къща на една туба бензин от София излиза 10 хиляди евро годишно, допълнително още толкоз за коли, гориво, отопление и т.н. Я да видим какво може да си купиш в града за 20 хиляди евро годишна вноска. Палат!
            София да не е център на вселената?
            След като се махнат ИТ-тата ще се махнат и читавите доктори и учители и ще си правят кампус насред природата. И няма да пускаме простолюдие там. А познай брокерите от кои са?
            Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

              Хахаха.
              Локация, локация и пак локация ! Това го пиша от години ,ама има хора тук които още се чудят : Ама как така
              При последната ми покупка се ръководех от трите л и сега се радвам на реките от мед
              Last edited by X_Y; 25.08.2021, 15:16.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                не се поддържа . Стане на 20 години събаряш и вземаш нова за 200€. Кой бунак ще си играе да поддържа
                Ето това е приказка! Да живееш в къща на една туба бензин от София излиза 10 хиляди евро годишно, допълнително още толкоз за коли, гориво, отопление и т.н. Я да видим какво може да си купиш в града за 20 хиляди евро годишна вноска. Палат!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Yandox Разгледай мнение


                  дай да ги видим тези изследвания
                  само да не са личните хипотетично -
                  имагинерни изчисления на Ташунко

                  това във черно е
                  най голямата заблуда в тази тема и форум


                  прадядо ми е купил фамилната си къща
                  в центъра на хубаво БГ село
                  заплатил е около 2 кила и половина злато (чисто)
                  за нея ( с огромен двор)

                  по днешни пари това са около 250 000 лева
                  къщата се продава СЕГА за 50 000 лева и няма
                  желаещи

                  хихихихиххи
                  къде изчезнаха 2 кила злато за около 100 години ???
                  или 200 000 лева
                  та как имота на дядо ми запази парите
                  а ?
                  ама как така
                  Хахаха.
                  Локация, локация и пак локация ! Това го пиша от години ,ама има хора тук които още се чудят : Ама как така

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                    Изследванията показват, че топ 3 източника на богатство за последните 100 години са финансови услуги, технологични иновации и имоти.

                    За разлика от първите 2, които носят голям риск и несигурност -имотите са сигурен и доказан начин за създаване на дългосрочно богатство

                    дай да ги видим тези изследвания
                    само да не са личните хипотетично -
                    имагинерни изчисления на Ташунко

                    това във черно е
                    най голямата заблуда в тази тема и форум


                    прадядо ми е купил фамилната си къща
                    в центъра на хубаво БГ село
                    заплатил е около 2 кила и половина злато (чисто)
                    за нея ( с огромен двор)

                    по днешни пари това са около 250 000 лева
                    къщата се продава СЕГА за 50 000 лева и няма
                    желаещи

                    хихихихиххи
                    къде изчезнаха 2 кила злато за около 100 години ???
                    или 200 000 лева
                    та как имота на дядо ми запази парите
                    а ?
                    ама как така

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от BONI Разгледай мнение

                      Всички собственици правят разходи за поддръжка за материали и труд, сал ботка харчи за проценти. Мисли си, че щом апартамент в Сливен е пет пъти по-евтин от същия в Иван Вазов, значи и поддръжката е пет пъти по-евтина. Затова накрая се набутва с "евтина" къща на гъза на географията, дето едно кранче да ти сменят ти излиза тройно на София.
                      не се поддържа . Стане на 20 години събаряш и вземаш нова за 200€. Кой бунак ще си играе да поддържа
                      Last edited by X_Y; 25.08.2021, 14:35.
                      Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                        Всички инвеститори са прости в ЦЯЛ свят сал бонка е най-умната и не смята амортизация на сградите ....
                        25г сграда без поддръжка е за БУТАНЕ. По евтино излиза да я построиш наново отколкото да я ремонтираш.
                        Справка недовършената детска болница от 87г
                        Всички собственици правят разходи за поддръжка за материали и труд, сал ботка харчи за проценти. Мисли си, че щом апартамент в Сливен е пет пъти по-евтин от същия в Иван Вазов, значи и поддръжката е пет пъти по-евтина. Затова накрая се набутва с "евтина" къща на гъза на географията, дето едно кранче да ти сменят ти излиза тройно на София.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                          И как брокера ЗАЩИТАВА интересите ти и взема за това 3% комисионна КАТО ТЕ ЛЪЖЕ В ОЧИТЕ?
                          Нали ,аз съм му се обадила за да ме представлява ? Той не ми се е натресъл от небето. Задала съм му интересуващите ме параметри , той не е длъжен да мисли от мое име дали ще се справя или ще затъна Ще ме излъже ако не използвам главата си по предназначение

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

                            Защо смяташ ,че брокерите и банкерите, трябва да изземват функцията на социални работници и психолози ? Всеки има глава на раменете си и е длъжен да я използва по предназначение
                            защото брокерите в момента
                            са група от хора
                            които целенасочено и мотивирано
                            заблуждават клиентите си
                            (не че не може да направиш сделка и без тях
                            но нали за тях стана дума)

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

                              Защо смяташ ,че брокерите и банкерите, трябва да изземват функцията на социални работници и психолози ? Всеки има глава на раменете си и е длъжен да я използва по предназначение
                              И как брокера ЗАЩИТАВА интересите ти и взема за това 3% комисионна КАТО ТЕ ЛЪЖЕ В ОЧИТЕ?
                              Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Demertsel Разгледай мнение
                                Това e форума с най-загрижението брокери за благосъстоянието на обикновеният гражданин. Не само това, но и за популацията на населението!

                                Деца и борчове най-лесно с правят и брокерите много обичат да експлоатират тази теза (особенно тегленето на 200К Евро кредит в софия в момента се смята за престиж xD), за своя облага. Това на курсовете в Ремакс и други подобни брокерски агенции ли ги учат, да говорят тези заучени фрази
                                Защо смяташ ,че брокерите и банкерите, трябва да изземват функцията на социални работници и психолози ? Всеки има глава на раменете си и е длъжен да я използва по предназначение

                                Коментар

                                Working...
                                X